Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook láthatóság fórum

Facebook láthatóság (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Violet18)
febr. 23. 10:39
Nem üzeneteket szeretnék küldeni, csupán pár embert kizárni abból, hogy a bejegyzéseimet lássa. Erre már van egy lehetőség az "ismerősök, kivéve" alkalmazásával, viszont szeretnék még egy csoportot létrehozni, ahová más személyeket pakolnék be, ami egy zártabb kör lenne az előbbinél.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alnisa)
febr. 22. 14:28
Nem messenger csoport, hanem a bejegyzések láthatóságának beállításánál.
febr. 22. 13:23
Titkos csoportot csak az láthatja, akit Te hívsz meg. Soha senki más nem láthat bele és ha rákeres a csoportra, sem hozza fel a csoportot!
febr. 22. 12:44
Nem 1xűbb a Messenger csoport?
febr. 22. 11:49
Ezt hol és hogyan tudom megtenni?
febr. 22. 11:30
szerintem csak nevet kell adni a csoportoknak, és felveszed az embereket akiket akarsz amibe akarod
febr. 22. 11:07

Sziasztok!


Facebook bejegyzések láthatóságával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Tudom,hogy a beállításokon belül tudom beállítani, és ott van többféle verzió (nyilvános, közeli ismerősök, egyéni,ismerősök kivéve...). Jelenleg az "egyéni" és az "ismerősök,kivéve csoport" ugyanazokat a személyeketmutatja, pedig többször beállítgattam már egyenként őket.

Tudok egyszerre több olyan csoportot létrehozni,ahol más-más a személyek összetétele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook