Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez mit jelent, most akkor kinek is kéne keresnie a másikat? fórum

Ez mit jelent, most akkor kinek is kéne keresnie a másikat? (beszélgetős fórum)


14. Ildi
2020. júl. 11. 02:05
A barátnő ne fusson utána,ez tilos!:)
2020. júl. 10. 19:51

Az a kérdés, hogy az x helyen akartak találkozni, vagy az után, hogy a barátnőd ott volt.

Mert ha az x helyen, akkor én a csaj helyében megírnám, hogy kb. hány órakor érek oda. Ha meg utána, akkor azt, hogy mikor végzek.

Ha ezekre nem reagál, akkor kb. fájó búcsú.

12. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2020. júl. 10. 18:48
Pedig pont azt akartam kérdezni, hogy hány évesek vagytok. Mit kell ezen izgulni, görcsölni? A fiú tudja, hogy másnap megy x helyre, ha komolyan gondolja, akkor reggel telefonál/üzenetet küld, hogy mikor. Ha meg nem, akkor ennyi volt, attól csinálja a barátnőd a dolgát.
2020. júl. 10. 17:20
Szerintem mivel a fiú vetette fel, neki kell keresnie a barátnődet. Lehet elfelejtette, vagy nem is volt a számára annyira fontos, hogy hívja.
2020. júl. 10. 15:44
hát semmi képpen nem a barátnődnek.
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. júl. 10. 15:41
😂
2020. júl. 10. 15:20
Hétvégére valami többet, jobbat vártam. 😂
7. birebora (válaszként erre: 5. - Globus)
2020. júl. 10. 15:05
Én is nehezen:)
2020. júl. 10. 14:57

Ha a barátnőd odaért, ahova menni akart, mielőtt bármit is tenne, mérje fel a terepet: meglehet, hogy több, sokkal jobb alak szaladgál már ott, vadásszon magának azok között, emez pedig majd csinál amit akar, ha megjött.

Ha akar, majd teper a barátnőd után, ha akar, ő is keres magának valaki mást...

2020. júl. 10. 14:55

Nem tudtam elolvasni.

Fix, hogy nem avatkoznék a barátnőm szerelmi életébe.

2020. júl. 10. 14:32
Szerintem ezek a játszimék az élet megrontói. Ha ott lesz a barátnőd a helyen, amiről beszéltek, hívja fel a srácot, hogy ő most akkor megérkezett, és készen áll az értekezésre, barmi legyen is az. 😄 A többit pedig majd elmesélik az unokáiknak az aranylakodalmukon! 👌
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2020. júl. 10. 14:30

A "barátnőd" üljön nyugodtan a fenekén.

Ne fusson utána.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2020. júl. 10. 14:12

Jaaaj:)

Szerintem senki ne keressen senkit:)

2020. júl. 10. 14:10

Ha kB ez a párbeszéd zajlik le egy srác és egy csaj közt akkor kinek kell vagy kéne ilyen esetben hivni/keresni a másikat?

Ha a csaj azt mondja hogy másnap megy x helyre, de még nem tudja pontosan mikor. A srác meg azonnal rá vágja hogy talizhatnának és számot is Cserélnek, majd a srác azzal zárja a beszélgetést hogy "majd értekezünk".?

Jól selytem hogy ebben az esetben a srác az akinek keresnie kell majd a csajt?

Ui:Barátnőmnek próbálnék segíteni, mert ő teljesen tűkön ül hogy most mi is van mert neki teljesen új egy ilyen helyzet, nekem meg még csak hasonló helyzetem se volt még soha.

Annyi sejthető a srác viselkedéséből hogy nem csak barátkozni akar a barátnőmmel

Kérek mindenkit a "hány évesek vagytok, ilyen kérdést félteni stb..." kommentárokat mellőzzétek. Ennyire idegen (az az többször össze futottunk ugyan ott és beszélgettünk helyzet) sráccal még sose volt dolga egyikőnknek sem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook