Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy pasi megkér egy másikat, hogy nem tudja-e valakivel összehozni, akkor bepróbálkozhatok nála? fórum

Ha egy pasi megkér egy másikat, hogy nem tudja-e valakivel összehozni, akkor bepróbálkozhatok nála? (beszélgetős fórum)


16. jucika33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 04:31
Nem ciki. Valahogy csak meg kell ismerkedni :-) Ettől függetlenül nekem mindig visszatartó erő volt egy férfinél, ha "valami csajt akart". Vagyis nem csak engem (vagy valaki mást, de azt az egyet), hanem csak úgy általában valakit. De ugye ez már azt feltételezné, hogy eleve ismer. Próbáld meg! Vesztenivaló nincs.
2020. okt. 2. 03:31
be
2020. okt. 2. 02:14

"Nincsenek lehetetlen álmok, csak belső korlátok, amelyekkel megszabjuk, mi lehetséges és mi nem."


/Beth Mende Conny/

13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 02:12

Annyira "ciki", hogy legalább két embert ismerek, akinek a "ráírással" jött össze egy többéves kapcsolat. Férfi is, nő is! Az ismertség nem számít! Ha mindketten akarják, akkor működni fog!


"AKI MER, AZ NYER!" alapon! És nyertek! Szép éveket!

12. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 13:16
Bármi lehet még ebből. A nagy semmi is de akár életre szóló románc is.
2020. okt. 1. 13:04
Igen.
10. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 10:21
Nyugodtan kèrd meg mutasson be esetleg.Ma màr semmi sem szàmìt cikinek🤭
2020. okt. 1. 09:04
Én megkérném a haveromat hogy szervezzen közös programot amire elhív mindkettőnket, esetleg másokat is, és akkor már biztosan nem "ciki". Bár én az ismerkedést nem tartom cikinek amúgy sem... Meg mi a legrosszabb ami történhet? Nem ír vissza? Leépít? Alapból sem jártok össze szóval nincs vesztenivalód szerintem.
2020. okt. 1. 09:03
Ha ő is ismer téged, és nem azt kérte a haverjától, hogy veled hozza össze...akkor lehet nem olyan jó ötlet!
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 08:20
Szólj a haverodnak, hogy szóljon a haverjának hogy veled hozza össze.
2020. okt. 1. 07:48
Te is otthon ülő típus vagy?
2020. okt. 1. 07:32

Szerintem is jó ötlet! :) Valahogy ki kell alakítani a kontaktot, nem esik a sült galamb az ember szájába. Közös baráton keresztül is üzenhetnél, hogy ajánljon be téged. Na nem mintha te üzzennél, hanem mintha a barát fejéből pattantál volna ki.

Drukkolok! 😉

4. Lávli* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 07:20
Hmm! Ha az a szakmája, akkor jó ötlet! :)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. okt. 1. 07:19
Hogy adjon tanácsot autó szereléssel kapcsolatosan pl.
2020. okt. 1. 07:14

Én magamra nézve annak tartanám, ha a haverom haverjának haverjáról lenne szó, de ezt tényleg neked kell eldönteni.

Milyen ürügyre gondolnál esetleg?

2020. okt. 1. 07:10

Szerintem jóképű és ahogy hallom rendes, de csak látásból ismerem. De otthon ülő, visszafogott. Mesélte egy haverja az én haveromnak, hogy pár hete megkérdezte nem tud-e valaki csajt bemutatni neki. Mert jó lenne neki már barátnő.

Szerintetek ha írok neki valami ürüggyel az ciki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook