Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez már a klimax előszele? fórum

Ez már a klimax előszele? (beszélgetős fórum)


10. ariana (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 22:05
Hülyeséget nem akarok mondani, majd a laborerdmények többet mondanak.Remélem összejön a baba! Sok sikert!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ariana)
2021. jún. 24. 21:56
Nem még nem, nincsenek még meg.
2021. jún. 24. 21:52
Jaa, értem, de akkor a hormonvizsgálatok eredményét nem látta orvos?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ariana)
2021. jún. 24. 21:37

Nőgyógyásznál múlt hónapban a HPV szűrésnél, és cytológiánál.

A többi kivizsgálás júliusban jön :)

Inzulinrezisztencia és mióma van eddig, de a mióma nem akadályozó helyen van, és kicsike. Az IR-t évek óta tudom, diétázom, sportolok.

6. ariana (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 20:37
Szerintem lehet babád...Voltál nőgyógyásznál, vagy hormontanácsadónál?
2021. jún. 24. 19:48
Szerettem volna még babát, mert még nincs, de lehet, hogy akkor már inkább a klimax felé megyek :(
4. GoodMood (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 19:38

Szia,

Én is épp ebben a cipőben vagyok, mióma, rövidülő ciklusok, de bő vérzéssel, sosem éreztem a peteérést, de most már az is megvisel. Épp ma jött meg a hormonvizsgálatom lelete, csomó értékem nagyon rossz. Én 44 vagyok, nálam biztos, hogy a változó kor. Most azon böngészek, hogy tudnám ezt valami diétával megtámogatni, szelén, B12, D vitamint szedek a pajzsmirigy gyógyszer mellé, de kevésnek érzem.

2021. jún. 24. 17:57
Megkérdezhetem, hogy mi célból csináltatsz hormonvizsgálatokat?
2021. jún. 24. 15:31
Ja igen, az AMH-m 0,72 volt még pár hónapja.
2021. jún. 24. 15:26
Pár hónapja vettem észre, hogy már a ciklus közepétől egész a mensiig feszül a mellem, kb LH csúcs után. Lassan 40 leszek. Ez lehet, hogy már a klimax előszele? A cikusaim kicsit rövidültek, 26-27 naposak, de pontosan megjön mindig. Ja és kiderült, hogy miómám van, kb az elmúlt félévben alakult ki (kicsike, 8mm-s)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook