Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez betegség? fórum

Ez betegség? (beszélgetős fórum)


29. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 7. 09:05
Amúgy durva, de tényleg van egy ilyen járvány. Egyik ismerős elkapott egy betegséget, aminek a tünetei közt van a remegés, gyengeség, szívpanaszok. Ezek a tünetek meg szorongást, pánikrohamokat váltanak ki. Amiből -mint kiderült- sokaknak pánikbetegsége lesz. Egy sima gyulladásos betegségből indul, és végül pszichés gondokat okoz. Sok embert érint, csak erről nem szeretnek beszélni, nehogy bolondnak tartsák őket. Számomra ez meglepő volt.
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2022. jún. 7. 08:59
Nem feltétlenül kell gyógyszer. Én is voltam depressziós, és kijöttem belőle egyedül. Csak példának írom, hogy ilyen is van. De azt tényleg ne mi döntsük el, hogy kell-e. Majd az orvos megmondja. Vagy inkább a pszichológus megmondja, hogy kell-e orvos, vagy ő tud segíteni anélkül is.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 6. 21:11

Az.....most csatlakoztam egy Facebook csoporthoz.

Egy lány írt ki hasonlót.

67 hozzászólás.

Légy hálás, hogy nincs ilyen gondod!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2022. jún. 6. 20:09

Kár,hogy nem lehet fotót feltölteni.

Én ezt indítottam de mikor végig futottam a hozzászólásaid akkor bukkantam még néhányra.

És egy sráccal írogatok is most.

Úgyhogy valahogy hálás vagyok ezért neked most.

25. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 18:09
Értem. Ettől függetlenül orvosra van szükséged. Nagyon fontos, hogy bízz benne.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2022. jún. 6. 17:51
Ez egy járvány.
23. Ágio8405 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 17:43
Tegnap is volt ugyanez. Olvass vissza. Fotót ide nem lehet feltölteni szerintem. Ne haragudj de nem hiszem el hogy naponta új ember írja ki hogy csak fekszik és ideges és remeg stb. Mindig ugyanez a szöveg.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - B24e024c70)
2022. jún. 6. 17:33

Sejtem mi lehet a gond és változtattam rajta de csak rosszabb lett.

Nem tudom ez e gyógyulási folyamat része vagy nem jó felé tapogatózok ....... gyógyszert nem akartam volna soha szedni,anno sem mikor hasonlót éltem meg.

De most én is azt érzem bármi jobb mint ez a fájdalom szenvedés ami bennem van

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. jún. 6. 17:31

Nekem mikor írtad le többször?

Én már esküszöm semmit nem értek 😩

20. b24e024c70 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 17:30
Szerintem első sorban azt kellene tisztázni magadban,hogy mi okozza ezt az érzést. Hogyha valami történt,amit fel kellene dolgoznod,akkor tényleg szakember segítségére lesz szükséged,hogy igazán menjen. Én ajánlok neked pl ilyen könyvek olvasását, ami adott témában trauma (nekem nem is egy volt, és nem mondom hogy egyik napról a másikra ment a feldolgozás, sőt volt hogy hónapokig egy-egy oldalt tudtam sírás nélkül végig olvasni), sport elkezdését, meditációt igazából bármilyen új hobbit,ami egy kicsit is érdekes lehet és kimozdít, elterel. Jártam hasonló cipőben és a kórházig jutottam, nem éri meg magad bántani, tényleg támaszkodj barátokra/családra és tisztázd magadban mi az ami ezt kiváltja. Ha különösebb tragédia nem történt körülötted, akkor tényleg célokat kéne kitűznöd vagy pici sikerélményeket keresni,ilyesmi.Remélem kijössz a gödörből, képes vagy rá, egészen biztos vagyok benne! Bogyók meg nem megoldások hosszútávon, néha többet árt mint használ , főként az antidepresszánsok.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Panna.33)
2022. jún. 6. 17:29

Nem igazán van ...egy barátnőm van aki néha néha itt van nekem.

Mindenki más másik városban.

Nehéz ezért is például.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
2022. jún. 6. 17:28

Szia !


Nem írtam még ilyen jellegű fórumot.

Esetleg be tudom fotózni neked miket csináltam egy napos hoxás karrierem alatt ,mert most végig néztem a hozzászólásaid -legalabb telt az idő - és látom hogy több helyre is írtad ezt.

De bocsi,én nem az a személy vagyok .

De nem szeretnék vitát.

17. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 17:15
Igen, ez az. Remélem, lesz melletted olyan rokon, vagy barát, aki melletted lesz, míg kimászol a gödörből. Először is orvos kell, pszichiáter. Ne félj a gyógyszerektől, el kell indulni kifelé valahogy.
16. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 14:45
Szakember kell... ez már az a szint.
2022. jún. 6. 13:50
Naponta ki írhatod ide, de mindig csak azt fogjuk írni hogy fordulj orvoshoz. Igen, betegség. Depresszió.
14. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:34

Ez a szedd össze magad ez a legrosszabb amit mondani lehet


De itt egy fórumon mégis mit vártál? Próbáltam normális lenni, mert általában itt nem szoktak és mert megértelek. De oké. Nem segített! 😀 Beszarok.

13. andilaci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:26
Mi okozza ezt Nálad,egy szerelmi csalódás,vagy munkahelyi probléma?Konkrétan mi történt?
12. tien
2022. jún. 6. 13:26

Van ,mikor kell a gyógyszer.

Többször is leírtam , legyen ez egy mankó.Ha rendeződik az állapotod, elhagyhatod a gyógyszert.

Ez nem lustaság ,ez komoly betegség.

Menj már el orvoshoz !!

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:24

Betegség , amiből önmagad tudod meggyógyítani.

Lehet kell hozzá segítség, de a pszichiáterek, pszichológusok is mankót tudnak adni, amit akár önmagad is összetudnál ácsolni.

Ők is halandó emberek, a saját emberi életükkel, ha valaki nem akar változtatni, azon a Jóisten sem tud segíteni.

Kaphatsz hangulatjavító gyógyszert, hogy ki kelj az ágyból, menj dolgozni, állj meg egyedül a lábadon.

Hiába keresed az okot mi volt régen, azt megváltoztatni nem tudod, okulj és lépj tovább!

Azt kell eldöntened, hogy élni akarsz, vagy létezni?

Mi lesz veled, ha nem lesz aki ellát, akkor hol fogsz egész nap meditálni, egy hajléktalanszállón? Vagy az egész világot hibáztatni fogod, hogy idejutottál?


Rázd meg magad, menj kérj segítséget és élj, ne vegetálj!!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Leoborta)
2022. jún. 6. 12:48

Két hete ezen dolgoztam és csak.

rosszabb lett

Nem megy ez már sajnos egyedül 😞

2022. jún. 6. 12:48

Igen én is így látom

Ellene voltam de már tudom hogy kell

Mert a nyugtató sem hat az idegességre.

Semmi nem használ.

Ez a szedd össze magad ez a legrosszabb amit mondani lehet

Előbb kellett volna gondolkodom és tenni ellene de a fene sem gondolta hogy idáig jutok.

Talán gyógyszer mellett megoldjuk az okát is és talán rendbe jövök

.

Sejtem mi lehet az oka .

De ezt sem tudom egyedül megoldani.

8. Bless the child (válaszként erre: 7. - Leoborta)
2022. jún. 6. 12:27

Azok a pszichobogyók szerotonint, dopamint és noradrenalint tartalmaznak, ami felelős a depresszió kialakulásáért. Ennek a 3 ingerületátvivő anyagnak a csökkenése okozza a depressziót. Nem tudni, hogy miért csökken, kutatják. Viszont ha a pszichobogyókkal nem pótolják, a depresszió súlyosbodik és tragikus kimenetelű is lehet. Az olyan tanácsok, hogy menj, mozogj, szedd össze magad, nem javít ezen a helyzeten. Még mindig az öngyilkosságok hátterében a depresszió áll.

A kiíró menjen orvoshoz!

2022. jún. 6. 12:16

Elmész pszichiáterhez, ír fel valamilyen pszichobogyót. Általában segít. Aztán egy idő múlva már lehet, hogy nem. Akkor emeli az adagot, vagy ír másikat. Lehet így is élni. A gyógyszeripar meg lefölözi a hasznot, brutálisat profitál.

Ebből már nagyon nehéz kimászni. Valahogy viszont eljutottál idáig. A kezdeteknl még lett volna talán kiút.

Vagy életmódot váltasz, keresel célokat, örömforrásokat. Na ez sokkal de sokkal nehezebb, de ez lenne a megoldás.

Sok sikert! Rajtad áll!

2022. jún. 6. 11:36
Igen, betegség. Menj pszichiáterhez. Jobbulást!
5. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 11:30

Szerintem depresszió , keress fel egy pszichiátert , ő biztosat mond .

Szebb napokat kívánok neked !

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. jún. 6. 11:25

Bár ennyi lenne.

Akkor nem remegnèk egész nap az idegtől.

2022. jún. 6. 11:06
Pedig ezen csak te magad tudsz segíteni! Próbáld magad összeszedni, mert így nem lehet élni! És nem is szabad! 😊
2022. jún. 6. 11:05
Talán inkább céltalan élet vagy lustaság.
2022. jún. 6. 10:55

Egész nap csak fekszem,semmi nem érdekel, semmit nem csinálok.

Csak fekszem idegesen és agyalok.

Nem mosok,nem főzök,nem takarítok.

Semmi nem okoz örömöt,semmi nem motivál,semmi nincs ami ne untatna.

Minden unalmas és érdektelen.

Eljöttem hétvégére a tesómhoz,azt hittem majd itt jobb lesz,mert eddi ha itt voltam,akkor legalább nem voltam egyedül és nem volt olyan szörnyű.

De már semmi ... mindegy,hogy otthon vagy itt vagyok... ugyanolyan rossz.

Talán este kicsit jobb .

De egész nap egyhangú, szürke,reggel az estét várom,mert akkor picit jobb és jön az alvás és nem gondolkodom.


Nagyon mély gödörben vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook