Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez a titokzatos TITKOS naplózás! fórum

Ez a titokzatos TITKOS naplózás! (beszélgetős fórum)


1 2
40. Főnix3 (válaszként erre: 39. - Noyah)
2023. márc. 25. 22:55

Mitől félsz?

Hol akadsz el?

39. noyah
2023. márc. 25. 22:34

Sziasztok! Én éppen nem tudok öszínte lenni se élővel se nem élővel. Így a naplómal se. Tudnátok segíteni, hogyan tudjak megnyilni a naplómnak. VAgyis, hogy írjam le az érzéseimet.

Mert amugy simán letudom írni hogy mi van bennem. Az érzésimet, dolgokat amik bennem vannak. De a naplómba amibe a napomat írom oda nem valahogyan nem tudom. :(

Most gondolkodtam azon, hog érzelmi naplózt vezetek. Tudnátok tanácsot adni?

38. mese habbal (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. okt. 20. 13:30

tudom, hoyg ez régi topik, de nekem most pont problémám adódott, és keresek rá megoldást.. az én naplóm nem titkos, de azzá szeretném tenni, és nem tudom, hogy lehetséges-e ez utólag? vagy ha nem, akkor hogy tudom lementeni, hogy innen eltüntethessem? tudja valaki?

mert sajnos akadnak itt olyan felhasználók, akik rosszindulatú hozzászólásokat tesznek, bunkóskodnak, és nem tudom őket így eltiltani a naplóm olvasásától, pedig szeretném... :(

37. 36a26f5226 (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. aug. 16. 10:22

Én akkor utasítom el a jelentkezőket, ha...-, mivel még soha egy szót nem "váltottunk" úgymond itt, nem ismerjük egymást, ha olvasni akar, legalább tiszteljen meg azzal, hogy ír pár sort, hogy olvasni szeretne... Ha meg csak úgy bejelöl, hogy még ennyit sem ír nekem, akkor ne akarjon olvasni...


Akik írtak, hogy olvasni szeretnének, azokat én is megtiszteltem, hogy beengedtem őket...

36. 9242a6388c (válaszként erre: 35. - 03e8385f6c)
2011. aug. 16. 09:30
Szerintem itt a hoxán a titkos napló-nem olyan igazi titkos...:)))) Az igazi titkost nem olvashatja senki...:D
35. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. aug. 16. 07:22

Nekem nincs titkos naplóm, ez egy közösségi portál, nem?

És ha valaki szeretné megnézni mit írok benne, akkor azt mondjam neki: Nem , aztán meg megorrol?

Vagy engedjek be mindenkit, akkor meg miért titkos?


A titkos napló arra szolgál, hogy valaki megmutathassa mindenkinek, hogy neki igenis vannak titkai - de az az érthetetlen, hogy akkor miért osztja meg másokkal?


A titok az amit egy ember tud, ami még valaki által ismert az már nem az.


Mert mi van ha beengedek valakit a legbelsőbb köreimbe, ő meg továbbadja az infokat egy "zsebszerződéssel" olyannak akit nem akartam beengedni?


Ugye nem is olyan egyszerű...

2011. máj. 2. 16:03
if you want to keep a secret you must also hide it from yourself /george orwell - 1984/
33. kámea
2011. ápr. 11. 09:23
Trinitas hozzászólására válasz.
32. kámea
2011. ápr. 11. 09:20

Vannak barátaim, -korábban a hoxán kerültünk lelkileg közel egymáshoz- egyikük sincs már itt, töröltettük magunkat, egyik hsz. által említett "beszólós, rászállós stílus" miatt. Azóta is él a barátságunk, e-mailben tartjuk a kapcsolatot,

volt, akivel személyesen is találkoztam. Ismerjük egymás örömeit, gondjait, de vannak olyan dolgok, amit -bármennyire is szeretem és tisztelem őket- teljes mélységében még velük sem osztanék meg. Erre való a naplóm, "aki" titkaim tudója, szigorúan magánszféra, kizárólag csak az enyém. Hosszú idő telt el, mire újból regisztráltam a hoxára, szeretem, mert sokat kaptam tőle, de már óvatosabb lettem.

31. Trinitas (válaszként erre: 30. - Kámea)
2011. ápr. 9. 19:52

"Nem nyilvánosságnak szánt személyes dolgaimat, érzéseimet inkább priviben, vagy e-mailben osztanám, illetve osztom meg a barátaimmal.

A "Napló" számomra tükör, amelyben le merem mezteleníteni a lelkemet, Ő a titkaim őrzője.

Ehhez senkinek sem adok kulcsot. "


ez nekem ellentmondásosnak tűnik :D

30. kámea (válaszként erre: 22. - Trinitas)
2011. ápr. 9. 16:32
mire gondolsz?
29. 06718ca650 (válaszként erre: 26. - BeaÉrd)
2011. ápr. 9. 16:23
vagy csak azoat akiket ismerek, miért nem lehet ezt felfogni?
28. BeaÉrd (válaszként erre: 24. - Aadc13cca8)
2011. ápr. 9. 16:22

jaj nagyon szépen köszönöm!

most pl te se tudtad volna megnézni ha titkolózom!:)

27. BeaÉrd (válaszként erre: 21. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 9. 16:20

tudom,hogy törlik magukat!

de ezt is írtam hogy nem értem miért kell rászállni bárkire is,vagy miért kell zokon venni ha valaki belénk köt,hiszen idegen emberek kötözködnek sokszor arc nélkül!

lehet,hogy sok embernek inkább van titkolni valója azért ír olyan naplóba!

26. BeaÉrd (válaszként erre: 20. - Kámea)
2011. ápr. 9. 16:16

én is ezt mondom,hogy a családommal megbeszélem,ha annyira titkos!

vagy írok saját magamnak egyet egy füzetben vagy akár hol,vagy nem engedek be egyáltalán senkit a titkos naplómba!

25. BeaÉrd (válaszként erre: 19. - 388b941089)
2011. ápr. 9. 16:12

egyáltalán nem sértődtem meg senki visszautasításán !ja és én se bántottam meg senkit!

pusztán annyi volt az oka,hogy nem ismer ,de mivel már írtam,hogy csak hallottam róla meg láttam kedvencemnél ,hogy írt neki így érdekes lett számomra is!gondoltam olvasom őt is!

sokan nem írnak fórumra:(

24. aadc13cca8 (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 9. 10:45
Gyönyörű a kislányod! nehogy TITKOSÍTSD :))
23. aadc13cca8 (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 9. 10:41
Hát igen a magánügy az magánügy, de ha már más is tud róla akkor közügy olyan formában hogy "de ne mondd el senkinek mert titok"..
22. Trinitas (válaszként erre: 20. - Kámea)
2011. ápr. 9. 08:11
Van némi ellentmondás abban amit írsz :)
21. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 23:02

Bizonyára nem tűnt még fel neked, hogy azért időnként elharapózik itt a rosszindulat, nem egy embert láttam már töröltetni magát, mert néhányan rászálltak.

vannak érzékenyebb emberek, akik nem bírják a beszólásokat, ezért inkább megelőzik a kedves bejegyzéseket.

20. kámea (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 22:57

Szoktam nézegetem a naplókat, vannak kedvenceim, különösen a kapott-küldött képes, idézeteseket szeretem. A titkosat én sem értem, de elfogadom.

Nem nyilvánosságnak szánt személyes dolgaimat, érzéseimet inkább priviben, vagy e-mailben osztanám, illetve osztom meg a barátaimmal.

A "Napló" számomra tükör, amelyben le merem mezteleníteni a lelkemet, Ő a titkaim őrzője.

Ehhez senkinek sem adok kulcsot.

19. 388b941089 (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 21:59
sztem meg inkább nem kéne megsértődnöd, ha valaki visszautasított téged! inkább gondolkozz el azon, h vajon mivel bánthattad meg az illetőt, vagy mi lehetett a visszautasítás oka.
18. 06718ca650 (válaszként erre: 7. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 21:57
óriási dolgokat nem írnak, csak olyanokat ami nem tartozik arra akiket nem enged be. ennyi. meg kell érteni és kész.
17. 06718ca650 (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2011. ápr. 8. 21:56
így van.
16. 06718ca650 (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 21:55
már meg ne haragudj de miért nem lehet "magánügyi naplóírásra" használni? és miért baj az ha csak az ember barátai olvassák akiket megismert? ismerkedj meg az emberekkel akiknek a naplójára kíváncsi vagy. én sem olvasom idegenek naplóját, csak azokét akiket ismerek.
2011. ápr. 8. 21:54
na megint egy semmitmondó téma :S
2011. ápr. 8. 21:54

Kedves Fórumozók!

Jól ismerjük azt az oldalt, ami naplóírásról és nem is egyről, vagy egy cikk, ami a fórumtémához kapcsolódik az illető dönti el végül is, leírja, vagy megosztja másokkal, amit éppen közölni szeretne mindenkivel. Én nekem az a véleményem, ha valaki ilyet nyít ilyen titkosat, akkor valószínűleg csak bizonyos körre tartozik.

Igen mindenki maga dönti el mit is szeretne. Üdv.Ágnes

13. BeaÉrd (válaszként erre: 11. - Aadc13cca8)
2011. ápr. 8. 21:41

na végre valaki aki érti ,hogy mi az én "bajom" is!

ez egy internetes portál nem magánügyi naplóírásra való ha meg valaki arra használja akkor nem értem miért kell visszautasítani bárkit is!

inkább örülni kellene ,hogy annyian kíváncsiak rá!

pl.van egy kedvencem nyilvános naplóval és olvassák 606-an !

2011. ápr. 8. 19:27
nem értem, hogy mit nem értetek, a semmiből csináltok témát.....mindenki tudja,hogy miről van szó
2011. ápr. 8. 15:11

Nem egészen értem ezeket a titkos naplókat.

Ha valami titkos akkor azt nem teszem közzé, még egy embernek sem. Ugye ismert az a mondás amit 2 ember tud az már nem titok.

Legfeljebb leírom magamnak egy kis füzetbe a saját titkaimat és eldugom olyan helyre ahol a kutya sem találja meg, csak én...legfeljebb a macskám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook