Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » EXTRÉM túlsúlytól megszabadulni vágyók fórum

EXTRÉM túlsúlytól megszabadulni vágyók (beszélgetős fórum)


8. spinneli (válaszként erre: 7. - C06846797d)
2016. márc. 10. 22:32
Nekem borzazstzóan rosszul estek a reggeli edzések, nem is próbálkozom vele, meg nincs is rá idő gyerek és munka mellett reggel-este sokkal aktívabb vagyok.
7. c06846797d (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2016. márc. 10. 22:11

Egy ismerősöm sokat fogyott ezzel a walk edzéssel a gyerek után.

Valamit én is el akarok kezdeni itthonra. Azt olvastam hogy ébredés után éhgyomorra a leghatásosabb edzeni, csak borzasztóan nehéz ilyenkor nekiállni.

6. spinneli (válaszként erre: 4. - C06846797d)
2016. márc. 10. 22:03

Igen, nálam is mindig így volt.


Én kalóriát és ch-t számolok, de módjával, mármint nem grammra pontosan-lelkileg sok mindent helyre tettem magamban, ami eddig gátolta a tartós kevesebb evést, persze még sok mindenen dolgoznom kell, de alapvetően felismerem azokat a folyamatokat, amikor túlenném magamat-így azért könnyebb.


A sportolást sajnos még nem kezdtem el, pedig hiányzik a mozgás, de holnap már úgy alakítottam, hogy beleférjen egy itthoni torna.


Főleg Leslie Sansone tornáit szeretem, azokat tervezem most is csinálni.

5. c06846797d (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2016. márc. 10. 21:59

De igen, elnézést, február 10-én kezdtem :)

Köszi szépen!

4. c06846797d (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2016. márc. 10. 21:58

Igen, volt már, több kevesebb sikerrel. Tipikus jojózó vagyok, lement 20, visszajött 22, lement 10, tartottam egy évig, megint feljött valamennyi, megint lement.

Stressz evő vagyok, eddig teljesen a lelkiállapotom határozta meg a hízásaim és fogyásaim.

Tavaly ilyenkor volt egy nagyobb törés az életemben, mostanra érett meg bennem a döntés hogy TÉNYLEG változtatom kell, eredményesen és tartósan.

Te milyen módszerrel diétázol?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - C06846797d)
2016. márc. 10. 21:55

Nem februárban kezdted?


Bármikor is, gratulálok a fogyáshoz.

2016. márc. 10. 21:54

Szia!


Én 30 kilót szeretnék fogyni.

Neked ez az első nagy fogyásod, vagy volt már rá kísérlet?

2016. márc. 10. 21:53

Sziasztok!

Szeretném ha olyan diétázók megoszthatnák a tapasztalataikat, akik nagyobb súlyfelesleg leadásán dolgoznak.

Én március 10-én kezdtem az életmódváltást, eddig 7 kg-tól szabadultam meg - igaz gondolom ennek többsége víz, de el kell kezdeni valahol :)

Jelenleg 120 kg vagyok. Az én módszerem, hogy számolom a szénhidrátot és a kalóriát, illetve heti 5 alkalommal járok Trx és súlyzós edzésre. Még 55 kilótól szeretnék megszabadulni.

Sokszor el vagyok keseredve, amikor megáll a fogyás, és többször volt már hogy hibáztam is. Jó lenne ha tudnánk bíztatni egymást ezekben a nehéz időszakokban :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook