Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Évszaktípusok. Szerintetek, melyik vagyok? fórum

Évszaktípusok. Szerintetek, melyik vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. libikóka (válaszként erre: 104. - Rekamercedesz)
2021. aug. 25. 10:50

Ezt egy évig tartogattad magadban?


Biztosan értelmes vagy és intelligens,,nem vagy semmivel kevesbb másoknál.

De a lelkieket rendbe kéne tenni:))

2021. aug. 25. 04:58

Kedves Mindenki, kedves emberi társadalom!


Azért, mert én nekem van egy kisebb testi rendellenességem, amivel együtt születtem, attól megérdemlem az emberi, tisztességes bánásmódot, nem úgy kezdenek nekiállni engem szapulni, lehordani, mint valami állatot! Ráadásul azért valakit meghurcolni, amiről nem tehet, az számomra egy irtózatos nagy bűn. Nem féltek? Mégis mit gondoltok, hogy ez amit most itt megcsináltatok velem, az nem fog visszaütni így vagy úgy? Én tényleg csak egy ártalmatlan kérdést tettem fel és egyszerűen nem kapok rá normális választ! Az az igazság ez a megnyilánulás majdnem súrolta az emberi méltóság megsértését és majdnem lehetne belőle rendőrségi ügy is akár. Mert simán beperelhetném az itt jelenlévőket. Én nem vagyok defeketes agyilag, sem sehogy! Enyhén mozgáskorlátozottnak vallom magam, mert valóban az vagyok, viszont nem hülye.


Azért vagyok olyan értelmes és intelligens, hogy tisztában legyen az értékeimmel. Nem hiszem magam kevesebbnek másoktól, sőt, sőt...

2020. szept. 7. 22:13
Olvasom a fórum címét,majd a hozzászólásokat és érthetetlen számomra,hogy juthattak el a hozzászólók egymás "anyázásához",sértegetéséhez?
102. Epresturmix (válaszként erre: 101. - Bless the child)
2020. szept. 7. 21:10
Képgaléria kukk!
101. Bless the child (válaszként erre: 98. - New(l))
2020. szept. 7. 21:09
Hol?
100. Epresturmix (válaszként erre: 98. - New(l))
2020. szept. 7. 21:03
Beteg az agya!
99. globus (válaszként erre: 95. - New(l))
2020. szept. 7. 20:48
Kinek nincs... ?
98. New(l) (válaszként erre: 96. - 5236d12e25)
2020. szept. 7. 20:45
Már itt is van újra. :)))
97. Epresturmix (válaszként erre: 95. - New(l))
2020. szept. 7. 18:36
Mindig téma ahol vagyok, mert szem előtt van. Hány éve ilyen, mit szedek rá, mitől van, stb... Az emberek kíváncsiak rá. Én pedig 120 x is elmondom normálisan ugyanazt, pedig unom és ma már teljesen normális, mert rengeteg embernek van, nem én vagyok az egyetlen. De hogy ezért ugassak meg seggfejezek?!?! Istenem...
2020. szept. 7. 18:32

Várjunk megint 1-2 hónapot egy új regre, hogy megint ide "bőfögjön" habzó szájjal valami baromságot, hogy ismét gyors töröltesse magát. 🤦‍♀️🤣

Szerintem neki ez a 2 havi szórakozása..

Nem értem mire jó ez.

Hiába habzik a szád, hiába bizonygatsz, hiába beszélsz így másokkal..

Egyszerűen unintelligens vagy.

Sugárzik belőled a rosszindulat, és ezért t amadnak az emberek semmi másért.

95. New(l) (válaszként erre: 93. - Globus)
2020. szept. 7. 18:03
Van aki el tudja fogadni a testi/egyéb hibáit, van aki nem. Felnőttkorra meg kell tanulni kezelni, még ha rá is csodálkoznak egyesek, ahogy Epresturmix is írta. Nekem is van, amire olykor rákérdeznek, vagy viccelődnek rajta, mégsem az az első gondolatom, hogy átkozódjak meg felfűjjam magam mint valami rossz pulyka.
94. Epresturmix (válaszként erre: 90. - 724d7650dd)
2020. szept. 7. 17:22

Kiscsibe! Te nem fogadtad el magad és most megpróbálod bizonygatni, hogy téged ez egyáltalán nem zavar. De, zavar, különben nem támadnál senkit oktalanul, csak így legalább ki tudod adni a mérhetetlen dühödet és másokat sértegetni.

Neked nincsen nyakad, nekem meg vitilligom van és látványos. Soha nem bántott érte senki, igaz el is fogadtam, mert nem seggfejezek le senkit aki megérinti a kezemet vagy râkêrdez. Egyszerűen nem érdekel. Nekem nem fáj. De neked igen.

93. globus (válaszként erre: 91. - New(l))
2020. szept. 7. 17:12

Már nem tag. Többedjére jön csak beordítani, majd törölteti magát.

Átnéztem az egész fórumot az elejétől fogva még keresővel is, nem nyomorékozott senki, rajta kívül, aki 2x.

Sajnálom, hogy lelkében van ez az érzés, amit rávetít a külvilágra, boldogtalan lehet.

2020. szept. 7. 16:37
Hmmm... Azért ez a fajta gonoszság nem fogható a mozgáskorlátozottságra.
91. New(l) (válaszként erre: 86. - 724d7650dd)
2020. szept. 7. 08:36

Röhej, hogy ezt pont nekem írod.

Azért te sem beszélgetni jöttél, hanem seggfejezni meg kiadni a vélt vagy valós sérelmeidet.

2020. szept. 7. 07:39

Lehet itt kitárgyalni engem ilyen visszataszító módokon, de ez csak titeket tükröz és engem igazol, hogy a társadalom úgy, ahogy van, bukásra van ítélve torz értékrendje miatt!

Dumáljatok rólam, amit akartok, kit érdekel, én nem mérgezem magam a csőcselék véleményével! Na cső!

2020. szept. 7. 07:36
Örüljetek, hogy lyuk van a feneketeken!
2020. szept. 7. 07:35
Bocsánat, porszem! ;-)
2020. szept. 7. 07:35
Nevetségesek vagytok! Nem kívánok mást az ilyen "tökéleteskéknek" semmit, csakhogy kapjon valami komoly problémát az életben és majd rájön, mennyire kis semmi a világon!
86. 724d7650dd (válaszként erre: 75. - New(l))
2020. szept. 7. 07:31
Azért azt köszönöm, hogy így, ebben formában beszélnek rólam emberek, akik ráadásul nem is ismernek! Köszönöm, de visszautasítom a nyomorék és egyéb elnevezést, én nem gondolom magam ennyire hátrányosnak! Egy jó egzisztenciájú családból jövök, nem érzem azt, hogy bocsánatot kéne kérnem bárkitől is, bármi miatt is. Tisztában vagyok vele, hogy minek tartanak és, hogy valójában hol helyezkedem el! Abban is biztos vagyok nem a nyomorékok között, elhihetitek nekem! Én ezt egy apróbb szépséghibának hívom, mert az is. Aki pedig ezért elítél és seggfej módjára bánik velem, az számomra megmutatta a szegénységi bizonyítványát és azt, hogy BŐVEN van mit tanulnia az életben!
85. Epresturmix (válaszként erre: 84. - Epresturmix)
2020. jún. 29. 22:11
Másik meg őszt adott ki. Na ezeknek hinni. :D a
84. Epresturmix (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2020. jún. 29. 22:09
Megnéztem, meglepő, de nyár típusú vagyok. Szerintem keverjük mi a dolgokat, de fekete hajra, barna szemre, világos bőrre, meg a kék/zöld a kedvenc színemre nyárit adott ki a teszt.
83. 5236d12e25 (válaszként erre: 82. - New(l))
2020. jún. 29. 22:07
Most őszintén. Kinek nincs a mai világban valamilyen lelki gondja, defektje, zavara, gátlása? 🤔 Szerintem nincs olyan ember a földön. Szóval ezzel ne érezd magad egyedül, szégyelni sem kell. Kívánom, hogy megleld a lelki egyensúlyód és le tudd vetközni a gátlásod ami elnyom.
82. New(l) (válaszként erre: 81. - 5236d12e25)
2020. jún. 29. 21:52
Igaz, nem tudtam mi a háttered, azért írtam amit. De látod, van aki nem így veszi, csak megint az hogy mindenki más. Én ugyan testileg egészséges vagyok, de mivel van egy massziv testkép zavarom mióta az eszemet tudom, átereztem. Csak mediátorkodtam kicsit 💟
81. 5236d12e25 (válaszként erre: 79. - New(l))
2020. jún. 29. 21:16

Én értettem amit írtál illetve kérdeztél.

Én csak azért írtam ezt le, hogy lásd nem vagyok érzéketlen, sőt ebbe születtem bele,van előttem példa.

De arra is már rég rájöttem a legtöbb embernek semmi sem jó. Ha tapintatos vagy nem jó, ha kerek perec kérdezel az sem jó. Ha egyenlőként van kezelve nem jó, ha nem, az sem jó 🤷‍♀️

80. michelle.r (válaszként erre: 78. - Michelle.r)
2020. jún. 29. 20:30

Feketében csak cipőm, bőrkabátom van. A hideg, ropogós fehér nekem nagyon jó, farmerből is inkább a sötétkékek.


És akkor még nem beszéltünk a sminkről, pl. egy piros rúzs ötven árnyalatáról 😎

79. New(l) (válaszként erre: 76. - 5236d12e25)
2020. jún. 29. 20:29
Jó, gondolom nem rosszat akartam azzal amit írtam, de mindenkit ahogy érzi. Én kérek elnézést.
78. michelle.r (válaszként erre: 58. - Timycat)
2020. jún. 29. 20:29

Írtó érdekes ez, mert én is hordok egy csomó színt, ami elvileg nem az enyém, de jól érzem magam benne. Még ha nem is áll igazán jól. Nekem sem igazán kellene nude színekben járnom, de ilyenkor egy erőteljes sminkkel korrigálok.


A lila pl. tipikus tél szín, de fegyverrel nem lehetne rám kényszeríteni. A pirosra mostanában kattantam rá, gyakorlatilag szürke-sötétkék-fehér kombóban élem az életem.

77. michelle.r (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
2020. jún. 29. 20:25
Nem tudom, én télre saccollak, de nem értek hozzá. Az online teszek szerint én is az vagyok, fehér bőr, hideg kék szemek, sötét haj. De annyi más is számít. És vannak átfedések is. Az arcodhoz közel mindig a neked való szín legyen.
76. 5236d12e25 (válaszként erre: 75. - New(l))
2020. jún. 29. 19:38

Édesanyám 16 évesen olyan motorbalesetete szenvedett amiben egyedül a gerince nem sérült. Nem sok esélyt adtak az orvosok, hogy túléli.

A medence 3 helyen tört. A bal lábán bokától fél lábszárig nem volt hús. Ha nincs a katona orvos amputálták volna a lábát. Tele van anyum bőr átültetés csavarok hegeivel. A kulcs csont a váll csukló is tört. Lényegében mindene kívűl belül sérült. A bal lába több mint 5 cm rövidebb és egy helyen épp csak fedi a hús a csontot.

Képzeld ennek ellenére anyukám végig dolgozta az egész életét keményen, végig táncolta magassarkúban a fiatal éveit, még akkor is büszkén kihúzta magát mikor lenyomorékozták. A saját anyjától is csak azt kapta, hogy itt marad a nyakán mert nyomorék..

A baleset után 2 évre megszületett nővérem rá 9 évre én. Az orvosok azt mondták soha nem lehet gyermeke mert nem csak a medence de a méhe is sérült. Apukámmal 44 éve vannak együtt.

Ha van valami amit anyukámtól megtanultam az az, hogy nem mások határoznak meg hanem saját magad.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook