Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Évszaktípusok. Szerintetek, melyik vagyok? fórum

Évszaktípusok. Szerintetek, melyik vagyok? (beszélgetős fórum)

1 2 3
85. Epresturmix (válaszként erre: 84. - Epresturmix)
jún. 29. 22:11
Másik meg őszt adott ki. Na ezeknek hinni. :D a
84. Epresturmix (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
jún. 29. 22:09
Megnéztem, meglepő, de nyár típusú vagyok. Szerintem keverjük mi a dolgokat, de fekete hajra, barna szemre, világos bőrre, meg a kék/zöld a kedvenc színemre nyárit adott ki a teszt.
83. Elliana (válaszként erre: 82. - New(l))
jún. 29. 22:07
Most őszintén. Kinek nincs a mai világban valamilyen lelki gondja, defektje, zavara, gátlása? 🤔 Szerintem nincs olyan ember a földön. Szóval ezzel ne érezd magad egyedül, szégyelni sem kell. Kívánom, hogy megleld a lelki egyensúlyód és le tudd vetközni a gátlásod ami elnyom.
82. New(l) (válaszként erre: 81. - Elliana)
jún. 29. 21:52
Igaz, nem tudtam mi a háttered, azért írtam amit. De látod, van aki nem így veszi, csak megint az hogy mindenki más. Én ugyan testileg egészséges vagyok, de mivel van egy massziv testkép zavarom mióta az eszemet tudom, átereztem. Csak mediátorkodtam kicsit 💟
81. Elliana (válaszként erre: 79. - New(l))
jún. 29. 21:16

Én értettem amit írtál illetve kérdeztél.

Én csak azért írtam ezt le, hogy lásd nem vagyok érzéketlen, sőt ebbe születtem bele,van előttem példa.

De arra is már rég rájöttem a legtöbb embernek semmi sem jó. Ha tapintatos vagy nem jó, ha kerek perec kérdezel az sem jó. Ha egyenlőként van kezelve nem jó, ha nem, az sem jó 🤷‍♀️

80. michelle.r (válaszként erre: 78. - Michelle.r)
jún. 29. 20:30

Feketében csak cipőm, bőrkabátom van. A hideg, ropogós fehér nekem nagyon jó, farmerből is inkább a sötétkékek.

És akkor még nem beszéltünk a sminkről, pl. egy piros rúzs ötven árnyalatáról 😎

79. New(l) (válaszként erre: 76. - Elliana)
jún. 29. 20:29
Jó, gondolom nem rosszat akartam azzal amit írtam, de mindenkit ahogy érzi. Én kérek elnézést.
78. michelle.r (válaszként erre: 58. - Timycat)
jún. 29. 20:29

Írtó érdekes ez, mert én is hordok egy csomó színt, ami elvileg nem az enyém, de jól érzem magam benne. Még ha nem is áll igazán jól. Nekem sem igazán kellene nude színekben járnom, de ilyenkor egy erőteljes sminkkel korrigálok.

A lila pl. tipikus tél szín, de fegyverrel nem lehetne rám kényszeríteni. A pirosra mostanában kattantam rá, gyakorlatilag szürke-sötétkék-fehér kombóban élem az életem.

77. michelle.r (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
jún. 29. 20:25
Nem tudom, én télre saccollak, de nem értek hozzá. Az online teszek szerint én is az vagyok, fehér bőr, hideg kék szemek, sötét haj. De annyi más is számít. És vannak átfedések is. Az arcodhoz közel mindig a neked való szín legyen.
76. Elliana (válaszként erre: 75. - New(l))
jún. 29. 19:38

Édesanyám 16 évesen olyan motorbalesetete szenvedett amiben egyedül a gerince nem sérült. Nem sok esélyt adtak az orvosok, hogy túléli.

A medence 3 helyen tört. A bal lábán bokától fél lábszárig nem volt hús. Ha nincs a katona orvos amputálták volna a lábát. Tele van anyum bőr átültetés csavarok hegeivel. A kulcs csont a váll csukló is tört. Lényegében mindene kívűl belül sérült. A bal lába több mint 5 cm rövidebb és egy helyen épp csak fedi a hús a csontot.

Képzeld ennek ellenére anyukám végig dolgozta az egész életét keményen, végig táncolta magassarkúban a fiatal éveit, még akkor is büszkén kihúzta magát mikor lenyomorékozták. A saját anyjától is csak azt kapta, hogy itt marad a nyakán mert nyomorék..

A baleset után 2 évre megszületett nővérem rá 9 évre én. Az orvosok azt mondták soha nem lehet gyermeke mert nem csak a medence de a méhe is sérült. Apukámmal 44 éve vannak együtt.

Ha van valami amit anyukámtól megtanultam az az, hogy nem mások határoznak meg hanem saját magad.

75. New(l) (válaszként erre: 73. - Elliana)
jún. 29. 19:08
Szerintem ne vedd magadra, rosszul jött ki a megjegyzésed. Nem tudom, találkoztál-e testileg sérült vagy handicap-es emberrel, van aki nem tudja feldolgozni, és támadásnak vesz olyat is, amit más nem annak szán. Valahol megérthető az érzékenység, de persze eltúlozni fölösleges.
74. NomNom (válaszként erre: 73. - Elliana)
jún. 29. 18:22

Igen ez a sértett düh számomra érthetetlen... szerintem itt tényleg nem akarta senki szándékosan bántani.

Hát sajnálom...

73. Elliana (válaszként erre: 72. - NomNom)
jún. 29. 16:11

Pedig aznap még többször belépet. Nagyon vártam a válaszát.

Én sajnálom ha valaki ennyire nem tud szöveget értelmezni, de még jobban mikor valaki annyira sértett, hogy mindent támadásnak, bántásnak, gúnyolódásnak vél, és saját sértettségéből adodóan olyasmit magyaráz bele ami ott sincs 🤷‍♀️

A különbség kettőnk között talán annyi, hogy én képes vagyok belátni ha hibázok és bocsánatot kérni mikor kell.

De most nem érzem úgy, hogy lenne miért. ✌️

72. NomNom (válaszként erre: 71. - Elliana)
jún. 29. 15:23
Jól van, törölte magát. 🙄 Na majd a köv. profillal...
71. Elliana (válaszként erre: 70. - NomNom)
jún. 23. 08:38
Igen.. Sejtem. De azért na. Ne dobálozzon már ekkora szavakkal úgy, hogy fogalma sincs arról mivel vádol.
70. NomNom (válaszként erre: 69. - Elliana)
jún. 23. 08:30
Szerintem kár a gőzért, most megint hónapokig nem fog belépni.
jún. 23. 08:27

De menjünk tovább. A tisztán látás érdekében.

Becsületsértés:

[link]

Rágalmazás:

[link]

Iternetes zaklatás:

[link]

Nos egyiket sem követtem el, egyiknek sem felel meg amit írtam - mivel egy szimpla kérdést tettem csak fel.

Ellenben Te valótlan állítassz, rágalmazással, becsületsértéssel vádolsz, plusz fenyegetsz.

jún. 23. 07:54

Kérlek mutasd meg hol írtam bármi kompromitálót, gúnyosat. Hol nevettelek ki? Sehol. Egy tök egyszerű kérdést tettem fel,amiben semmi hátsó szándék, rosszallás gúnyólódás nem volt.

Olvastad a 48. Hsz is? Gondolom nem.

Szóval itt Te vagy az aki kákán is csomót keres, olyat akar belemagyarázni a nem létezőbe ami nincs! nem pedig én..

Kérlek a jővöben inkább olvasd el akkor újra és újra a választ mikor higgadt vagy, nincs rossz napod és máris másképp fog átjönni mint most.

jún. 23. 07:17

Mellesleg édesanyám mozgáskorlátozott. Hopp ugye? Te se tudtad ezt rólam ahogy én sem Rólad.

Én tényleg abban voltam rossz a fotó beállás.

Senki nem támadott be senki nem volt becsületsértő. Te vagy az aki a betegsége miatt túl reagál mindent. (amit valahol megértek mert biztos sok támadás ért)

Itt mindenki a rengeteg nick neven akadt ki maximum. Semmi máson.

Felesleges nagy szavakkal dobálóznod, se mást lenézned. Semmivel sem vagy különb másoknál. Te se tudsz másról semmit, mit élt már meg ahogy mi sem rólad. Ennyit erről.

66. Elliana (válaszként erre: 64. - 339314c403)
jún. 23. 07:11

Nyugodtan nevettesd ki magad. Engem nem zavar.

Semmi rosszat nem írtam. Mivel nem ismerlek, nem találkoztam még veled itt a hoxán, nem tudhattam, hogy x betegséged van.

Semmi gúnyósat rosszalóat nem írtam. Egy egyszerű kérdést tettem fel.

Remélem vágod, hogy nincs az a rendőrség, bíróság aki komolyan venne egy ilyennel. Szóval egész nyugodtan fenyegetőzhetsz. Csak ne csodálkozz ha hülyének néznek.

Aztán egész nyugodtan várj a bíróságon 😉

65. NomNom
jún. 23. 07:09
Wow....
64. 339314c403 (válaszként erre: 41. - Elliana)
jún. 23. 07:04
Elliana, találkozunk a bíroságon, megy a feljelentés!
jún. 23. 06:58
Most még nagy a pofátok, de, ha majd betegek lesztek vagy netalántán olyan helyzetbe kerültök, akkor majd rájöttök, milyen is az élet valójában!
jún. 23. 06:56
Egyrészről igazat adok, tényleg nem kellett volna 1000 nicknevet használnom, de akkor rögtön így be kell támadni az embert olyannal, amiről nem tehet? Visszataszító! Van nektek fogalmatok róla milyen élete van egy akár enyhén is mozgáskorlátozott embernek, van bennetek egy kis empátia? Örüljetek és verjétek a seggeteket az örömötökben a földhöz, hogy ti nektek nem kell ezzel szembesülni nap, mint nap! Másrészről az ember csak feltesz egy ártatlan kérdést és ezt kapja! Hááát... reményytelen és halálra van ítélve ez a társadalom. Nem véletlenül lett megvezetve pl. a Koronvírus áltál.
jún. 23. 06:43
Kiröhögni és gúnyolódni lehet, csak lehetséges, hogy ti az én életemben már MÁR a felénél feladtátok volna!
jún. 23. 06:42
Én nem fogok durva szavakat használni senkire szándékosan, mert van annyi eszem, hogy ne tudják felhasznáni később ellenem!
jún. 23. 06:40
Azért ezt brutálisnak tartom, hogy rólam így beszélnek emberek! Mégis milyen alapon ítélkeztek felettem? Senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen a nyakam vagy a külsőm! Igenis ugyanolyan embernek tartom magam és én is elérhetek bármit, másrészt meg vigyázzatok magatokra, ennek nyoma maradhat! Ennek kicsit becsületsértő szaga van! Nem is ismer, mégis úgy beszél rólam, mintha nem is ember lennék! Gratulálok, ez a társadalom, ezért tart itt ez a világ, ahol tart! Büszkék lehettek magatokra!
58. timycat (válaszként erre: 56. - Michelle.r)
jún. 10. 07:25

Én a tipikus ősz vagyok, sötét barna haj némi vörös csillogással, barnás-zöld szem, sárgás bőr. Egy darabig követtem az ajánlásokat, de aztán meguntam a barnát-rozsdát-okkert. Sminkben is követtem anno míg sminkeltem, nem volt rossz, nem öregített, de komolyított, ez nem volt mindig cél huszonévesen.

Az ajánlott színeken felül tűzpiros, élénk zöld, kék bármely árnyalata, fekete tetszik nekem magamon.

De alapvetően igazak a leírások, engem pl a bézs, púder színek halványítanak, sápadt vagy szürke vagyok bennük. Ilyen színű ruháim nem is nagyon vannak.

A fehér csak akkor áll jól rajtam ha kellően lebarnultam, a napsárga sehogy se áll, de azért hordom.

57. Epresturmix (válaszként erre: 56. - Michelle.r)
jún. 10. 07:10
Vitilligoskênt, két színnel én melyikbe tartozom? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook