Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évforduló - mi legyen az ajándék? fórum

Évforduló - mi legyen az ajándék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
91. Dorka29 (válaszként erre: 90. - Nikoletta2007)
2008. nov. 4. 22:30

Húú, az ilyen típusnak azért nehéz ajándékot venni, mert mégsem állíthatsz oda egy fűrésszel.:)


Remélem, majd kapsz valami jó ötletet, mert nálunk ez 3 éve volt aktuális, de még mindig emlékszem, hogy mennyit agyaltam, hogy mi is legyen.

2008. nov. 4. 22:27
Az a baj,hogy az ekszereket nem nagyon szereti,a kis feliratos aprosagokat,bogreket, ilyesmit meg nem igazan ertekeli.Csak a hasznos dolgokat szereti,de az nem ajandek.íezert vagyok tanacstalan.
2008. nov. 4. 22:26
Ez jo otlet,de nem szereti egyikunk sem.Kulfoldon elunk,tehat nehezebben tudok beszerezni mindent.
2008. nov. 4. 22:24

Szia!


Én az enyémnek egy 10 éves vörösbort vettem, amit a lányunk születése után bontottunk fel. (Igaz véletlenül:), de akkor már én is belekóstoltam.

2008. nov. 4. 22:22
Mit vegyek a páromnak a 10. évfordulónkra?
86. ~Éva~
2008. nov. 4. 18:58
Mi holnap ünnepeljük a 4 éves évfordulónkat! Vettem egy fotó albumot. Tettem pár képet magamról az elejére (pelenkás kortól a tini korig.)Hagytam ki helyet az ő gyermekkori képeinek is. Előhívattam pár közös fotót és olyat is amin csak én vagy csak ő áll ezeket a gyermekkori képek után helyeztem el. Írtam egy verset is. :)
2008. szept. 26. 15:40

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség! :) Már ebben a témában kértem, de hátha vannak még okosak! :)

Szóval zenével kapcsolatos. Abszolút nem vagyok otthon abban a stílusban amit a párom hallgat. Bryan Adams az abszolút kedvenc. Most vett egy Aerosmith és egy Rolling Stones CD-t, van még Neki Phil Collins. Ők milyen sítlusban zenélnek? És mit vehetnék Neki én, ezekből kiindulva? Előre is nagyon köszi a segítségeteket! :)

2008. szept. 10. 11:42
vacsi megvolt, jó lett, örült neki! :) aztán kb. 2 perc múlva aludt is! óóóó milyen romantikus! mennyivel izgibb lett volna, ha belibbenek 3 masniba és úgy közli velem, hogy hagyjál, fáradt vagyok, különben is teleettem magam! ...
2008. szept. 9. 16:55

Nem mondtam, hogy nincs igazad ezzel végülis, de ez tényleg rossz, mikor olyan az ember, hogy még azt is megmondja, hogy én úgye örülök semminek, jobb, ha semmit nem veszel, legalább nem kell úgy tennem, mitnha örülnék! :( Sajna kreatív sose voltam, pedig minden halak horoszkóp ezt állítja rólam! :) Biztos neki is lehet, ezért is írtam azt is az elején, hogy én beérném valami nem konkrét ajándékkal, mint egy 200. CD, aminek azért valamennyire csak örül, de már túl kiszámítható, hanem pont egy ilyen személyes dologgal, mint Neked az eper, vagy a CD, de neeeeem vagyok kreatíííív! Gyártanék neki szívesen falra fotóalbumot, vagy nyomnék sztriptízt masniban, de szerintem ezeknek sem örülne, de komolyan! Sosincs otthon így nem látná amit csináltam neki, a szexért meg nincs meghalva én meg nem szeretem a testem, nem hiszem, hogy szép látvány lennék 3 masniban, bár azért lehet, hogy tetszene neki, mégiscsak férfi, nem? :D Ezért vártam, hogy itt majd kapok soksoksokkkk tippet és talán lesz egy amit megfogadhatok, szóval félreértés ne essék, ezért, mert mindenre nemet mondok remek tippeket adtok, csak azok nekünk nem jók...


Amúgy kijelenthetem az évfordulóra készül az ajándék! :) (már csak a szülinap maradt éppen aktuális)

A húga és az anyukája kitalálták, hogy eléggé szereti a Holsteint, remélem jól írom. Szóval sütök neki husit, meg krumplit, csinálok muffint és mivel a borfesztiválon jöttünk össze, vettem egy általunk kedvelt bort, amit majd borfesztiválos pohárból elfogyasztunk! :)


Ja és még egy mondat erejéig visszatérve az ajándékokhoz, a húga mondta és igaza van szerintem is, hogy a fiúk nem örülnek igazán egy fényképes párnának, vagy szivecskés plüssmacinak, szerintem ezt csak a lányok gondolják, ezért is nehéz, mert kitalálsz valami bájos dolgot ami a hátuk közepére nem kell! Persze biztos ez alól is vannak kivételek! De szerintem a Drágám nem az és itt jönne a kííííínos mosoly, hogy jajj, de széééép! :)

82. dortimcsi (válaszként erre: 81. - 14775640c4)
2008. szept. 9. 15:52

Tényleg elég a puszi.Vagy egy apróság.Nekem volt úgy, hogy párom megírta CD-re az egyik általam nagyon szeretett musicalt.Feldobta annyival, hogy nyomtatott hozzá elő és hátlapot, meg a CD-re képet....Néhány száz forint volt,de tudtam hogy szeretettel adja:)És hihetetlen mód örültem neki.

Egyszer az is előfordult,hogy épp diétáztam és tudta hogy aznap gyümölcsnapom van és vett 15 dkg epret.Imádtam érte.

Szóval tényleg nem kell sok,csak egy kis odafigyelés:)

81. 14775640c4 (válaszként erre: 80. - Dortimcsi)
2008. szept. 9. 14:17

mondom én hogy elég az a puszi is:))

persze nem vagyunk egyformák, van aki ezzel is beéri van aki többet akar adni a másiknak.nálunk elég volt az öszetartozás is, nekünk már ez ajándék volt.de tény hogy nem kellenek a nagy dolgok ez igaz, bármi megteszi, még egy fél pár lyukas zokni is , ha szeretetből, szívből adja az ember.

2008. szept. 9. 12:58

Nézd itt mindenki segíteni próbál neked,de azt kérlek ismerd el,hogy nekünk még nehezebb,mert egyáltalán nem ismerjük a párodat.Az meg általában az önmagunkat felmentő mondatok közé tartozik: Neki nem lehet semmit se venni.Nekem is hagyta már el ilyen az enyémet,de aztán rá kellett jönnöm,hogy ez csak kifogás.Lehet, hogy nem könnyű feladat,de igenis lehet mindenkinek ajándékot venni, készíteni.Csak ismerni kell a másikat.Legyen az a párunk, testvérünk,barátnőnk.Olyat kell találni,ami neki okoz örömet.Figyelmesség és kreativitás ez a kulcsa a jó ajándéknak.Magam is kaptam olyan ajándékot aminek nem örültem igazán,de azt olyantól aki nem igazán ismert.Párom mindig talált vmi nekem tetszőt,mert ismer.

Sajnálom ha sértésnek veszed,hogy azt írtam ismerni kellene a párod.De ha te vindikálod magadnak a jogot,hogy azt mondd egyik tippünk se fog tetszeni, vagy bele fogsz kötni, akkor nekünk is legyen jogunk elmondani a véleményünk.

2008. szept. 9. 11:53
Ő egy éve Bryan-t hallgat meg egy Phil Collins cd- je van és ezért mondta már ő is, hogy kéne más, akkor vett egy Rolling Stones- t azt hiszem. Se számítógépen, se mp3- on nem hallgat zenét, akkor tudnám figyelni, csak a Bryan megy a kocsiba, meg a rádió, azt meg folyton kapcsolgajta, mert sosincs semmi jó. Nem viccből mondtam, hogy neki semmit nem lehet venni, abszolút nem vagyok otthon ebben a stílusban, ezért kértem tanácsot, erre megkapom, hogy nem figyelek rá! De talán egy picit mégis, mert az az oldal már régen a kedvencek között csücsül, hátha szükségem lesz rá! :) Nos a segítséget köszönöm, ezekkel az előadókkal is előrébb vagyok!
2008. szept. 9. 11:40

Nézd ezeken az albumokon mind más más dal van.Ezek az albumai a 90-es és 2000-es években jelentek meg...p

[link]

Ezen az oldalon megtalálod Bryan Adams minden albumát,a képekre kattintva pedig a dalok listáját.Hogy nekem melyik jön be, vagy szerintem melyik a jobb, az lényegtelen.De nekem mondom a Spirit az egyik kedvencem, vagy jó még a Room Service is,bár első hallásra kicsit egyhangúak rajta a dalok.Nagyon szeretem a Waking up the.... is,mert igazi Bryanes hangulata van.

Hasonló előadó?Sting, Bruce Sprinsteen , Phil Collins,de az ő munkásságukat nem ismerem ennyire.Esetleg Bon Jovi.....

Te ismered egy éve a párod,neked kellene tisztában lenned kiket hallgat.

Ha az én páromról van szó akkor tudom, hogy alapvetően kiket szeret, és ezt akkor is tudtam amikor még csak néhány hónapja voltunk együtt.Figyelj a párodra mikor milyen dalra mondja,hogy ez jó.Milyen dalokat hallgat a számítógépén vagy rak fel az mp3 lejátszójára.( Manóm rajong: Presser Gáborért, LGT-ért, Jean MIchelle Jear-ért és Mike Oldfieldért és az ABBA-t is szívesen hallgatja.Így nem volt nehéz kitalálni minek örülne, csak ismerni kell a párunkat..)

77. Wickucy (válaszként erre: 73. - Dortimcsi)
2008. szept. 9. 10:54

nahááát, régebbi vagy új? már kezdtem örülni, hogy segítettél, erre mégsem! :) én a számok közt nagyon még a rockos és az érzelmes között sem tudok különbséget tenni. :) amúgy szerintem végülis mindegy csak Bryan legyen! :) Az előző hozzászólásban egy másik albumot említettél, hogy azon más számok vannak, nem lenne akkor jobb az?

és más hasonló előadót nem ismersz??? mert tényleg vennék neki valami mást is, mert kezd monoton és kiszámítható lenni, hogy mindig ezt kap! :)

76. Wickucy (válaszként erre: 75. - 8ef78160df)
2008. szept. 9. 10:49

jajj, ne viccelj!

mi se vagyunk rosszak... páromnak, krácsony, návnap, nekem dettó és a szülinapunk sincs olyan túl messze, neki most lesz, nekem meg februárba van. :)

2008. szept. 8. 23:54
Bocsi a sok felesleges fecsegésemért!
2008. szept. 8. 23:53

Az egy éves évfordulónkra egy romantikus vacsit terveztem, de nem jött létre, mert szegénynek kihúzták a fogát! Helyette a születésnapján leptem meg a kedvenceivel (rántott cuccok, nem volt nehéz dolgom :) Miden kívánságát teljesítettem, felejthetetlen élmény...

Az ajándékötletek nekme sem jönnek rosszul, bár még van pár hónap, már gondolkozhatok, hogy mit kapjon a drága!

szülinap, karácsony, névnap, és ez mind egy héten belül.... (Ha elsőre beadom a derekam neki, akkor még az évfordulónk is beleesne :)) Ebbe eddig még nem is gondoltam bele :)

2008. szept. 8. 22:36

Hát Bryan témában nagyjából otthon vagyok:DHogy melyiket ajánlom tőle?

Spirit: Stallion Of The Cimarron Ez Szilajhoz készült filmzenei album.Nagyon szeretem azt az albumot.

18 till I die

So far so good

Waking up the Neighbours

Én ezeket szeretem Bryantől,de neked kell ismerned párod,hogy a régebbi vagy az újabb dalait szerti, hogy a rockosabb vagy érzelmesebb dalait szereti.

72. Wickucy (válaszként erre: 70. - Dortimcsi)
2008. szept. 8. 22:22
az újat már megvettem :) látom otthon vagy a témában, akkor melyiket ajánlanád még? persze már megvan neki 1-2. és eszembe jutott, azt hiszem rolling stones cd- t vett még. tudnál ajánlani akármilyen cd-t ilyesmi stílusban?
71. Wickucy (válaszként erre: 69. - 2577cdcc12)
2008. szept. 8. 22:20
ez nagyon tetszik! komolyan! ha egyszer bevállalós leszek, ezt biztos megcsinálom!!!! :)
70. dortimcsi (válaszként erre: 60. - Wickucy)
2008. szept. 8. 13:03

Ugyanazok a dalok??

Van 1-2 átfedés,de az idei új albumán csupa új dal van.Vagy a Room Service-en se az ismert dalok vannak.A 80-as évekbeli albumainál volt , hogy sok átfedés volt.

69. 2577cdcc12 (válaszként erre: 68. - Wickucy)
2008. szept. 8. 13:01
Hát nálunk az egyik legsikeresebb ajándék az volt, amikor vettem 3 öntapadó masnit. 1 nagyot, és 2 kisebbet. Este meghitt vacsi, utána egyszer csak megjelentem a 3 masniban. Gondolom tudod hova kell tenni :o) A munkájából kiindulva átadnék neki egy díszes borítékot is az alábbi levélkével: "most Te vagy a rendező, az lesz, amit akarsz..."
68. Wickucy (válaszként erre: 67. - 2577cdcc12)
2008. szept. 8. 12:54
huhúúú... az rtl klubnál, "vágó", vagyis javítja a filmek hibáit és átírással foglalkozik. heti 4 napban (oda nem tudok neki mit venni, mondta ő is, hogy ott mindent megkap), utána péntek- szombat roadol, az pedig színpadtechnikus, vagy minek nevezzem. kb. elmegy délbe és hazajön hajnali 6- kor. mindkét nap, vasárnap kialussza magát és van egy fél szabad napja estig. :) ez a road nem mindig van péntek- szombat, van mikor csak az egyik nap, van mikor heti 4 nap is... de az általában állandó, hogy korán kell elindulni és nagyon későn ér haza, persze ez is változó, van, hogy csak 5-kor megy el és már 3 körül hazaér. naaaaa? :D
2008. szept. 8. 12:50
Mi a munkája?
66. 14775640c4 (válaszként erre: 64. - Wickucy)
2008. szept. 8. 12:48

nem hát, mindenki ugy oldja meg ahogy akarja:))

én csak ötletet adtam:))

2008. szept. 8. 12:47
nekünk nem számítanak a külsőségek.így nem foglalkozunk vele.
2008. szept. 8. 12:47
na jó, de egy vacsival én se viszem túlzásba, nem?
63. 14775640c4 (válaszként erre: 62. - Wickucy)
2008. szept. 8. 12:47
aha
62. Wickucy (válaszként erre: 61. - 14775640c4)
2008. szept. 8. 12:45
és az első évfordulótokon is ennyi volt?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook