Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évforduló - mi legyen az ajándék? fórum

Évforduló - mi legyen az ajándék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
61. 14775640c4 (válaszként erre: 60. - Wickucy)
2008. szept. 8. 12:44
nálunk lassan 7 éve úgy megy hogy hazajön a mukából, odaállok, és azt mondom boldog évfordulót. két puszi, és el van felejtve. elé ajándék hogy együtt vagyunk, a többi nem számít
2008. szept. 8. 12:41

most, hogy mondod... végülis éppen senki nincs itthon... holnap lesz az évforduló és végülis ráérnék neki főzni mire hazaér... meg a bor! szerintem ennyi elég lesz, végülis nem maga az ajándék a lényeg, hanem a megmelékezés, a gesztus, hogy ez is emlék legyen. sajnos gőzöm nincs mi a kedven kajája. :) a kínaiba az a csíős paníros husi. :) jól van, ez lesz! :)

a szülinapját pedig Olaszországban fogjuk ünnepelni, vagyis hát ott leszünk aznap. vegyek 1 whisky- t és megihatjuk? én ezt nem tartom jó ajándéknak, kapjon olyat a barátoktól! :) a dvd is jó ötlet, de persze ilyenkor gőzöm nincs mit szeret! :)

zenének viszont tudom, hogy örülne, de tényleg nem akarok megint Bryan- t! nagyjából ugyanazok a számok vannak minden cd- jén, csak más sorrendbe. milyen előadó van még ebben a stílusban? van neki még Phil Collins meg mi is? jajjj, nem jut eszembe... esetleg tudtok valami hasonlót? mert ebben a stílusban nem vagyok otthon!

59. 14775640c4 (válaszként erre: 46. - Wickucy)
2008. szept. 8. 12:38

talán két puszival?hm?

vagy az olyan snassz?

2008. szept. 8. 12:05

A bor szerintem jó ötlet, meg mondom szerintem egy finom vacsinak is tudnak örülni a pasik..Tudod a férfi szívéhez, a gyomrán át....Készítsd el a kedvenc kajáját,vagy ha szereti az újdonságokat,akkor keress vmi különleges receptet.

Szülinapra keress vmi finom torta receptet és süsd ki mondjuk szív formában.

Szerintem pedig egy ajándéknak igenis tudni kell örülni.Azt mindenképp értékelni kell,hogy próbáltál vmi személyeset venni,olyat amit szeret.

Nincs valami film amit nagyon szeretne?Esetleg DVD-n megkaphatná...

A fehérneműhöz... én még egy pasit se láttam, akit ne indítana be egy szexi fehérnemű.Akár köthetnél magadra masnit is és lehetnél te az ajándék , és a torta meg egy kis táblácska,ami rá jellemző.

2008. szept. 8. 10:16
* nagyjából
56. Wickucy (válaszként erre: 52. - Dortimcsi)
2008. szept. 8. 10:14

ugye a zenére már válaszoltam. sajnos annyira nem édesszája, hogy örüljön valami xtra csokinak (annak inkább én örülnék). parfümökhöz hülye vagyok, magamnak se szoktam venni, mindig kapok. :) pénztárcára már én is gondoltam. nem tudom, hogy minden pasinak olyan van- e, vagy csak az én ismerőseimnek. de az a pici összecsukható, mint valami irattartó. abba is lehet gravírozni? de különben erről azért tettem le, mert az övé is teljesen jó állapotú.. habár kicsit régike... de tényleg félek, hogy nem örülne ennek sem és ezért amúgyis azt mondja, hogy ünnepekre ne vegyek neki semmit, mert neki úgyse lehet! és nem akar kínból örülni. az ékszereket sem szereti, nem hordana a világért sem, sőt sértésnek venné, ha kapna, mert mindenki tudja, hogy utálja. tavaly sikerült karácsonyra naggyából eltalálni a dolgokat (meg névnapja is volt pont utána). kapott egy hímzett törölközőt, azt nálunk használja, nem tudom mennyire örült neki, de, hogy használja az biztos. akkor vettem neki Bryan Adams dvd-t, biztos örült, meg egy táskát, mert említette, hogy jól jönne és kapott egy pulcsit, amit sose vett fel, ugyanis akkor derült fény a pamut mizériájára. :) persze ezekért is megszenvedtem, karácsony előtt kitalálta, hogy neki mostmár igenis kell egy táska és vesz, plussz a dvd- vel is ez volt, hogy meglátta egy boltban és megállapította, hogy ilyet még sose látott, csak 1db van és azonnal megveszi... szerintetek, hogy tudtam letagadni előtte? biztos rájött mit kap... :(

ja és a manikűr szett, olyan csecse pipere cuccai vannak, van neki 100db- os manikűr készlete is! :)

ezért gondoltam valami nem konkrét ajándékra. pl.: mint valami vices tábla, vagy akár, mint egy dísz párna, szóval valami semlegesre és ugye azt is említettem már, hogy a szülinapja pedig jövő héten lesz! 2 ajándék kell.

ja és különben a fehérneműs dolog se jönne be szerintem, nem egy szexmániás... :) én ilyen pasit még nem láttam, gondolom Ti se! :) de ezektől eltekintve Ő a legtökéletesebb.

végül azon gondolkoztam az évfordulóval kapcsolatban, hogy tavaly a borfesztiválom jöttünk össze. mivel idén nem 9.- ére esik, nem tudunk kimenni és amúgyis az utazásra kell a pénz, nem pedig elborozgatni! :) de tegnap láttunk egy tök külenleges üvegű bort. azt hiszem az évfordulóra ez megteszi és a bor mellett örülünk majd egymásnak. :)

és a szülinap????????

2008. szept. 7. 23:28
na most fürdik, gyorsan reagálok amire tudok. sajnos ettől tartottam, amit mondotok, hogy nekem kell tudnom és nem létezik, hogy csak a munkát szereti. :) nos létezik. nagyjából heti 7 napot dolgozik. :) még szerencse, hogy szereti.hogy valami buzi- e? igen! ez a zene témára is válasz. Bryan Adams. de már kapott dvd-t, cd- ket. nem vehetek mindig azt... ugye? ruhát Őuraságának nem lehet venni, kényes az ízlése... csak 100% pamut.. mondtam neki, hogy igazából olyat a piacon is találhat, de neeeeeeeeem, neki különös vonzódása van a drága pamutokhoz, szóval egy póló legyen 10 000, mert akkor az biztos rendes pamut! :) amúgy most vett magának nagyjából 10 pólót. az olyan ajándékok, amit falra kell tenni, vagy párna... stb... amiket a saját szobájában tarthat, olyanokat azért nem vehetek, mert mindig nálunk vagyunk. veszek neki egy szép párnát, vagy fali órát, bármit, azt sosem látja, mert vagy dolgozik, vagy nálam van! ugye, hogy rémes ember? :) különben nagyon jók az ötletek, megpróbálom ezekből okoskodni meg keresgéltem neten is. utazni most fogunk egy hétre Olaszországba, szombaton. de a barátaival... na mindegy, biztos jó lesz így is. arról pedig szó sem lehet, hogy kettesben menjünk el egy hétvégére, folyton dolgozik, hétvégén is. a vasárnap délutánok szabadok csak és az esték. ugye ezáltal jól keres, így lehet, hogy mindene megvan. most utáltok, mi? :) nekem semmi se jó! :)
2008. szept. 7. 22:51
most itt van a párom, holnap válaszolok, addig is köszike!!! :)
53. genlips (válaszként erre: 48. - Wickucy)
2008. szept. 7. 22:29
segítettünk talán valamicskét, reagálj te is picinykét ;) legalább is én kíváncsi lennék, mihez mit szólsz (na jó, melyik hszhez mit szólsz)
2008. szept. 7. 22:02

Hát..Ne haragudj, hogy ezt mondom de olyan nincs hogy valaki semmi mást nem szeret csak a munkáját.

Azt én is elismerem, hogy egy pasinak nehezebb ajándékot venni,de nem lehetetlen....

Szereti a zenét?van kedvenc énekese, zenekara?Vedd meg a legújabb CD-jüket.

Szereti az édességet? vegyél valami finom, exkluzív csokoládét.

Vegyél parfümöt,Vagy vegyél egy szép pénztárcát és gravíroztasd bele a nevét.Esetleg ezt megteheted tollal,tolltartóval is.

Vagy vegyél valami szexi fehérneműt magadnak és azzal kápráztasd el.

Esetleg készíts neki romantikus vacsorát, valami finom süteménnyel.

2008. szept. 7. 21:56
Utazatok el egy hétvégére!!!!!
2008. szept. 7. 21:55

készíts csokilenyomatot valamidről

vagy vegyél neki inget, polót, amit hord és amire mondhatja, tőled kaptam :)

vagy ha műszakis... az már drágább téma. de ha kényes ezek kinézetére, akkor pl. telóhoz tokot, vagy karcoláseltüntetőt, szemüvegkendőt

ha hosszú a lábaujja körme, jó kis manikűrkészletet (egy jónak ők is tudnak hálásak lenni)

vagy ha *-buzi, akkor abból a legjobbat vedd meg, vagy ahhoz kiegészítőt (csillag - bármi, személyre szabott, pl. autó, mobil, állatok, filmek)

csak le kell ülnöd, gondolkodnod, hogy minek örülne!! ja és igaz, sokáig semmi ötlet nem jön. de jönni fog! csak ki kell várni.

amúgy meg te tudod a legjobb ötletet kitalálni

49. Afrodita (válaszként erre: 47. - Wickucy)
2008. szept. 7. 21:53

Szia!

Én a férjemtől valentin napra egy szív alakú díszpárnát kaptam, amire a legjobban sikerült esküvői fotónk van rámásolva. Nagyon egyedi ötlet, én borzasztóan örültem neki :-)) Aztán nemrég kisfiúnk született és aug. végén volt 3 éve, hogy megismerkedtünk, a férjemtől egy faliórát kaptam, amin az a fotó van, ahol éppen a kisfiamat tartom a karomban!:-)) Életre szóló emlék lesz, ráadásul mindennap ránézek, mert közben méri az időt is.

2008. szept. 7. 21:53

Azt is kifelejtettem, hogy mindene megvan, szerintem még annál is több, amire nincs szüksége azok is! :)

Hát senki nem segít? :(

2008. szept. 7. 21:48
Ja és ne vegyétek sértésnek, ha válogatok és minden ajánlatra nemet mondok. :) Én is kicsit akadékoskodó vagyok, így pláááááne nehéz lesz! Előre is bocsi! :)
2008. szept. 7. 21:47
Sajnos az a bajom, hogy semmit nem szeret a munkáján kívül... Különben még születésnapja is lesz egy hét múlva. Dupla dilemma. Ő az akinek tényleg semmit nem lehet venni! Szeretnék ezért valami "semlegeset". Egyedit, valami... nem tudom mit... Segítsetek!
2008. szept. 7. 21:46
Mivel lepjem meg az egy éves évfordulónkon a páromat?
2008. aug. 5. 08:35
Hétvégi utazás.
2008. aug. 5. 08:17

köszi mindenkinek a segítséget.

sajna a gravíroztatást nem sikerült megcsináltatni, úgyh csak egy ezüst karkötő lesz, és mivel együtt lakunk, és ő 5ig dolgozik, valami vacsival is meglepem. de mi legyen a kajcsi???????? írjatok lécci

2008. aug. 4. 10:17
már semmivel, mert megvolt, inkább a szülinapjára kéne vmit kitalálnom! Most lesz szept-ben!
2008. aug. 4. 08:59
Ti a félévfordulót is megtartjátok?Vagy csak az évfordulót?:O)
2008. aug. 4. 08:58
romantikus vacsi,gyertyák,szexi fehérnemű
2008. aug. 4. 08:44

Francba,megint elfelejtettük!


Most volt júli 27.-én:(((

38. adri25
2008. aug. 4. 08:40
még nem tudom,mert októberben lessz
2008. aug. 3. 16:06
Mi nemrég voltunk másfél évesek, összegyűjtöttem mindent ami erre a másfél évre volt jellemző(képek, rózsaszirom, versek, dalszövegek,stb.) s egy kis könyvet csináltam belőle:)
2008. aug. 3. 14:53
valami szép ékszerrel, amiről tudod, hogy szereti és hord is ilyet
2008. aug. 3. 14:41
hát én egy romantikus vacsival,estével és egy szexi rucival rukkolok elő
2008. aug. 3. 14:39
hát nem tudom én a tárgy mellé meglepném egy romantikus vacsival otthon ha mondjuk vmelyötöknek van hozzá kéroja
2008. aug. 2. 15:31

a torta jó ötlet, én azt adtam ajándékba egy évünkre, de azt magam csináltam, hát nem lett olyan, mint amit profi cukrász csinált, de nagyon ízlett neki és ez a lényeg:)


amúgy mit szólsz az olyan medálhoz, ami szívalakú és ketté lehet venni és belegravíroztatni a neveiteket? szerintem ez nagyon jó kis ajándék lenne

2008. aug. 2. 12:28
hát azon mi is jót nevetnénk az biztos, mert barátom se egy komoly féle, szerencsére. de szerintem ha én egy tangát vennék neki, ha elmúlik a "varázs" bedobná a szekrénybe azt. Ám köszi h írtál
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook