Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évforduló - mi legyen az ajándék? fórum

Évforduló - mi legyen az ajándék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
31. 788165bfc9 (válaszként erre: 30. - 788165bfc9)
2008. aug. 2. 11:49
Ja, és szülinapjára kapta..
30. 788165bfc9 (válaszként erre: 23. - Ááncsí)
2008. aug. 2. 11:48

Mi 6 és fél éve vagyunk egytt, és tőlem egy rénszarvasos tangát kapott, meg egy üveg pezsgőt:)

Sokat röhögtünk aznap este.

Mondjuk Ő értékeli a hülyeségeket!

2008. aug. 2. 11:45

fúú hát hobbi, talán a net, de nem nagyon van ideje, mert dolgozik, és nagyon tetszik az egérpados, csak szerintem nem tudom megcsináltatni keddig, sajna. De lett egy ötletem az 5.6.üziből. egy karkötő, belegravíroztatva valami szöveg, pl Szeretlek, vagy vmi ilyesmit. Hm ez tetszik, remélem meg tudom csináltatni keddre!!!

köszi az ötleteket, de ha valaki tud még valamit, akkor várom az ötleteket. Vagy egy szöveget a karkötőbe. köszi mindenkinek

28. Manon
2008. aug. 1. 13:47

nyaklánc, karkötő (ezüst), én mindig egy cuki boxert is ajándékoztam az elején.

ha van autója abba valami mütyüri.

Bármi ami sokat jelenthet neki, és mindig rád emlékezteti!

27. dorry
2008. aug. 1. 13:44

Gravírozott kulcstartó, névjegykártyatartó, toll.

Én egyszer egy közös képet adtam, szép keretben, és az üvegre gravíroztattam a szöveget!

kIS TÁBLCSKA SZÉP IDÉZETTEL!Egérpad közös képpel elkészítve!

26. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - Ááncsí)
2008. aug. 1. 13:41
Van hobbija?
2008. aug. 1. 13:17

de én is szeretnék valamit ajándékba adni, mert eddig, akármilyen ünnep volt, vagy szüli-névnapom ilyesmi, ő mindig vett nekem vmit, én sajna nem mindig tudtam ezt viszonozni, de most megtehetem

és ez csak egy évforduló, valamivel szeretném meglepni.


Ötleteket léccccciiii

24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 23. - Ááncsí)
2008. júl. 31. 15:04

Ez az Ő dolga,nem a tiéd.

Azért néhány dolgot hagyjunk meg a pasiknak is:))))

2008. júl. 31. 14:42

Barátommal aug 5.-én leszünk 2évesek. Segítsetek lécci h mit vegyek vagy tegyek ajándékként. nagyon sürgős!!!!!!!! segítsetek, adjatok ötletet!!!!

előre is köszi mindenkinek

22. mh07
2008. ápr. 23. 12:36

Elbújunk egy hosszú hétvégére, csak mi ketten.

Nagyokat sétálunk, beülünk egy-egy jó étterembe.

Szóval együtt vagyunk!

2008. márc. 14. 18:17
Én a 30 -dikra készülök .. de most nem vettem semmi különöset csak csokit kis szivek 30 darab diszcsomagolásban és egy kis flaskát ,mert már régen szeretett volna magának... de lesz egy nyaralás ..az késöbb a nyár elején ..de nehéz ,mert mindene megvan és igy nehéz dönteni is .De ez a flaska tuti nagyon fog tetszeni neki ,órát nem kap mert mindig elhagyja . De az est fénypontja egy gyertyafényes vacsora .. mint mindig .
2008. márc. 14. 17:58

Szia!


Azt már nem tudom, nekünk melyik évforduló volt a 7-ből, de csináltam egy fényképalbumot a közös képeinkből. Olyat, ami néhány olyan képpel kezdődik, amin ő van kiskorában, utána és, utána pár iskolás kép, utána rólam is, majd érettséegi képek, és az első közös képünk egyike. Minden képhez írtam valami kis frappáns mondatot, idézetet, ami megmosolyogtat bennünket még ma is. NAgyon hatásos volt, a fél család még pityergett is rajta, hogy milyen szépek vagyunk. Csak a család számára kompromiitáló (pl: meztelenkedős) képet nem érdemes beletettni. És hagytam a végén üres lapokat, hogy később még tudjunk beragasztani képeket.

2008. jan. 19. 08:28
valami szép karorrával amimindig rád emlékesztetiés egy romantikus estével hidel ez beválik főleg az esti romantika finom vacsi és utána légy őmagad ha szereted a romantikát
2008. jan. 19. 00:19
ja.. azt kihagytam.. az elsőre csináltam neki egy naplót.. amibe mindent leirtam, kimásoltam részleteket a saját naplómból... raktam képeket közös élményekről.. majdnem sikerült teleirni:) és ennek nagyon örült!! olyan vicces visszaolvasni, milyen volt az elején...
2008. jan. 19. 00:17
Nekünk is nem rég volt a 3dik. de mi nem vettünk egymásnk semmit.. közös kedvenc étteremben vacsi..ami alatt átbeszéltük ezt a 3 évet... és kaptam virágot... tavaly pedig kaptam happyboxos plüssmacskákat (fiu+lány és 1 szivet hozzákötözött) kicsit giccses, de én örültem mert gyüjtöm a happyboxos cuccokat...szerintem ez nem az az ünnep amit ajándékokkal kell ünnepelni... hanem hogy együtt vagytok... és örültök egymásnak hogy 3 év eltelt ilyen boldogan...
2008. jan. 18. 22:14

Vegyél szexi fehérneműt,és lepd meg egy jól megtervezett sztriptízzel,mellé egy ajándékkártyával,amin a te szolgáltatásod szerepel,amit bármikor beválthat persze nálad!

Ha költségesebbre gondolsz,akkor vidd el a kedvenc éttermébe,úgy hogy ne tudja hová mentek!

Vagy egy kellemes parfümmel!

2008. jan. 18. 21:03
valami romantikus utazásal :P
2008. jan. 18. 20:54
én közös fényképekből, pillanatokból állítottam össze egy diavetítést zenével
2008. jan. 18. 20:48
Kedvesemmel hamarosan 3. évfordulónkat ünnepeljük.Mivel lepjem meg ez alkalomból?
12. adri25
2007. okt. 27. 21:08
mi most okt.21-én voltunk 10 évesek,én szív alakú tortát csináltattam és szexi fehérneműbe bújtam
2007. okt. 26. 21:41

Az egyéves évfordulónkra PowerPointtal csináltam egy zenés diavetítést közös képekből, emlékekből, szép idézetekkel. Nagyon meghatódott.

Nem vagyok egy nagy számítógépes zseni, de tök egyszerű a használata, hamar rájöttem,hogy mi mire való,kicsit próbálgatni kell,ha nem jó, vissza lehet lépni.És van súgója is.

2007. okt. 24. 18:43
Mi a párommal novemberben leszünk 2 évesek, és azon gondolkodom mivel is lephetném meg. Szerintem nem csak én küzdök evvel a problémával. Segítsetek:D
2007. szept. 6. 05:47
Én semmilyet, de hálás voltam a kellemesen eltöltött estéért...:)
2007. szept. 5. 16:34

Én az elsőre adtam egy medált a nyakláncára/ezüst/

Belegravíroztattam, hogy szeretlek, és a nevem.

2007. szept. 5. 11:32
Szerintem is a közös fényképekből szerkesztett album az egyik legjobb ajándék.:)
2007. szept. 4. 12:51
valami közös kirándulás/nyaralás?
2007. szept. 4. 11:26
A nő ne adjon, hanem várjon.
2007. szept. 3. 17:40
egy albumot a közös képeinkkel. A rossman.hu oldalán most lehet online-n szerkeszteni, neked fel kell töltened a képeket meg kiválasztani az album típusát. Szerintem én ezt fogom. :)
2007. szept. 3. 14:33
Adhatsz magadról egy képet szépen bekeretezve,de attól is függ, hogy milyenek a szokásaitok.
2007. szept. 3. 14:07
Nem vagyok a haszontalan dolgok híve, ezért parfümöt, pólót vagy ékszert vennék (pl. karperec)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook