Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Évek óta tudok mértékkel dohányozni. fórum

Évek óta tudok mértékkel dohányozni. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. unom (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 11:29
A szivarka nem szivar 😃
37. papája (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 09:32

Ez a halált okozó csoki, stb ízű alsó kategóriás szivar még a Velorexhez sem ér fel.

Ha már szivar, szívd a 18000 Ft-ost!

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Globus)
2023. júl. 11. 09:08

600 forint lesz az, Handelsgold. Egyébként kategóriájában jó minőségű:

[link]

Tudod, egy Suzukit sem Bentley Continentallal kell összehasonlítani 😉

35. Ervina (válaszként erre: 8. - Papája)
2023. júl. 11. 08:45
Ez aztán az élet! :D
34. globus
2023. júl. 11. 08:09

[link]

Hát most már tényleg érdekelt,.még csak nem is láttan szivart soha :)

Lehet, rosszul jelzik, darabja kerül 1500-tól felfelé. 5 db/ 500 az a fűzfalevél szárítmánya?

2023. júl. 11. 07:38

Épp nincs jobb dolgom! Látom zavarok!

Füstölögj csak kisbáró! 😝

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Főnix3)
2023. júl. 11. 07:28

Nem vezetem félre a népet, de olyan fölöslegesnek érzem ezt ide leírni. Most szivarozok, van olyan időszakom, amikor pipázok. Ha jó minőségű szivarkához hozzájutok, akkor azt szívom.


"Az a te legnagyobb bajod, hogy senki nem érti meg, hogy neked ez mennyit jelent, hisz ez egy olyan luxus, olyan előkelő,de senki le sem kakkantja...,én sem, vagy mégis..., még reggel van." - aztán mégis nincs jobb dolgod, minthogy ide írj 😉 Kora reggel...

2023. júl. 11. 07:13

Ha már olyan kiemelkedő figyelmet kapok tőled!:)


Akkor kezdjük ott, hogy félre vezetted a népet, még, ha dohány is.

"Évek óta tudok mértékkel dohányozni."

Miért nem "évek óta tudok mértékkel szivarozni"?

Igaz a lényegen nem változtat, mert akkor is büdös. De nem baj, elegánsan vagy büdös.

Az a te legnagyobb bajod, hogy senki nem érti meg, hogy neked ez mennyit jelent, hisz ez egy olyan luxus, olyan előkelő,de senki le sem kakkantja...,én sem, vagy mégis..., még reggel van. Majd még eldöntöm.

30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 06:43
Nahát! Akkor fogadd el, hogy nekem meg ez a véleményem. ;)
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Főnix3)
2023. júl. 11. 05:18
Nem kötelező ide leírnod a véleményedet, de ha mégis megteszed, akkor fogadd el, hogy más mást gondol és ennek hangot is ad.
28. Myra
2023. júl. 10. 19:38
Egyáltalán nem kéne dohányozni.
27. papája (válaszként erre: 25. - Etr4)
2023. júl. 10. 15:43

"És mi az összefüggés a dohányzás és a nyaralás között?" Ez az összefüggés !

Amennyiben mindkét szülő dohányzik napi 1-1 dobozzal az havi 120.000 Ft. Ez évente 1.440.000 Ft. Nos, ebből már lehet nyaralni.


Nyilván nem arról szól a matek, aki havi 1 dobozzal elvan.

Az a bizonyos kolléganő a férjével évente ennyit füstöl el.

26. etr4 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 15:21
Fogadjuk el a dohányost így kezelik le mindenhol. Én van úgy hogy hetente egyszer egymagam a teraszon gyújtok rá, nem füstölök remegve mások orra alá, sőt ha társaságom van rá sem gyújtok, pont emiatt.
25. etr4 (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. júl. 10. 15:19
És mi az összefüggés a dohányzás és a nyaralás között? Komolyan kérdem :) Dohányzom, max 1 doboz megy el egy hónapban, erre mondja valaki, hogy nem is dohányzás. Ebből aztán hova mennék nyaralni...
24. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 14:44

Te miért győzködsz engem? Nem is értem miért bizonygatod ezt nekem.👀

Mint mondtam, tőlem azt szívsz, amit csak akarsz, ahogy és amikor csak akarod.

23. michelle.r (válaszként erre: 22. - Papája)
2023. júl. 10. 13:33

"Dohányosokkal a tüdőrák vezető Magyarországon, nélkülük a lista végén kullogna."


Számos kutatás bizonyítja, hogy nem egyértelműen a dohányzás a felelős. Minimum olyan arányban a stressz, a zaklatott életmód.


Arról nem beszélve, hogy milyen szublimininális üzenetet kap az agy minden alkalommal, amikor ránézel egy feliratra, hogy a dohányzás rákot okoz.


Nem dohányzom, de ez egyszerűen nem igaz, hogy a dohányzás miatt halnak meg. Viszont remekül bele lehet programozni az agyba.

22. papája (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2023. júl. 10. 13:26

Ez a válasz tipikusan a dohányosok, kontra nem dohányosok csörte.


Abban azért egyetértek veled, hogy a nemdohányzók is megbetegedhetnek infarktusban, tüdőrákban és minden másban is, a mi elsősorban a dohányzáshoz kötött, DE nem mindegy milyen százalékban. Dohányosokkal a tüdőrák vezető Magyarországon, nélkülük a lista végén kullogna.


Az, hogy dohányzás mellett is tudsz nyaralni nagyon jó. Nyilván egyéb iránt megfelelőek az életkörülményeid.


Az is igaz, hogy odafigyeltünk az árakra, hiszen hitel nélkül építkeztünk, vásároltunk. Soha nem volt adósságunk. Ésszerűen költekeztünk, de soha nem nélkülöztünk.


Sógorom 48, bátyám 56 évesen halt meg a dohány okozta tüdőrákban. Bátyámnál borítékolva volt. Sógoromra viszont úgy csapott le hirtelen, hogy meglepődni sem volt időnk. Június közepén rosszul lett a munkahelyén. Alapos kivizsgálás volt, mert semmilyen ok nem látszott. 4.5 hónap múlva temettük. A tüdőrák agresszív formája vitte el.

Soha nem fogom elfelejteni, hogy abban az évben húsvétkor együtt volt a család. Rászóltam, ne bagózz annyit, mert elvisz a rák. Azt válaszolta, "engem ugyan nem"...


A lényeg, hogy dohány nélkül lehet élni, nekem nem hiányzik.

21. zena01
2023. júl. 10. 13:06
Napi egy doboz cigit szívtam tizenévekig. Most heti egy dobozt. Ennyire futja. Leszokni nem fogok. Nyaralni nem járok, ennivalót, fűtést korlátozom. Néha úgy érzem magam mint egy helóta.
2023. júl. 10. 11:30
Évek óta nem gyújtottam rá....mérték ? Az mit jelent ?
19. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. júl. 10. 11:22
Te egész életedben csak az árát nézed mindennek? A másik; nemdohányzóknál is lehet tüdőrák, infarktus, egyebek, ami a dohányzáshoz van kötve. 50 éve szívom, még 1 nyaralásra sem kellett ácsingózni a cigire elment pénz miatt.
2023. júl. 10. 11:09
Ügyes vagy.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. júl. 10. 10:45

Kezdjük ott, hogy szivarozó, pipázó embereket a legritkábban látsz az úton, mert annak meg kell adni a módját. Folytassuk ott, hogy amíg a dohányzást már betiltják egyes helyeken, Ausztráliában például a tervezet szerint, addig alkoholt szabadon lehet reklámozni.

Dohányzás és dohányzás között van különbség, nem kell takaróznom semmivel, mert napi egy doboz cigit nem szívok el. Sőt, nem is szoktam cigarettázni, ha visszaolvasol.

De rendben van, akkor ennyi erővel az, hogy néha megiszik valaki egy pohár sört, ugyanolyan, mintha napi 5-6 dobozzal legurítana. Nem veszed észre a kettős mércét?!

2023. júl. 10. 10:34

Engem nem érdekel, hogy ki mit szív, csak ne füstöljön össze! Utálom a szagát. Undorító a lehelete is az embernek tőle!

Az, meg, hogy a cigi miatt volt e már balesete valakinek, szerintem egy olyan válasz, amivel a dohányosok takaróznak!

Nem kérdésre válaszoltál! Kijelentésre tettél kérdést! Nem mindegy!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. júl. 10. 10:28
Válaszoltam egy kérdésre. Igenis lehet mértékkel dohányozni, nem nulla a mérték.
14. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 10:20
Ez hogy jön ide?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Unom)
2023. júl. 10. 08:56
Úgy, hogy nem cigit veszek 😉 Nem is dohányt. Szivart szoktam venni, amiből egy 5 szálas 600 forintba kerül. Van amikor hónapokig nem gyújtok rá.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. júl. 10. 08:55

Kellene a nyavalyának Ferrari, teljesen fölösleges dolog, nem véletlenül lát annyira keveset belőlük az ember. Egyszerűen életszerűtlen. Valami 1,5 millió forint egy éves szerviz hozzá és azt is csak Ausztriában végzik el.

Egyébként sem vonz a drága autó, akármennyi pénzem lenne, beérném egy Toyotával. 😊

11. unom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 08:55
Ezt hogy csinálod? Egy doboz cigi 2000 körül van.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. júl. 10. 08:53
Aztán az a havi 1000-1500 forint, amit erre elköltök, tényleg nagyon sok.
9. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2023. júl. 10. 08:42

Ez más miatt történik.

Pü. szakértő szerint az emberek zöme pont annyi pénzt költ, amennyi van. Kalkuttai szemétguberálótótól a csúcsmenedzserig. Tehát ha nem teszi félre címkézve, akkor nem lesz Ferrari...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook