Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Évek óta foglalkoztat a keleti konyhaművészet, főleg a kínai konyha.De azt hiszem nem a hozzávalókban rejlik a csoda.. fórum

Évek óta foglalkoztat a keleti konyhaművészet, főleg a kínai konyha.De azt hiszem nem a hozzávalókban rejlik a csoda.. (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 28. 11:14

Nagyon köszönöm a segítséget,utánanézek.

A Google keresőben nem találtam csak egy-két letöltést,de a paprikában tényleg volt ilyen műsor.

Azért minden javaslatot szívesen fogadok.

2009. dec. 28. 09:19
A paprika tv oldalán keresd meg azt a régi műsort amiben igazi kínai mesterszakács mutatta meg a legnépszerűbb ételek elkészítését.
4. kisnejulcsi (válaszként erre: 3. - Vereskati)
2009. dec. 28. 08:43
Igaz. én a főzőmüsorokat is nézem,ott sokmindent tanulhatok.Elsősorban vegyél egy wokkot!és a sűrítéshes élelmiszer keményítőt.
3. vereskati (válaszként erre: 2. - Csipogó)
2009. dec. 28. 08:37
Írjad be a goggle keresôjébe, biztosan találsz. A you tubon mintha láttam volna.
2009. dec. 28. 08:34

Évek óta foglalkoztat a keleti konyhaművészet,főleg a kínai konyha.De azt hiszem nem a hozzávalókban rejlik a csoda,hanem magában az elkészítés módjában.

Ha tud valaki olyan videófeltöltéseket,vagy linkeket,ahol ezt meg lehet nézni,nagyon megköszönném!

2009. dec. 28. 08:33
Évek óta foglalkoztat a keleti konyhaművészet, főleg a kínai konyha.De azt hiszem nem a hozzávalókban rejlik a csoda, hanem magában az elkészí

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook