Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Európai Uniós pályázatíró tanfolyamra megéri befizetni? fórum

Európai Uniós pályázatíró tanfolyamra megéri befizetni? (tudásbázis kérdés)

10. Pen80 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2012. aug. 14. 11:56
"A tanfolyam elvégzése után pályázatíró céghez elhelyezkedhetsz ha van ismeretséged mert idegent nem vesznek be ilyen bizalomra barátságra épülő cégbe" Ez nem így van, mert fölveszik, csak abból nem kell sok nyugdíjra számítani...
2012. aug. 11. 21:22
Vannak pályázati lehetőségek egyesületeknek- ingyenes pályázatírói képzésre.Ha mindenképpen ez érdekel, keress kapcsolatokat egyesületekhez.Mindenféleképpen nyersz pl.:érdeklődési körödnek megfelelő közösségben lehetsz,ismeretben gyarapodhatsz, kapcsolataid bővülnek, akár ingyenes képzéseken vehetsz részt, segítőként sok-sok pozitív élményben / és sajnos negatívban is/ lehet részed. :-) Egyebekben a 6.hozzászóló jstefan -al értek egyet
8. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2012. aug. 11. 20:34
Azért is kérdezem, mert én már vettem részt ilyen pályázat megírásában és azért nem volt piskóta... csak nem tudom, hogy nem-e kidobott pénz lenne az a 60-70 ezer forint.
7. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Virus2008)
2012. aug. 11. 20:16
Én a főiskolán tanultam pályázat írást, és nem olyan egyszerű ám az, mint amilyennek látszik. Kemény kritériumok vannak egy-egy pályázatnak, külalakilag is, szerkezetileg is. Az anyagi vonzatról nem is beszélve, mert az nem csak úgy megy, hogy leírod, hogy mi mennyi lesz, aztán kész.
6. jstefan (válaszként erre: 1. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 10. 21:06
Kidobott pénz!!! Aki a tanfolyamot indítja annak bevétel.Önálló munkát csak akkor kapsz ha vannak kiváló kapcsolataid abban a körben akik a pályázatokat elbírálják! A tanfolyam elvégzése után pályázatíró céghez elhelyezkedhetsz ha van ismeretséged mert idegent nem vesznek be ilyen bizalomra barátságra épülő cégbe!!! E így van a tervezői,műszaki ellenőri,kivitelezői,szakértői szakmajogusultságok esetén is, a megrendelésekhez,megbízásokhoz közvetlen kapcsolatok,ismeretségek kellenek!!!
5. 298b15dfdd (válaszként erre: 3. - Virus2008)
2012. aug. 10. 17:09
Helyes,és ahogy most áll az Unió?!:(
2012. aug. 10. 16:55
én bevállalnám, nagyon sok állásnál olvasom, hogy előnyt jelent. Sőt van ahol feltétel....
3. virus2008 (válaszként erre: 1. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 10. 16:51

Szerintem vicc ez a képzés.Igen a vizsgaközpont jár jól maximum.


Pályázatírás nem nagy kunszt,meg lehet tanulni amúgy is.

Ha már pénzt akarsz kiadni adjál ki egy normális képzésre egy főiskolán, vagy egyetemen, vagy tanulj nyelvet.

2012. aug. 10. 15:55
Pillanatnyilag sok ilyen állás van, de ez hamarosan elül megint egy kis időre. Inkább tapasztalatot kérnek egyébként, mint ilyen végzettséget. Most úgy néz ki, hogy kb 2020-ig van esély ilyen munkákra, de ez hullámzó, vannak nagy dömpingek és vannak halott szakaszok. Egy nagyobb pályázatíró cégnél el lehet esetleg helyezkedni, mondjuk az nem leányálom.
2012. aug. 10. 15:51
Szerintetek megéri 60 ezer forintot rááldozni egy Európai Uniós pályázatíró tanfolyamra? Milyen könnyen vagy éppen nehezen lehet egy ilyen végzettséggel munkát találni, állást változtatni manapság? Nagyon agyalok azon, hogy belevágok, de attól azért félek, hogy kidobott pénz lesz az ablakon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook