Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Európa Főboszorkánya fórum

Európa Főboszorkánya (beszélgetős fórum)

2012. okt. 19. 20:42

Igen én ismerem, voltam nála. Soha nem hittem az ilyen dolgokban,és akkor képtelenségnek is tűnt amit elmondott és jósolt, de igaz lett. Értsd ezt egy nagyon nagy pozitív sorsfordulásnak, és egy új párkapcsolatnak, amit jómagam soha meg nem gondoltam volna.Küzdelmes és hosszú út vezetett odáig, de igaza lett. Nem ma volt 2006-ban.

Az ismeretségi körömből többen voltak nála, és tudomásom szerint mindenkinek bejött, legalábbis akikről én tudok.

2009. szept. 15. 19:51
google jó barát!
2009. szept. 15. 18:17
nincs más??
2009. szept. 15. 18:17
?????
2009. szept. 15. 17:20

hallottam..

:)

2. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - 429c17c9ad)
2009. szept. 15. 17:19

halottam róla.. jósnő barátnőmet a cigánykártyás fenomént..a cigányasszonyt vizsgáztatta álruhában...titokban,ámde banyák ügyesek és érzékenyek, a főbanya a konyhaasztalnál lebukott.. kölcsönös öröm, szakmai főhajtás és rötyögés lett a vége...azt mondják ügyes, érzékeny,lát..dupla paklival is dolgozik, próbáld ki és mesélj!

:)

Ps: ha tarotban bízol, a szimbólumokat magadévá teszed, a Lovretics Gerti remekül műveli a műfajt.. igazán méltányos áron, itt a portálon megtalálod, tapasztalat személyes, nem csak nekem vált be, neked is bátran ajánlom!

2009. szept. 15. 17:12

Ismeri valaki Szegedi Erikát?Mi a véleményetek róla?

Jósoltattatok már ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook