Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Étkezési zselatin elkészítve, fájó izületre téve valóban hatásos lehet? fórum

Étkezési zselatin elkészítve, fájó izületre téve valóban hatásos lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
9. kszb (válaszként erre: 8. - F8db0709b8)
2013. ápr. 7. 19:48
de ez vicc.... ugyan hogyan szívódna már be az ízületbe az étkezési zselatin???? Bőrön, izmon, inakon, ízületi tokon át???? Max. mivel hideg, borogatásnak jó (de arra ott van a rongy hideg vízbe mártva), mivel lehűti a gyulladásban lévő részt, csillapítja a fájdalmat, és kissé a gyulladást magát is. Ennyi. De hogy az ízületbe be nem jut, az tuti. Borogatás miatt meg felesleges pénzt kidobni, mikor tényleg van hideg (akár jeges) vizes rongy is a világon....
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. ápr. 7. 19:38

nem vicc!

2-3 éve az itteni fórumba is írtam ezt,Akkor a tv-ben beszéltek erről!Az a bizonyos "füves"ember!Ő meg nem beszél hülyeséget!

7. kszb (válaszként erre: 6. - F8db0709b8)
2013. ápr. 7. 19:28
ne haragudj, de ez viccnek is rossz....
2013. ápr. 7. 19:25
Ha bekened vele a fájó részt,nem biztos,hogy hatni fog,de ha esetleg a térdnél kivan kopva az izület,és az a bizonyos zselés anyag hiányzik,valamennyire visszapótolja!De nem teljesen!
5. kszb (válaszként erre: 3. - Icuri)
2013. ápr. 7. 18:51
fele annak, ami fb-n terjed hülyeség... max azt tudom elképzelni, h mint a borogatás, lehűti, ezzel csillapíthat némi fájdalmat. De hogy fel nem szívódik, az tuti...
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Icuri)
2013. ápr. 7. 18:17
Én a káposztáról hallottam ugyanezt, de még nem próbáltuk ki.
2013. ápr. 7. 18:13
:) fb-on. Állítólag ugyanúgy beszívódik, mint a különböző krémek. Én sem hallottam még ilyet soha.Lehet, hogyha hatásos lenne, már nem lenne a boltokban zselatin???
2. kszb
2013. ápr. 7. 18:11
sztem ez akkora kamu.... hol olvastál iylet?
2013. ápr. 7. 18:03
Étkezési zselatin elkészítve, fájó izületre téve valóban hatásos lehet?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook