Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Etikus betegséget papír nélkül elfogadni, de csak egyesektől? fórum

Etikus betegséget papír nélkül elfogadni, de csak egyesektől? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. dec. 4. 12:58

Végigolvastam. Gondolom, írásbeli panaszt nem tehetsz, mert nem jogszerűen szereztél tudomást a leírt dolgokról. Ez zsákutca.


Ha jól értelmezem, amiket írtál, te férfi vagy és minden nőről a cégnél azt gondolod, extra szolgáltatást nyújt. Ez nagyon nem helyes, hímsovi hozzáállás.


Ha olyan erős és hasznos munkaerő lennél, adnának a szavadra. Ebből gondolom, kisember vagy, szürke tartományban van a teljesítményed a főnök számára.

Ha ezen változtatsz, többet és jobban dolgozol, talán figyelni fognak rád.


Fórumokat indítani ezekről felesleges, ezt az energiát önnön fejlődésedre fordíthatnád.

64. Bözsi néni (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 16:53

Értem. Szóval ezért vagy ilyen ingerült elégedetlen, mert te már nem férsz oda a főnöki farokhoz.


Keress másik helyen szabad főnöki farkat! 😃

63. Lávli* (válaszként erre: 59. - New(l))
2020. dec. 3. 16:04
😂😂😂
62. NomNom (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:51
Na jó, hát ez halal unalmas... Ennyit a jó csütörtöki fórumról. Gyenge nap volt a mai. 😂
61. unom (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:47
Neked egyébként nincs életed, hogy mindig másokkal foglalkozol?
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Timycat)
2020. dec. 3. 15:46

"Lehet hogy a munkában, tudásban kellene villantani, nem primko módon testi szolgáltatásaidat ajánlgatni."


egyenmunka és egyenfeladat van. itt nincs villantás. miben villantsak. azt csinálom én is amit az összes többi, se többet se kevesebbet.

59. New(l) (válaszként erre: 57. - Lávli*)
2020. dec. 3. 15:46
Gyanús. Lehet kapott egy esélyt ő is, hogy a száját másra használja a puffogás helyett, de kiderült, nem egy született szopófantom. :))))
58. timycat (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:43

Miért foglalkozol ezzel?


Rólam is tutira ezt hiszik, hogy azért vagyok ott, mert jó helyre tettem amit kell.


Aztán meg soha, még gondolati szinten sem. De pont nem érdekel mit hisznek.

57. Lávli* (válaszként erre: 51. - Globus)
2020. dec. 3. 15:42
Az önbizalomhiány ha van, mindenképpen csak a nőiségre korlátozódik, hisz amúgy ő a cég motorja és mindentudó mindenhatója.
56. timycat (válaszként erre: 51. - Globus)
2020. dec. 3. 15:41
Ezzel a mentálissal, stílussal max utcára lehet kerülni, nem jobb pozícióba.
55. NomNom (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:41
A gondnokot mégis lenézted... akkor hol az egyenlő bánásmód??
54. timycat (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:40

Lehet hogy a munkában, tudásban kellene villantani, nem primko módon testi szolgáltatásaidat ajánlgatni.


A munkára, tudásra biztos nagyobb igény lenne.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Lávli*)
2020. dec. 3. 15:40

"Tedd a szívedre a kezed. Szeretnél közéjük tartozni?"


nem. egyértelműen nem.

még az utca előtt söprögető kukásembert is többre tartom mint ezeket a lábszéttevő gépeket.


Amit én várom!

Az az EGYSÉGES BÁNÁSMÓD!

Az a kettős mérce eltörlése.


aminek alap evidenciának kéne lennie!

52. Lávli* (válaszként erre: 49. - New(l))
2020. dec. 3. 15:39
Nem szeretnék egyetlen nemi aktust sem kicsinyelni .. de tényleg létezik "nő", aki elhiszi, hogy 1-2 szopás a világ? 🙄
51. globus (válaszként erre: 50. - Lávli*)
2020. dec. 3. 15:39
Szerintem valami más lapul a háttérben, talán önbizalomhiány? Ő hiába kerülne máshová, ez a mentalitás, stílus nem igazán tud megváltozni.
50. Lávli* (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:37

Tedd a szívedre a kezed. Szeretnél közéjük tartozni?

Olyan mély keserűség árad belőled!

Jó pasi az a főnök legalább?

49. New(l) (válaszként erre: 46. - Lávli*)
2020. dec. 3. 15:35
Ő még ebből is kimarad szegény. Kitaníthatná valamelyik díszpipi, többet is keresne, a szabija sem fogyna és a gondnokot is békén hagyná. :)))
2020. dec. 3. 15:35
Azért szar lehet ám úgy bemenni a munkahelyre hogy a hátad mögött még ha nem is mondják ki mindenki egy szar kurvának tart...
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Lávli*)
2020. dec. 3. 15:34

"Hiába kiabálja jó hangosan, hogy ő is, ő is, hát nincs hozzá delikvens 😂

"


Nem mert a főnöki farok foglalt. Van három díszluvnya, azok lekötik... név szerint tudja az egész cég ki az a 3.

46. Lávli* (válaszként erre: 43. - New(l))
2020. dec. 3. 15:33
Hiába kiabálja jó hangosan, hogy ő is, ő is, hát nincs hozzá delikvens 😂
45. unom (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:33
Senki nem szólt neked, hogy az élet nem igazságos? 😄
44. NomNom (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:31
És akkor még a gondnok is többet keres... ész megáll, szó bennreked! 😱
43. New(l)
2020. dec. 3. 15:31
Ez a leszop@s nálad nagyon becsípődött...
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Unom)
2020. dec. 3. 15:30

teljességgel inkorrekt a kettős mérce és az "ennek szabad annak nem"


olyat már nem egyszer kérdeztem jó hangosan hogy mindenki hallja hogy "KIT KELL LESZOPJAK HOGY ÉN IS KIVÁLTSÁGOS LEHESSEk" De jó hangosan!!


És még én vagyok a bunkó hogy ilyet merészeltem mondani!! miért mi a gond? Hogy kimondtam az igazságot? vagy mégis mi?

41. unom (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:24
Te nem hiszed el, aki döntési helyzetben van, az igen, és ez számít. A te véleményed nem.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Oneday)
2020. dec. 3. 15:17

"Gondolom azért ők sem puszira maradhatnak távol. Vagy igen?"


Ami tény


a) beteget jelent

b) semmiféle orvosi papír nincs, tehát bemondásra higgyük el hogy beteg (én ugyan nem hiszem!!!)

c) szabadsága nem fogy, nincs kiírva szabira

d) ugyanakkor mivel nem hivatalos betegállomány így nem vonnak le semmit, ugyanúgy 100% pénzt kap


Tehát akkor döntsd el te!

Puszira megy vagy sem?

Az én olvasatomban IGEN!

39. Bözsi néni (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 15:09

Ha ennyire pocsék, inkorrekt hely, akkor mondj fel és menj máshová dolgozni.


Nem kötelező ott lenni.

38. Lávli* (válaszként erre: 37. - Oneday)
2020. dec. 3. 14:29
Bizony.
37. Oneday (válaszként erre: 31. - Lávli*)
2020. dec. 3. 14:07
Hát... Akkor tegye ő is azt, vagy lépjen más irányba..
36. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 13:43

Kedves FI!

Tudsz róla, hogy 30 évvel ezelőtt rendszerváltoztatás volt, így sokat változott a munka törvénykönyve is, ráadásul a munkahelyek többségét nem az állam pénzéből tartják fenn, hanem a tőkés a saját pénzéből??? Így annak ad, akinek akar, akár több fizetést, akár egyéb kedvezményeket, akár a fél falut is bejelentheti alkalmazottnak havi bruttó 400 ezerért, mert hogy rokonság, és közben be sem járnak dolgozni.

Hát most ez a kolléganő, aki csak betelefonált és 2 hetet az Adrián nyaralt és hasonló esetek... honnét tudod, hogy ki áll mögötte???

Örülj neki, ha minden protekció nélkül neked is van munkahelyed és neked is van fizetésed. A többin feleslegesen akadsz ki, attól ez az új rendszer, ez az új módi nem fog megváltozni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz, volt valamikor a mondás, de ez nagyon igaz ma is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook