Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esztétikum egy kapcsolatban fórum

Esztétikum egy kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2
18. lola81 (válaszként erre: 16. - 0d717b184a)
2010. okt. 25. 20:19
A szépségszakma tartson össze!;) A pukizás nálam is kizárt!!!
17. mazsola&tádé (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 25. 20:14

Ez sztem egyéni...

Nekem mindig fontos, párkapcsolattól függetlenül. Talán mert ezt láttam anyukámtól is. igaz, nem estélyiben takarít 7végén otthon. De mindig tiszta, és jó illatú. imádom az "anyaszagot" gyerekkorom óta.

Az exem pl sokszor piszkált is, hogy 7végén a közértbe miért kell "kiöltözzek"

ritkán sminkelem magam, de melegítőben nem ugrok le a boltba. Az itthonra marad, meg kirándulásra, nyaralásra.

A kezem és a hajam mindig ápolt,erre nagyon kényes és háklis vagyok.

A parfümmániámról nem is beszélek :)

Nálam egy pasinál is taszító ha igénytelenné, lustává válik.

Az hogy fürdik, borotválkozik valaki és használ valami illatot, nem nagy idő.

2010. okt. 25. 20:13

könnyű természetesnek venni, hogy ott a párunk, pedig a megszerzés volt a legkönnyebb feladatunk,megtartani valakit sokkal nehezebb

igan még csak 7 éve vagyok a férjemmel így később nem tudom mi lesz, de nagyon igyekszem mindig a toppon lenni, sminkelni amúgy sem szoktam ha elmegyek

de zsíros haj(fodrász vagyok így az eleve kizárva:), tiszta ruha, parfüm, mindig menetre készen, természetesen nem báli ruhába, de azért ne kelljen már szégyenkezni ha a szomszéd beesik

és ezt viszont elvárom és meg is kapom

amiről úgy gondolom, hogy soha nem fogom csinálni a párom előtt az a pukizás

ciki nem ciki és nem fogom

2010. okt. 25. 20:09
Szerintem ezt egyén válogatja. Én akkor is adok magamra, ha egyedül vagyok és otthon, én akkor is borotválkozom, karban tartom az intim régiómat akkor is, ha nincsen párom, mert így érzem jól magam. Ha van párom akkor megpróbálok még jobban odafigyelni erre. Én is szeretem, ha a nő illatos, csinos, kívánatos még a hétköznapokon is.... sokkal több a szeretkezés is, mint elhanyagoltan
14. d1c22a4b75 (válaszként erre: 9. - 240309c047)
2010. okt. 25. 20:03
én is így vagyok vele :(
13. a7baea197d (válaszként erre: 8. - Veledjooo)
2010. okt. 25. 20:02
Igen, én sem állítottam az ellenkezőjét. :)
2010. okt. 25. 19:53

Anno mikor randiztam a párommal,minden nap legalább 1-2 órát készültem. Fürdés, borotválkozás, hajvasalás, sminkelés, öltözködés, 66-szor körbeforogni a tükör előtt,hogy jó vagyok-e igy.

Most hol lenne nekem erre időm???? Ajjaj!

2010. okt. 25. 19:51

Először a külsőddel fogod meg a másikat, egy idő után ez átértékelődik és a személyedért szeret. Ha szerelmes akkor még a zsíros hajad se veszi észre:) Az én párom speciel mindig ugyan olyannak lát, ha kivagyok sminkelve ha nem...nem vesz észre semmit.

Vagy csak szimplán vaksi, nemtom:)

10. Ginger* (válaszként erre: 5. - NanoMano)
2010. okt. 25. 19:50
Mármint úgy értem, ha valakivel már se így se úgy nem foglalkoznak az már valaminek a végeredménye!
2010. okt. 25. 19:50
Valahogy csak fel kell kellni az ágyból reggel,kócosan, smink nélkül, pizsiben, gyűrödten. Aztán mikor kelnek a gyerekek, épp csak annyi idő van,hogy fogat moss és felkapj valami kényelmes göncöt amiben az egész napos házimunkát tudod csinálni. Aztán rohanás. Ez addig tart mig a gyerekek önállóan ellátják magukat kb 6-8 évig. Utána már több idő jut magunkra. Nekem 1 éves a kicsi,de még azt is meg kell szerveznem,hogy itthon 1 héten egyszer hajat mossak,vagy befeküdjek egy kád vízbe. Mindig csak 5-10 percem van lezuhanyozni, sminkelni. Szerintem csak emiatt adják le a nők, más okot nem nagyon tudnék.
8. veledjooo (válaszként erre: 4. - A7baea197d)
2010. okt. 25. 19:50
Szerintem egy nő nem a párja miatt ápolt és csinos, hanem maga miatt... belső igény... jó esetben. :)
7. Ginger* (válaszként erre: 5. - NanoMano)
2010. okt. 25. 19:42
pedig ez nem így van, hogy így se úgyse foglalkozna vele
2010. okt. 25. 19:37
Ja, és a vonzalom, illetve a szépség nem feltétlen azon múlik, hogy milyen göncben van a másik a párja előtt. Legalábbis otthon. Attól vonzó, mert tiszta, ápolt, és jó illatú. Ahogy mondod :)
5. NanoMano (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 25. 19:36

Szia!

Szerintem azért "hanyagolják el" magukat egy idő múlva az emberek,mert tudják, hogy ott van a párjuk,az szereti őket úgy ahogy vannak.

A másik amire gondolni tudok, hogy a párkapcsolatban elhanyagolják,és nem érzi fontosnak,hogy szépnek lássa a párja,mondván nem megyek ezzel semmire, se így, se úgy nem foglalkozna velem :(...

2010. okt. 25. 19:36

Kezdetben mindenki a legjobb oldalát igyekszik megmutatni, később azonban az elfogadáson van a hangsúly, akár "mackónaciban"

De nem feltétlen kell hogy eltűnjön az esztétikum, mert ha valaki alapvetően ad magára, pl. egy Nő, akkor is Nő marad, ha nem ül a vacsorasztalhoz ünnepi sminkben és tűsarkúban.

3. Gine (válaszként erre: 2. - Gine)
2010. okt. 25. 19:35
ja,és ezt elvárom a másiktól is!
2. Gine (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 25. 19:35

Szia!


Nekem speciel fontos,hogy mindig,minden helyzetben ápolt legyek,jól nézzek ki...!

2010. okt. 25. 19:30

Miért van az, hogy idővel eltűnik az esztétikum a kapcsolatokból? Hogy már nem fontos, hogy miben és, hogy lát minket a párunk.

Ha már nem fontos, hogy ne üljön le valaki zsíros hajjal az asztalhoz vagy nem turkálja az orrát a másik előtt vagy nem fontos, hogy ápolt és jó illatú legyen csak, ha munkahelyre megy.

Otthon miért nem figyelnek erre az emberek?

Tudom, hogy a szeretet nagyon a fontos és, hogy ne csak a "vasárnapi arcunkat" lássa a másik, de azért érdekelne, hogy ki hogyan és mit tesz azért, hogy az esztétikum megmaradjon a kapcsolatában, ha együtt él a barátjával, férjével.

Mert szerintem ez fontos dolog.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook