Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Escapelle esemény utáni tabletta mellett hány százalék esély van a terhességre? fórum

Escapelle esemény utáni tabletta mellett hány százalék esély van a terhességre? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 8. 09:26
Csináltam két tesztet. Mindkettő negatív lett. 😊
2020. febr. 7. 21:21
Az mit jelent ha ilyen vízszerű folyásom van? Eleinte fehér volt most pedig már átlátszó és nagyon folyékony.
11. delbuk (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 09:20
En anno azert vettem be egyszer, hogy eltoljam a ciklusom. Nyugi, felborit mindent, es a stressztol szinten keshet.
10. NomNom
2020. febr. 6. 18:37
Az esemény utáni is rendesen fel tudja ám borítani a dolgokat odabent. Mégiscsak egy erős "hormonlöket".
2020. febr. 6. 18:11
Nagyon sokat stresszelek is. Most van a kis OKJ vizsgám is. Tegnap volt az írásbeli. Erre rájött még a "terhes vagyok-e" stressz. És azt hallottam antibiotikumtól is késhet a menstruáció. Szóval ez is állhat a hátterébe?
2020. febr. 6. 09:04
Most olvasom, hogy Milli is ugyanezeket írta :-)
2020. febr. 6. 09:03
Én egyébként úgy tudom,hogy abban az esetben szokott néha hatástalan lenni az eseményutáni, amikor a tabletta bevétele előtt megtörténik a peteérés. De nálad igen nagy valószínűséggel ez sem áll fenn.
2020. febr. 6. 09:01
Nekem is volt már ilyen idő utáni halvány csík és az negatív. Ne aggódjszírintem emiatt. Ha mindig rendszeresek a ciklusaid és az 5-6. napon volt a baoeset, akkor nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy. Az, pedig, hogy egy ekkora hormonlöket megzavarja a normális ciklusodat, teljesen normális. Simán késhet miatta. Tudom,hogy nehéz, de próbálj meg nem stresszelni rajta. Egyébként ez is késleltetheti a ciklust. Szerintem nagyon pici az esély a terhességre. És ha most tesztelsz és negatív lesz, akkor ennyi idő után már teljesen megnyugodhatsz, hogy nem vagy terhes.
2020. febr. 6. 05:58
Köszönöm, a megnyugtató válaszokat. 😊
2020. febr. 5. 22:15
Szia!Egyet értek az előttem "szólóval".Több óra után a teszt értékelhetetlen, ez rá is van írva. A tablettát többször is használtam, szerintem megbízható. De mindig összezavarta a ciklusomat, tehát nekem is késett jó pár napot emiatt. Ugyanígy kétségbe voltam esve, mint most te. Szerintem ne aggódj, olyan sok megbízható teszt van, amit a nap bármelyik szakában meg lehet csinálni, bármikor újra tesztelhetsz, ha az is negatív, akkor biztosan megnyugodhatsz. Utána biztos megjön, a nagy stressz is közrejátszhat a késésben, tapasztalat.Nyugi!
2020. febr. 5. 22:08

Fiatal koromban én is kénytelen voltam bevenni. Peteérès idején ráadásul.

Nekem nem volt gond utána.

A halvány, idő utáni csík meg semmi. Nyugi.

2020. febr. 5. 20:50
Több órás állott teszt értékelhetetlen, emiatt ne idegeskedj!
2020. febr. 5. 20:37
Sziasztok! Kétségbe vagyok esve. Január 11-én szombaton történt meg velünk is a baleset, kiszakadt a gumi, vagyis helyesebben leszakadt a teteje(mai napig nem értjük, hogy ez hogy történhetett). Azonnal mentünk a kórházba ügyeletre. Ott Escapelle esemény utáni tablettátírt fel az ügyeletes orvos. Abban az időben torokgyulladás miatt Ospamox antibiotikumot kellett szednem. A menstruációm után 5-6 nappal történt ez. A ciklusaim 28 naposak. Általábán normálisan megjön mindig. Szóval felírták a sűrgösségi tablettát, rohantunk a gyógyszertárba, kiváltottuk és gyorsan be is vettem. Mindössze 2-3 óra telt el. Mikor haza értünk párom mondta hogy kivettem-e a gumi maradékát. Nem tudtam róla hogy bennem maradt. Gyorsan kiszedtem. Végig éreztem hogy folyik valami de nem tudtam mi az. Ekkor megértettem, ugyanis a gumi tetejében maradtak a spermiumok. Fürödtem, kitakarítottam magam stb. Az ügyeletes orvos mondta hogy három hét múlva menjek vissza egy vizsgálatra. Meg is jelentem de nem az az orvos volt. Ez az orvos el kezdett velem ordibálni, megalázott és még csak meg sem vizsgált. Mondta csináljak tesztet és ha nem jön meg, akkor menjek vissza. Nem engedte hogy végig mondjam, ugyanis akkor már 2 napja késett a menstruációm. Otthon csináltam tesztet. Nem a reggeli vizeletből. Negatív lett. Egy óriási kő esett le a szívemről. A biztonság kedvéért másnap reggel az elsőből is csináltam egy tesztet. Negatív. Elmentem iskolába( utolsó éves vagyok a szakgimiben). Reggel valamilyen oknál fogva csak bedobtam a táskába a tesztet. Délután véletlen megláttam, a fény pont ráesett. Akkor láttam meg egy lehetnyi halvány második csíkot. Barátnőm és párom azt mondta ez semmi. Viszont én nem nyugodtam meg azóta. Olyan szinten stresszelek hogy már hányingerem van. Gyomorgörccsel küszködök napok óta. Ma 7 napja késik. Pénteken tesztelek újra. Jövő héten megyek magánorvoshoz. A megaláztatás elkerülése érdekében. Nem szeretnék gyereket. Mennyi esélyem van a terhességre? Sokat olvastam az Escapelle tablettáról hogy nem használ. Az a nagyon halvány csík pozítiv lett volna, vagy csak szellemcsík? Kétségbe vagyok esve. Terveim vannak a jövőre nézve, nem szeretnék most babát, az abortuszt pedig elítélem. Félek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook