Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Értesítés küldemény érkezéséről fórum

Értesítés küldemény érkezéséről (beszélgetős fórum)


9. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 07:03
A postán nem adják át neked, de a lakásban igen. Hívd fel a postát, és kérj újbóli kézbesítést (Pár száz forint, pontosan nem tudom az összeget), és a lakásban átadják neked is..
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Aileron44)
2021. jan. 18. 20:08
Köszi, valószínűleg ez lesz, csak kíváncsi voltam, kinek milyen tapasztalata van.
7. aileron44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 20:06
Hívd fel a szolgáltatót kérdezd meg, mit tesznek a túlfizetéssel ha nem veszitek át a postán?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Simple)
2021. jan. 18. 19:57

Ettől tartok, hogy nem abból vonják le, hanem úgymond félreteszik, a szokásos számla meg majd jön... Pedig van egy egyenlege az ügyfélnek, és az csak ki tud vonni x-ből y-t... Ha akarják... Így illene működnie.

Valószínű nem fogjuk tudni felvenni a pénzt mi magunk. És a meghatalmazást sem biztos, hogy el tudjuk intézni.

5. Fisica (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. jan. 18. 19:40
Szerintem csak akkor ha családtag. A bérlő egy idegen.
2021. jan. 18. 19:33
Egy lakcímen élő felveheti, azt hiszem 100ezer forintig.
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 19:32
Nem biztos. Az adott szolgáltatótól függ. Nekem például az elmű meg a főgáz is visszautalta, hiába mondtam, hogy vonják le a következő számlákból, azt mondták azt nem lehet. :D Haladóbb szellemű cégeknél tuti meg lehet beszélni.
2021. jan. 18. 19:29
A pénz visszamegy a feladónak. Keresd meg a tulajt, és beszéljen a szolgáltatóval.
2021. jan. 18. 19:22
Sziasztok! Ma érkezett egy értesítő a tulaj nevére az egyik szolgáltatótól (béreljük a lakást), ugyanakkor ugyanettol a szolgáltatótól egy - x összegről egyenleg, amiben csekk nincs, tehát nem befizetni kell, hanem ezek szerint jóváírás, mert túlfizettünk. Gondolom az értesítőt is azért dobták be mert pénzt kellene felvenni a postán. Mivel nem a mi nevünkre szól, gyanítom mi nem vehetjük fel (legfeljebb meghatalmazással?, a tulaj külföldön él). A kérdésem az, ha nem vesszük így át azt a pénzt, akkor azzal mi lesz? A következő számlák, csekkek annak az összegnek az erejéig nulla ft-osak lesznek? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook