Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erős alhasi görcsök szeretkezés miatt fórum

Erős alhasi görcsök szeretkezés miatt (beszélgetős fórum)


2011. dec. 10. 12:52
Igen, a vérbőség miatt van! Jártam dokinál, és ugyanazt mondta, mint a te dokid!!!
2011. dec. 5. 16:41

Szia Céda!

Nekem pé után van ilyen és rendszeresen. Családi dolog, tesómnak is szokott görcsölni a hasa, nekem is. A doki azt mondta mindkettőnknek, hogy ez lehet a szex utáni vérbőség miatt.

De priviben engem is érdekelne hogy a te orvosod mit mondott.

7. MsFlower (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. dec. 1. 22:26

Na szia!

Mi újság? Voltál már dokihoz a problémával?

6. fb546889fa (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. nov. 15. 22:55

Ezek szerint ezt nem csak színlelitek. :D

Légy szíves vagy priviben vagy fórumban írd már meg, hogy mi okozhatja ezt, engemet is érdekelne.

5. MsFlower (válaszként erre: 3. - Céda)
2011. nov. 15. 22:22

Nem tudom, ehhez ennyire már nem értek.

De pl. ha férjem nekem is nagyon behatol, akkor nekem is fáj, de nekem abban a pillanatban nyilall belém, de utána el is múlik. Szerintem ez a "normális".

De kíváncsi vagyok, mit fog mondani neked a doki, ha majd ráérsz és eszedbe lesz, akkor írd már meg, ha publikus lesz.

2011. nov. 15. 14:14

Szerintem ebben az esetben (mélyrehatolás esetén) egy kis alhasi fájdalom még belefér. De ha annyira görcsös és fájdalmas, akkor az nem normális jelenség. Nekem is hátrahajló a méhem, de ilyen panaszaim szerencsére nincsenek.

Amikor csináljátok, nem érzed, hogy fáj, csak utána?

3. Céda (válaszként erre: 2. - MsFlower)
2011. nov. 15. 14:07
Hátrahajló a méhem...lehet ehhez van valami köze ? El fogok menni dokihoz.
2011. nov. 15. 14:04
Orvos tud igazán okosat mondani ezzel kapcsolatban, úgyhogy szerintem mindenképp keress fel egyet.
2011. nov. 15. 14:00
Már többször előfordult velem (rendszerint kb. kéthavonta egyszer ) hogy szeretkezés közben, után olyan erősen begörcsöl a hasam, hogy mozdulni sem tudok. Olyan érzés, mint amikor méhösszehúzódásunk van vajúdáskor. Szinte csillagokat látok. Általában 15 perc kell, hogy enyhüljön, de legalább fél óra hogy teljesen elmúljon. Nem tudom, hogy esetleg a férjem hatol-e túl mélyre vagy valami más oka van, mindig elég váratlanul jön ez. (Általában akkor amikor a férjem mélyre hatol.) Van akivel történt már hasonló ??? Szerintetek felkeressek ezzel egy orvost ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook