Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alhasi feszülés és közepes görcsök a terhesség 5-6. hetén fórum

Alhasi feszülés és közepes görcsök a terhesség 5-6. hetén (beszélgetős fórum)


2013. jún. 6. 05:56

Köszönöm a válaszaitokat :) tegnap elmentem az sztk-ba, mert nagyon megijedtem attól, hogy nagyon kevés barna valami volt a bugyimon.

Persze megint azt a bunkót fogtam ki, aki elhajtott másfél hete. Azt mondta, hogy az uh-n lát egy 9mm-es petezsákot, de ez csak akkor lesz 'igazi' terhesség, ha szívhang is van. Kiakadtam...

10. Dinkadina (válaszként erre: 9. - Penguin05)
2013. jún. 2. 16:54
Köszönjük szèpen!:)
9. penguin05 (válaszként erre: 8. - Dinkadina)
2013. jún. 2. 07:13

Szerintem, ha csak 10 nap múlva kellene megjönnie, akkor még "korai" babára gondolni. Nekem például csak az elmaradt mensi 2. reggelén mutatott a teszt egy nagyon halvány 2. csíkot, ami napokkal később már egyértelmű volt. Mensi előtt 2 nappal nekem még totál negatív volt a teszt.

A tünetek is koraiak lennének.

De azért drukkolok nektek!!!

2013. jún. 1. 15:02

Sziasztok! Szükségem lenne pár véleményre!kb.3hónapja próbálkozunk babával,a tesztjeim negativak,a mensim eddig megjött kb.1napig tartott erös vérzëssel,utána nagyon gyenge-szinte barnázás volt. Pontosan 1hete elkezdtem puffadni de nagyon,étvágyam nem nagyon ez miatt,mégis gyakran van éhségérzetem,és sokat ég a gyomrom.5 napja reggelente erös hányingerem van szédüléssel,de nem hányok.ez rendszerint ébredés után 10-20percel kezdődik,viszonylag hamar el is mulik!mindeközaen görcsöl a hasaméŕ szur a hasam alja,és kb.a köldök vonalában bal oldalon.

A kérdésem az h.lehetek e terhes ilyen tünetekkel?a mensimnek 10nap mulva kell megjönni.

Félek h.esetleg bél problémám van,jobban örülnék ha baba lenne!:-) köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 1. 12:20
Ha nincs vérzés szerintem normális.Nekem nagyon erős görcsim voltak szinte végig,és semmi bajom nem volt.Az én szervezetem így reagált.Sok-sok magnézium,és nyugalom!De azért persze emltsd meg a dokinak!
6. barnarizs (válaszként erre: 1. - Penguin05)
2013. jún. 1. 10:54

Nekem olyan görcseim voltak, hogy azt hittem meg fog jönni, cataflamot vettem be és tampont is bevetettem. Aztán semmi.


És még az 6-7. hét környékén is voltak nagyon komoly görcseim.


Magnéziumot is szedhetsz nyugodtan, az is segít.

2013. jún. 1. 10:54
ez teljesen normális, vegyél be magnéziumot!!! magneb6 vagy valami hasonlót
2013. jún. 1. 10:40

Csak azért kérdeztem, hogy akor honnan tudod, hogy mennyi idős terhes vagy,


na de a lényeg, hogy véleményem szerint ez teljesen normális egyenlőre.


mondjuk egy kicsit fura, hogy nem látott semmit, de ő az orvos.

annyit tudok még tanácsolni, hogy ha erős görcseid lesznek, akkor nyugodtan vegyél be nospat.

Ugyanis a nospa olyan gyógyszer ami terhesség 36. hetéig szedhető, és mint tudjuk görcsoldó.

A görcseidet én még a beágyazódásnak mondanám, helyezkedik,

szerinten ne stresszelj csak pozitívan, tudom nehéz, de foglald le magad bárminvel .

3. penguin05 (válaszként erre: 2. - Carpediem*)
2013. jún. 1. 10:33
Igen, hétfőn. De akkor a doki még nem látott semmit. Azt mondta túl korán mentem (4 hét+3 nap)
2013. jún. 1. 10:31

Szia!

Szerintem teljesen normális.

Voltál már orvosnál mióta megtudtad, hogy terhes vagy??

2013. jún. 1. 10:19
Normális ez? Hasonló tapasztalatok? Csak 2 hét múlva kell mennem a dokihoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook