Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eredeti lehet ez a parfüm vagy nem? fórum

Eredeti lehet ez a parfüm vagy nem? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 6. 10:04
7 ezer volt és nagy üveges.
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - Cde472ac47)
2013. dec. 6. 09:48
Amúgy nem mindegy ha tetszik? Gondolom jó áron vetted.
13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. dec. 6. 09:41
Ha tetszik az illata, és jó áron vetted, akkor szerintem mindegy! Használd egészséggel! :)
12. cde472ac47 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. dec. 6. 08:24

Elvileg nem más... Itt van a kezemben az is, és ugyanaz az üveg, emlékszem a csomagolása is teljesen ilyen volt de ez pici.

Mindkettő Eau de toilette.


Na majd ma megmutatom mindkettőt egy olyannak aki ezt szokta használni, hogy mit szól hozzájuk. Vagy az nem gáz ha beviszem egy parfümériába majd?

Esetleg megnézek egy bolti eredetit...

11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Cde472ac47)
2013. dec. 6. 08:14

A régid nem valami más volt? :)

A DGLB Edt, az meg nem olyan tartós.

10. cde472ac47 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2013. dec. 5. 22:58

Hát a régim olyan erős volt hogy másnap is éreztem, a ruhámat amit befújtam vele kb ki sem jött belőle az illata.

Ez hamar elillan viszont. Vagyis mit mondjak: annyira nem intenzív, de az is lehet hogy megszokta az orrom és azért nem érzem.


Nagyon vegyes érzéseim vannak...

9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. dec. 5. 11:42
Az is lehett, hgy lopott cucc. Onnan sztem tudni fogod, hgy mennyire tartos, mert,ha pikk-pakk elillan, akkor az tuti nem eredeti.
2013. dec. 5. 11:11
Akkor viszont megnyugodtam. Nekem ez is jó amit most vettem. Kellemes mindkettő, csak meglepődtem.
2013. dec. 5. 10:48
Hát ha ennyi mindenben más akkor biztos nem igazi. Én szerintem "citromos" illata van a Light Blue-nak.
2013. dec. 5. 10:39

Na akkor lehet hogy az "eredetim" a hamis? :D

Mert azt ajándékba kaptam, szóval nem tudom honnan van...


Meg igen. Máson is éreztem már ezt az illatot és az nem olyan volt mint az én régim, hanem olyasmi mint amit most vettem.

2013. dec. 5. 10:28
Az enyem eredeti, Olaszo-ban vettem uzletben es made in Germany van rairva evek ota ez a kedvenc parfumom de soha nem volt tomeny edeskes illata, mert akkor utalnam :-)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. dec. 5. 10:28
Szerintem a Dolce&Gabbana Light blue sosem volt tömény édeskés. Mindig friss illata volt.
2013. dec. 5. 10:27
Hat nem tudom, de szerintem a Light Blue alapvetoen egy friss, citromos illat, en szerettem nagyon nyaron. Menj el egy parfumeriaba, es szagold meg ott is.
2013. dec. 5. 10:25

Én nem értek ehhez, de valószínűleg ha egy belső hang kellemetlenkedik a fejedben, akkor szerintem tutira átvertek. Én is jártam már így, tetszett a jó ajánlat, mégis volt egy rossz érzésem, ami be is jött... Sajnos életemben eddig bármikor is nem hallgattam erre az ösztönömre mindig pórul jártam. :)


Amúgy vidd el egy parfümériába ott biztosan jólt udják hogy eredei-e, vagy sem!

2013. dec. 5. 10:16

Vettem egy Dolce&Gabbana Light blue parfümöt. Ismerőstől vettem, de a szeme sem áll jól a hapsinak...

Na mindegy mondom egy próbát megér. Meg is hozta. A csomagolás teljesen lezárt, alig bírtam kibontani. Védőcsomagolás rajta + celofán. A doboz olyan mint lennie kell (nem papír, hanem "szőrös" aki ismeri tudja mire gondolok.) Na igen ám, de nekem volt eredetim amit anno boltban vettem és annak más az illata igaz kb 7-8 éve vettem azóta lehet változtattak valamit rajta?

Ez ami most vettem olyan frissebb illat, nem az a tömény édeskés, hanem mintha picit citromosnak érezném.

A régimre az van írva hogy Made in Italy, erre meg az hogy Made in Germany. Ez is számít hogy olasz-e vagy német?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook