Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érden élők fóruma-gyertek sokan, beszéljünk bármiről! fórum

Érden élők fóruma-gyertek sokan, beszéljünk bármiről! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
27. antipink (válaszként erre: 24. - Antonka)
2011. máj. 23. 18:38
Nem,nem voltunk tulajdonképp sehol,mert vendégünk volt a hétvégén,akit 15 éve nem láttam.Érdekes tali volt.Félek ezektől a hirtelen jött esőktől.2 napja a cicáimat kellett menedékbe raknom,hát bőrig áztam.Könnyű ilyenkor a tüdőgyuszi..
26. antonka (válaszként erre: 23. - Antipink)
2011. máj. 23. 18:21
én azért vagyok távolságtartóbb mert a munkahelyemen megjártam az emberekkel. Így nem is ismerkedek olyan könnyen.Jóval zárkózottabb lettem, mint mikor Nyíregyházán laktam. (sajnos)
2011. máj. 23. 18:18
Én annyira nem vagyok depis, csak én nagyon szeretek menni, és ilyen időben a picikémmel nem lehet menni.
2011. máj. 23. 18:16
Amúgy voltatok már az új tanösvénynél?Mi hétvégén elmentünk, tök jó lett.
23. antipink (válaszként erre: 21. - Antonka)
2011. máj. 23. 18:15
Én átestem a depis időszakon,elég is volt belőle.Érdekes,de a harag olyan erőket mozgósított bennem,amiről én sem tudtam.Nem is harag ez,inkább féltem a kislányom egy elmebetegtől,akire kár időt pazarolni.A lényeg,hogy még az esőt is imádom,de csak az ilyen zápor jellegűt,az állandó napokig tartó az engem is lehervaszt.
2011. máj. 23. 18:12
Bocsi a helyesírási hibákért,de úgysem ezért vagyunk itt:)
21. antonka (válaszként erre: 20. - Antipink)
2011. máj. 23. 18:11
jaja szokom lassan. És gondolom ha majd járunk majd a játszótérre több ismerőst szerzünk. De a barátok azok mások, na mindegy nem kesergünk. Bár ez az időjárás nem ad túl sok vidámságra okot.
20. antipink (válaszként erre: 19. - Antonka)
2011. máj. 23. 18:07
Ne aggódj,majd megszokod:)A poén az,hogy az unokabáttyámon kívül nekem sincs egyetlen ismim sem,bár nekem kicsit fura oka van ennek....a húgom:S Már szinte egész érd(pasik) ismeri,és tudnának róla szépeket mesélni.Én nem akarom magyam égetni vele,ezért keresek inkább olyanokat,akiknek családon,vagy valami normálison jár az eszük,nem azon,hány pasi ...meg!
2011. máj. 23. 18:02

Sziasztok, én is érden lakom, már antipinkkel beszéltünk más fórumon picit.

Én Nyíregyházáról költöztem Bp.-re, és onnan Érdre, de nekem is nehéz megszokni. Mi a lakótelepen lakunk, nekem sok minden a közelemben van.De igazán beszélgetni senkivel sem tudok. Összesen 2-3 embert ismerek. A párom itt dolgozik, neki más , de nekem nem egyszerű.

Hiányzik, hogy otthon szembe jön egy két ismerős, és lehet beszélgetni. Azért csak ott éltem 28 évet.Ez van...

2011. máj. 22. 13:29
Sziasztok!Ma egy kicsit később jövök,mert vendégünk van,de ti beszélgessetek,majd benézek!
2011. máj. 21. 23:40
jóéjt!
2011. máj. 21. 23:39
Jó éjt Nektek!! Folytköv... :))
15. Eszterkee (válaszként erre: 12. - Lolka78)
2011. máj. 21. 23:39
örülök, hogy Nektek tetszik, majd idővel én is megszokom :) Bár a férjem már itt él több mint 10 éve, mégsem szerette meg.
2011. máj. 21. 23:37

Csajok,megyek aludni,de nagyon jó lenne még többet beszélgetni erről a témáról,csak úgy ontanám az ezzel kapcsolatos észrevételeimet:)

Jó éjt!

13. Eszterkee (válaszként erre: 11. - Antipink)
2011. máj. 21. 23:37

:)) így tényleg paradicsom :)

sajnos mi fő út mellett lakunk és hiába a pirinyó kert, nem szívesen megyek ki, mert nagyon nagy a por.

12. lolka78 (válaszként erre: 8. - Eszterkee)
2011. máj. 21. 23:35

...hát egy-két érvet osztok, bár én még a "rosszarcúakkal" nem találkoztam, a szomszédok itt tündériek, de tényleg elég kihaltak az utcák... én egyelőre nem autóval járok, ez valóban nagy hátrány itt, a legközelebbi bolt 20 perc gyalog :( Szval most még minden bevásárlást és orvost a páromhoz kell igazítani és ez nem túl kényelmes...

Nekem Pestről régi vágyam volt elköltözni és kertes házban lakni.. nyilván most ezt élvezem leginkább :) meg a babavárást :) és itt Érden történik mindez :)))

11. antipink (válaszként erre: 8. - Eszterkee)
2011. máj. 21. 23:33
Igazad van,mi is voltunk hasonló cipőben,de pest 8-ker után maga a paradicsom.Én amúgy is mindenhova kocsival járok,ezért is tettem le a jogsit,mert tényleg szar a közlekedés.Babakocsival pedig veszélyes,mert sok helyen nincs járda,és igen,a kocsi futóműve is sokszor megsínylette,de nekem az,hogy kert,a sajátom,ahol azt csinálok,amit akarok,és még viszonylag friss levegő sokat jelent,és itt töltöttem gyerekkorom összes nyarát is,a szívemhez nőtt!
2011. máj. 21. 23:30

Pest után megértem hogy tetszik :)

Pécsről jöttem, és ahhoz képest nagyon le van pukkanva.

9. antipink (válaszként erre: 7. - Lolka78)
2011. máj. 21. 23:29
Én ligeten lakom,de laktam parkvárosban is.Minden hely bejött érden.Hosszú ideig pestiek voltunk,de hála itt vannak a gyökerek,és itt a helyem!
2011. máj. 21. 23:27

soroljam? :)

poros utcák, buszközlekedés nagyon ritka, csak kocsival lehet orvoshoz menni, bevásárolni is. kihaltak az utcák. ha kimegyek a kisfiammal babakocsival egy árva lélek nem jön szembe, ha meg jön, inkább azt kívánnám bár ne jönne, olyan kétes külsejű. közelben lakó kedves emberek nem egyszer próbáltak betörni hozzánk. több ismerősünket meglopták már, nagy anyagi kárt okozva. kb ennyi .


Ti miért szeretitek? hátha én is megszeretem :)

7. lolka78 (válaszként erre: 3. - Antipink)
2011. máj. 21. 23:26
Köszi :)) Ti merre laktok? Mi Parkvárosban, sajnos elég messze mindentől :( Kivéve az autópályától :) Amúgy nekem tényleg bejön ez a nagyvárosi hangulat, a párom nem szereti... Óbudáról költöztem ki Hozzá, Ő már 3 éve él itt...(de el akar költözni): Szval Bp-től mindenképp jobb és nyugisabb itt lakni...
6. antipink (válaszként erre: 5. - Eszterkee)
2011. máj. 21. 23:23
mi a baj,miért nem?
2011. máj. 21. 23:21

sziasztok :)

én is érdi vagyok pár éve, de nagyon nem szeretem :(

2011. máj. 21. 23:21
Én imádok itt lakni,remélem sose kell elköltöznöm!
2011. máj. 21. 23:21
Gratulálok a kisfiadhoz,és köszi!
2011. máj. 21. 23:19
Hello! Én még csak fél éve lakom Érden, de bírom a várost :)) Cuki a lányod :) Nekem kisfiam születik szeptemberben!!!!
2011. máj. 21. 23:16
Helló mindenki!Ami zavar,hogy az eddigi érdi fórumok meghaltak,de most újjászületett!Remélem leszünk páran!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook