Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes elolvasni fórum

Érdemes elolvasni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Érdemes elolvasni

1 2
25. zsoka1984 (válaszként erre: 19. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 7. 15:08

Igen nekünk sem volt semmink a férjemmel, most van ház kocsi amit együtt hoztunk össze és ami a legfontossabb, két gyerekünk amit megint csak így jött össze. Sajnos az emberek hajlamosak elfelejteni ezeket és azért mert épp nem úgy megy a szexuális életük, már válnak is a gyerekenek persze így jobb.

A férjemmel már belegondoltunk néha, hogy lehet egymás nélkül sehol nem volnánk.

2013. jan. 7. 15:01

Fura és elgondolkodtató...

A beteg feleségnek aki tudta meghal az volt a célja,hogy magához kösse kit tudta el kell hagynia.Én a helyében lehet átadtam volna az új boldogságának,hiszen velem már nem lehet az.Bár hatásvadász módon a cikkben a másik nő negatívan van ábrázolva...

2013. jan. 7. 14:55
Tény,h nem valòs,de nem is ez a lényeg.Egy szomorú végű mese,de elgondolkoztató és megható.
2013. jan. 7. 14:54

Én már akkor bőgtem, amikor Jane-nel közölte, hogy nem válik....

A végére nem számítottam... :( :( :(


Szörnyű, de milyen igaz!!!!!!!!

Számtalan házasság, párkapcsolat megy tönkre a környezetemben hasonlóak miatt... :( NEM FIGYELNEK EGYMÁSRA!!!! Ennyi. :(

2013. jan. 7. 13:30
Elgondolkodtató és megható akárki is a szerző.
20. Lona55
2013. jan. 7. 13:29

Kedves Hoxások!

A cikk a neten, levelezőkön több hónapja kering.

Megható és aki érti annak figyelem felkeltő. Mit, esetleg hogyan tudna jobban csinálni a kapcsolatában.

Mindenki tudja a kapcsolatot ápolni kell, mert semmi nem örök, főleg ha nem törödnek vele.

A pláza cicák és ficsúrok ezt nem értik, és addig senki nem érti, míg bele nem kerül egy őt megérintő szituációba. Mert csak addig nyálas és egyéb alább felsorolt a téma.

19. b74f6e5cdd (válaszként erre: 11. - 3f2a864951)
2013. jan. 7. 13:24

Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Semmi romantikus hajlamod nincsen?


Kicsit cáfolnék: Nem az a fontos mi van, tudod nem is olyan régen volt egy rádió élő show ahol is a nők telefonáltak be hogy ki miért azzal él akivel és lett a férje. Legtöbb nő a férjével nulláról kezdte, de kitartott mellette és sikerre vitte és jól élnek. Nem az a lényeg hanem az, akit magad mellé választasz, mennyire talpraesett és mit hoz ki belőled.


Úgyhogy cáfolok és lehet ez szappan opera és akármi aminek titulálod a cikket, jól összeszedett volt és érdemes az olvasásra.

Nem gondolnám hogy ismered a nőket, mert a pénz jó ha van és boldogít is, de nem mindegy ki mellett van! Sok sikert kívánok neked az élet minden területén!

2013. jan. 7. 13:20

Szia!


Szóval nagyon naívan feljöttem ma erre az oldalra és beugrott a cikked. Felolvastam hangosan Páromnak aki itt ül mellettem és őszinte leszek vagy 5-ör hogy tudtam folytatni az olvasást. Nem tudom szedted-e te írtad-e, de ez a cikk fantasztikus volt, mégha párszor majdnem el is sírtam magam.

Kár lett volna, hogy ne jelenjen meg.


Bízok benne minden Hoxázó elolvassa.


Neked pedig sikerekben és boldogságban szeretetben boldog 2013-at és még sok sok évet kívánok és köszönöm az élményt amit a cikked által adtál nekem!

17. pandoracic (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2013. jan. 7. 12:33

Tetszik ez a hozzáállás:)

Maga a történet nagyon szép és megható.Kár,hogy sok ember csak akkor tudja értékelni amije volt,amikor már elvesztette.

16. Hoxa (válaszként erre: 15. - 8b798194e3)
2013. jan. 7. 12:27

Egyetértek.


Tudom, hogy kering és kicsit giccs és hogy nem a kiíró a szerző.

Ennek ellenére is úgy gondolom, érdemes továbbgondolni, pont azért, amit FTeki is írt. Ezért hagytam megjelenni. Toleráljátok!

2013. jan. 7. 11:58

Szerintem nem az a lényeg hogy Ő írta-e vagy sem és az se hogy egy giccs.Mert az.

A lényege hogy természetesnek vesszük azt a személyt aki mellettünk van.Mintha ez lenne a dolga.

És igaz ez más emberi kapcsolatokra is.

2013. jan. 7. 11:32
Kedves Hoxa, a színvonalat azért tartsuk meg, ha lehet! Cikk törlés!
2013. jan. 7. 11:25
És Dzsént miért nem vitte mindig ki az iroda elé?
2013. jan. 7. 11:03
Hát,igen!:(
2013. jan. 7. 10:42

Semmitmondo, ostoba, cukorszirupos giccs, ettol meg a brazil/mexikoi/venezuelai, stb. szappanoperak is jobbak es annyi al-erzelem volt benne, hogy a vege fele komolyan meg kellett eroszakolnom magam, nehogy hanyjak.


Az elet nem ilyen, ettol a Dallas is jobb fordulatokat tartakmaz.


S igen, a haz, a penz, a vagyon megteremtik az alapot egy jo kapcsolathoz, s ez a lenyeg: ezek nelkul letre sem johet. Elofeltetel.


Talan a kozzetevo inkabb sajat kutfobol irt volna egy igaz sztorit, minthogy kozzetette ezt a csapnivalo firkalmanyt.

10. 800b726b6d (válaszként erre: 9. - Cippora)
2013. jan. 7. 10:41
Nem mondom, hogy nem gyűltek a könnyek a szemembe, de már amikor arról volt szó, hogy a hölgy lefogyott, könnyebb lett,akkor gyanús volt, hogy beteg lehet,.... de az is lehet, hogy sok filmet nézek , és már fejben írom a forgatókönyvet :)
2013. jan. 7. 10:37
Nem ő írta.Szerintem is hatásvadász,amellett hogy szomorú...
8. kattyus (válaszként erre: 4. - Noozimanoo)
2013. jan. 7. 10:07
Nem ő írta....Már hónapokkal ezelőtt lehetett olvasni a közösségi portálokon. Én azt hittem csak saját cikkel lehet pályázni.
2013. jan. 7. 10:01
Nekem kicsit hatásvadász, de szomorú történet :(
2013. jan. 7. 09:59
Nem Ő írta. Ez hónapok óta a neten kering. Már többször olvastam.
2013. jan. 7. 09:53
...de tanulságos...
4. noozimanoo (válaszként erre: 3. - 800b726b6d)
2013. jan. 7. 09:49
Nem tudom, ő írta-e. De az azért érdekes, hogy ugyanez kering a facebookon is...
3. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Ágnes.21)
2013. jan. 7. 09:33
Ezt Te írtad?
2013. jan. 7. 09:18
Megrendítő cikk / mást nem is tudok hozzátenni :/ ...
2013. jan. 7. 09:08
Nem számít a ház, a kocsi, a tulajdon, a pénz a bankban, Ezek csak előmozdítják a boldogságot, de önmagukban nem adhatnak boldogságot. Szóval találj időt, hogy a párod barátja légy és tegyétek meg azokat az apró dolgokat egymásért, amik meghittséget, intimitást eredményeznek. Legyen valóban boldog a kapcsolatotok!

Ugrás a teljes írásra: Érdemes elolvasni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook