Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekelt már titeket olyan férfi akiről tudtátok, hogy nem valami jóképű? fórum

Érdekelt már titeket olyan férfi akiről tudtátok, hogy nem valami jóképű? (beszélgetős fórum)


1 2
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 21:43

Miért más véleményével foglalkozol? Miért kell a fotót is mutogatni?

Te akarsz vele barátságot, vagy kapcsolatot, netán választanád életed párjának? Ha igen, akkor ne más véleményét kutasd, döntsd el a szíved szerint, ha meg szégyelled, hagyd az egészet!

2022. júl. 5. 21:38
A nagyon jóképűből kevés van. És topmodell nő is elég kevés. Ha csak ezek találnának párra, elég hamar megcsappanna a föld lakossága.
2022. júl. 5. 21:35
Pont azt mondom, hogy nem a jó külsejű férfiak vonzanak. Vagy pont azért vagyok felszínes, mert ez megfogalmazódik bennem?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 5. 21:34
Nem mutatom be, hanem képen megmutatom.
2022. júl. 5. 21:33

😆

Ez akkor kizárja, hogy válaszolj?😆😆😆

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. júl. 5. 21:33
De ez nem olyan, hogy taszitanak, épp ellenkezőleg. Látom, hogy nem néznek ki jól, mégis vonzónak találom őket. Aki taszít, az engem sem érdekel.. és volt, hogy ezeknél a srácoknál jobb külsejű ember taszított.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 21:32

Olyan furcsán fogalmazol.

"Ilyenkor mindenki akinek megmutatom"

Nem majom, hogy mutogasd, ember. Azt meg bemutatjuk.

2022. júl. 5. 21:31
Felszines vagy.
6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 20:28

Felkeltheti egy nő érdeklődését a férfi akkor is, ha nem egy kifejezett Adonis. Nem kell szépnek lennie, és tökéletes testi adottsággal sem kell feltétlenül rendelkeznie. Lehet benne valami egészen más, ami megfog.

Mondom ezt úgy, hogy soha nem éreztem szexuális vonzalmat egy ilyen típusú férfi iránt, tehát nem "úgy" érdekelt. De igen, vonzó attól még lehet, akkor is, ha nem egy férfiszépség.

A vonzalom egy férfi és nő között nem feltétlenül testi vonzalmat jelent. Nálam legalábbis nem.

Egy kinézetre átlagos férfi lehet sokkal vonzóbb, érdekesebb, mint egy kigyúrt szépfiú. Nemcsak a külső számít. Lehet valaki szépfiú, ha semmi stílusa nincs, ami megfogja a nőt, akkor megette e fene.

5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 20:25

Persze. Az én férjem sem egy Brad Pitt, sőt mégcsak nem is egy Banderas klón. De nem is az arcvonásai miatt mentem hozzá ,hisz a belső tulajdonságok az igazán fontosak.

Persze manapság csakis a külsőségek.......

2022. júl. 5. 20:07

Férjemen kivül nem sok fiúval jártam, de ők min d tetszettek, ha nem is volt mindegyik egy amoroso, de szerintem jóképű helyes srácok voltak. Most 40+-an is jól néznek ki. Aki külsőleg taszit valamiért,legyen bármilyen nemeslelkű, szóba nem álltam volna vele.

Tudom hogy ezzel a véleménnyel egyedül maradok,mert nem trendi ...

2022. júl. 5. 19:55
Persze.
2. f6e17c1dbe (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 19:52
Azért, mert bármennyire is próbálja elhitetni a mai társadalom, hogy a külsőségek a fontosak, ez valójában nem így van. Vagyis, ha fontos is valamilyen szinten, nem akkora szinten, mint amilyen nagy jelentőséget tulajdonítanak neki.
2022. júl. 5. 19:50

Jó párszor előfordult már velem, hogy olyan férfi érdekelt akin láttam, hogy nem tartozik a legszebbek közé, sőt.

Ez miért lehet? És ti voltatok már így, hogy ilyen férfi érdekelt/vonzónak tartottátok?

Ilyenkor mindenki akinek megmutatom, hülyének néznek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook