Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekelt már titeket olyan férfi akiről tudtátok, hogy nem valami jóképű? fórum

Érdekelt már titeket olyan férfi akiről tudtátok, hogy nem valami jóképű? (beszélgetős fórum)


1 2
44. f6e17c1dbe (válaszként erre: 43. - PöttyösPanka)
2022. júl. 9. 14:31
"De azért azt megjegyzem, hogy azoknak az igazán jóképű pasiknak a többségéből, akiket én ismerek, hiányzik egyfajta alázat, mert nekik sosem kellett megküzdeniük a kiszemeltjükért. Vagy arra használják az adottságaikat, hogy a legyet is röptében, vagy egyszerűen csak nagyképűek" - van egy ilyen ismerősöm, minden igaz, amit leírtál. Neki tényleg nem kell semmit sem tenni, mégis van barátnője. A kapcsolatai mégsem működnek, alkalmi kapcsolatokba bonyolódik, csak a szex a lényeg neki. Meg ez a mentalitás az élete más részén is megfigyelhető. Azt hiszi automatikusan minden jár neki, bunkó, lekezelő.
43. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Auróra2010)
2022. júl. 8. 08:13

Gondolom ha eleve az ismerkedés a célod, akkor az első szűrő a kinézet. Viszont sokesetben az emberek előbb ismerik meg egymást baráti társaságban, munkahelyen, akárhol, és csak utána jutnak el oda, hogy érdemes lenne komolyabban összeismerkedni. Ebben az esetben viszont szerintem simán felülírják a belső értékek a külsőt, mert amikor már a másik céljai, értékrendje, humora, intelligenciája, stb. megfogott, nem számít, hogy a másik nem egy görög isten. Az én testem sem marad örökké olyan, mint egy istennőé :D


Nyilván nincs fordított arányosság a külcsín és belbecs közt. Csak kinek mi a fontosabb. De azért azt megjegyzem, hogy azoknak az igazán jóképű pasiknak a többségéből, akiket én ismerek, hiányzik egyfajta alázat, mert nekik sosem kellett megküzdeniük a kiszemeltjükért. Vagy arra használják az adottságaikat, hogy a legyet is röptében, vagy egyszerűen csak nagyképűek. Persze ez nem igaz minden helyes férfira, de jóval nagyobb százalékban, mint az átlagos kinézetűekre.

42. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 00:32

Olvasva a fórumot, a "kis herceg" és mondása jutott eszembe rögtön: " Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan." És milyen igaz! De ez sem mellékes, hogy: " Amit a szem nem lát, a szív azt is érzi. "

Akkor most melyik a fontosabb, mi a sorrend?! A szép vagy a nem szép, ergo a külső vagy belső? Külcsín vagy belbecs? És fontos a szólás is, hogy a külső megfog, a belső megtart! És a sorrend?! Ez most a tyúk vagy a tojás szindróma?! :)) ( Csupán emblematikus céllal említettem a fenti sorokat. )


Egyébként, hallgass a szíved szavára, bízzál magadban!

Aki neked szép, lehet, hogy másnak csúnya és fordítva is igaz. Ezért jó, hogy nem egyforma az ízlésünk.

Az meg pláne jó, hogy nem vagyunk egyformák, sem külsőleg, sem belsőleg!:)

Szűrd le a jó tanácsokat, a rossz indulatokat ugord át és felejtsd el! Sok sikert Neked!

41. Sütikee (válaszként erre: 39. - Pteri)
2022. júl. 7. 22:15

Minden szavaddal egyet értek! Nyilván nem tettem hozzá, hogy a "jóképű pasi" minden nőnek mást jelent. Ez természetesen szubjektív vélemény, mivel lehet hogy neked pl a szőke kék szemű, nekem a barna, délies típusú pasik jönnek be. Egyáltalán nem biztos, hogy aki nekem tetszik, az neked is. Én a páromat anno a barátnőmnek megmutattam fényképen, de nem a véleménye érdekelt, csak kíváncsi volt rá, ennyi. Én pedig büszkén megmutattam, mert nekem ő az esetem, kívül és belül egyaránt.

Szerintem az már régen rossz, ha valaki a másik véleménye alapján elbizonytalanodik.

40. Auróra2010 (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2022. júl. 7. 21:42

Az, hogy valaki jóvágású vagy legalábbis nem visszataszitó, nem zárja ki, hogy intelligens, kellemes szeretnivaló legyen.


Akinek a külseje nem jön be, nem jutottunk el addig, hogy egyáltalán kiváncsi lettem volna a " belsejére, belső értékeire". A külső csak az első lépés, de feltételezem hogy ezt mindenki igy érti, én legalábbis így


Több hsz-ből az jön le, hogy 2féle pasi van : a jóképű- belső érték nélküli és a rosszképű - belső értékkel teli, de ez hálistennek nem igaz.

39. pteri (válaszként erre: 25. - Sütikee)
2022. júl. 7. 21:21
Ez így van. Viszont én pl. első làtàsra beleszerettem a férjembe, aki kívül-belül tökéletes volt szàmomra, de màs lehet végig se ment volna vele az utcàn, mert nem a mai média szépségideàlja. A Te jóképű férjed meg lehet, nekem nem jönne be, mert nem egyforma az ízlésünk. Szóval, ha tetszik valaki, nem az a fontos, hogy ismerőseink szàmàra vonzó legyen, mert nekik màs a vonzó és nem nekik kell vele együtt lenni, ha jól alakul a dolog. Felénk szoktàk is mondani, ha mutatunk egymàsnak egy pasit, hogy jóképű-e, hogy "nem vesznénk össze rajta". Nem azt mondom a baràtaimnak, meg ők se nekem, hogy jaj, de béna, hogy néztek ki? Ez bunkósàg, ha a FI-nak ezt mondjàk a baràtai, akkor màskor nekik ne mutogasson senkit.
2022. júl. 6. 17:17

Az, h mi a vonzó, egy elég összetett kérdés.

Különös, de a férjem elsőre nem tetszett. Aztán ahogy több időt töltöttünk együtt, kiderült, h a kémia is megvan közöttünk. Az is kiderült, h kiegészítjük egymást és hasonló a világnézetünk.

Nem az a férfi, akit vonzónak találnak az emberek, ez eleinte frusztrált. Ez azért is volt így, mert előtte azért elég jóképű férfiakkal jártam. Aztán átlendültem ezen, hiszen kit érdekel, mit gondolnak mások?!

Isteni az ágyban, a "tenyerén hordoz", tökéletesen kiegészítjük egymást. Boldoggá tesszük egymást. Más pedig nem is számít.

2022. júl. 6. 13:29
Szerintem ez teljesen rendben van. A belső sokkal fontosabb, mint a külső. Engem mindig sokkal jobban vonzottak az okos, értelmes férfiak, mint a jóképűek. Pedig van egy zsánerem, a szőke, kék szemű. Minden barátom ilyen volt. Kivéve a férjemet, aki barna.
2022. júl. 6. 13:25

Igazából hosszú kapcsolatom is olyannal volt, akiről tudtam, hogy nem a legszebb ember.

Sajnos nagyon sokszor megkaptam, hogy nem illett hozzám, de nem csak a barátoktól hanem ismerősöktől is miután szakítottunk..


És nekem is bizonyos belső tulajdonságok megszépítik az embereket..

Csak kíváncsi voltam, hogy mások is vannak így.. hogy az eszeddel tudod, látod, hogy nem egy szép férfi, de valamiért mégis vonzó..

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 934dba4365)
2022. júl. 6. 13:20
Neked is köszi! Furcsa, hogy ezt ennyire meg kellett magyaráznom, mint valami rossz dolgot.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Cukorcandy)
2022. júl. 6. 13:19
Köszönöm! Én sem értem mi volt ebben akkora probléma.
33. 934dba4365 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 12:31
Nyugi, nem te vagy az egyetlen.
32. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 12:30
Persze. Ez az ún. "kémia".
31. Cukorcandy (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 12:26
tök rendben van,h barátok/barátnők megmutatják egymásnak az épp aktuális fotóját, stb, sztem se kell ebbe semmi rendkívülit belemagyarázni :)
30. Epresturmix (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 6. 07:23
Gondolom telefonról mutat képet róla. Így érti.
2022. júl. 6. 05:40
Persze, többször is. Ha valakit megismerek és nagyon vonzó az esze, személyisége stb., az széppé teszi a külsejét is. Egyébként én nem nagyon mutogattam fényképen a nekem tetsző férfit másnak. Ha komolyodik a helyzet, úgyis találkoznak élőben. Ellenkező esetben meg nem mindegy? Az egész szót sem érdemel.
2022. júl. 5. 23:33

Persze. Sőt, még csak a saját típusom sem volt külsőre. De nagyon különleges egyénisége volt, teljesen elvarázsolt, fizikailag is erősen vonzódtam egy idő után hozzá.


Előtte én is azt mondtam volna, hogy kell a külső, nem az, hogy jóképú legyen, hanem az, hogy egy bizonyos típus, aki nekem bejön.


Azóta nem mondok semmit. Érzelmekben, érzékekben 2*2 néha 5.

27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 22:52
És a világháló. :)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Cicamica3)
2022. júl. 5. 22:17

Kérlek ne beszéld ennyire bele azt, ami nincsen.

Nem azért mutogatom, mert nekem megerősítés kell bármire is.

Igen barátnőkkel beszélünk a férfiakról akik épp a párunk vagy, ha párunk nincs, akkor aki épp tetszik. Megmutatjuk egymásnak. Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki ezt így csinálja...

Akkor mindenki megerősítést szeretne aki a hozzá közel állókkal megbeszéli az ilyen dolgait? Esetemben mondjuk ez 2 ember.

25. Sütikee (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. júl. 5. 22:12
Nem vagy egyedül, nekem is ez a véleményem. Mondhatjuk, hogy a belső számít blablabla, ha nem fog meg a külső, én sem állok szóba az illetővel. És biztos vagyok benne, hogy sokan vannak így, nem mondják, mert ciki. Én vállalom. Külső megfog6, belső megtart.
24. globus
2022. júl. 5. 22:10

Van az a csúnya, aki szép.

Belmondo, Danny de Vito, Schwarzenegger stb. csak a híresebbek közül.

23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 21. - 934dba4365)
2022. júl. 5. 22:07
Igen
22. Flóra76 (válaszként erre: 20. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 5. 22:03
khmmmm, igen, hasonló.:)
21. 934dba4365 (válaszként erre: 16. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 5. 22:02
Külsőleg?
20. 71ddaa07fa (válaszként erre: 18. - Flóra76)
2022. júl. 5. 21:59

Az olyan mint a libamáj terrine?

A hangzásuk legalább is hasonló. :))

2022. júl. 5. 21:57
Ma már nem probléma. Újratervezed, átszabatod! Szépségre nem lehet hosszútávú kapcsolatot alapozni.
18. Flóra76 (válaszként erre: 16. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 5. 21:53
A tesztoszteron🤣
2022. júl. 5. 21:51
Megerősitést akarsz? Azért akarod mutogatni a fotóját ami szerintem helytelen.Ez is megerősiti azt amit írtam,hogy,felszines vagy.Ha valakit igazán szeretsz akkor nem elmélkedsz azon,hogy kevésbé jóképű ő vagy vannak Adoniszok a földön,hozzáképest.Kit érdekel!Az igazi férfi egy nő számára a "Nagy Ő"és forditva is.
16. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - 934dba4365)
2022. júl. 5. 21:45
Mi tesz férfiassá egy férfit a meglátásod szerint?
15. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 21:43
Engem inkább a férfiasság vonz. Taszítanak a (kívül-belül) törékeny, ingatag... vagyis nőies férfiak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook