Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » E-on diktálásnál miért kell fényképes mérőállást küldeni a manuális diktálást követően? fórum

E-on diktálásnál miért kell fényképes mérőállást küldeni a manuális diktálást követően? (tudásbázis kérdés)


dec. 31. 23:47

Mert, ha nem küldöd akkor előbb utóbb olyan mérőt szerelnek fel ami másodpercre pontosan küldi az adatokat.

Pénzbe nem kerül a szolgáltató vállalja a költésgeket. Vállalkozók már kötelezve lettek erre kB 2-éve, lassan jön a lakossági szegmens is.

6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 18:43

Ez nem kötelező, ez csak egy opció.

Nekem is jött email, de mivel tudtam hamarosan úgyis jönnek leolvasni, nem küldtem semmit.

dec. 31. 18:05
Értem. Nekem múlt hónapban olvasták le, és eddig mindig így kellett manuálisan diktálnom.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 18:00

Mi átalányosok vagyunk, de mikor jönnek ellenőrizni, ők is lefényképezik.


Anyaginak van igaza, ezért kell fényképpel dokumentálni.

dec. 31. 17:56
Én múlt héten diktáltam be, erre meg kéri a fényképes diktálást. Ez csak most lesz így?
dec. 31. 17:46

Pl. azért mert van olyan aki jóval többet diktál be, mint a tényleges fogyasztása, mert sejti, hogy áremelés lesz!

Így a bediktált, de fel még fel nem használt mennyiséget olcsóbb áron veszi...

dec. 31. 17:14
Miért kell fényképes mérőállást küldeni a manuális diktálást követően? Ez egyszeri alkalom vagy ezentúl csak fényképes diktálást kell küldeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook