Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózisos Kismamák, akiknek sikerült :)) fórum

Endometriózisos Kismamák, akiknek sikerült :)) (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 7. 13:37

Sziasztok!

Nagyon jól érzem magam most járok a 15 hétnél! :)

2013. aug. 25. 17:08

Halihó!!!

Gondoltam tudatom az olvasókkal,h már kb 2 hete teljesen elmúltak a terhességi tünetek és nagyon jól érzem magam,nagyon boldogok vagyunk a férjemmel!!! :)

Mindenkinek kívánok sok sikert a gyermek áldáshoz!!!! :)

10. dina 24 (válaszként erre: 9. - Zebra25)
2013. júl. 20. 08:30
Hát remélem,hogy jobb lesz,mert nem vagyok önmagam!Nagyon fáradtnak érzem magam,pedig szinte csak fekszem!!
9. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Dina 24)
2013. júl. 19. 22:14

Ha nincs panaszod, akkor nem kell a progeszteron. Nekem más problémáim is voltak az endometriózis mellett, azért is kellett.

Nem, főiskolás voltam, de én a végét nem bírtam sajnos.

Szerintem a várandósság elején normális a fáradtság, majd a 12. hét után már jobb lesz.

8. dina 24 (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2013. júl. 19. 22:00
Progeszteront nem mondott a nőgyógyász nekem,de 30-án megyek másodszor és,akkor kiderül,h kell-e szednem még valamit.Most femibion 800-at és magne B6-ot szedek!!!Most összeszedtem valamit,ha minden igaz,akkor candida albicans hüvelygomba,canestent mondtak,h azzal kezeljem!Te dolgoztál terhesség alatt,mert én nem tudok folyamatosan egyszerűen kimegy az erő a lábamból...:(
7. dina 24 (válaszként erre: 3. - KisManka)
2013. júl. 19. 21:56

Szia KisManka!

Nekem is spontán terhesség, 3-hónapja volt a műtétem!!!Ma vagyok 7+5,voltam mát 5 hetesen nőgyógyásznál,de akkor még csak a petezsák látszódott!!!Legközelebb júl.30-án megyek!!!Igen nagy az öröm,mert tudom,hogy milyen veszélyei vannak ennek a fránya betegségnek és nem akartam fogigátlót szedni,már egyszer végig csináltam 3 hónapot és nem lettem jobban mégis kellett a műtét!!!IV-fokozatú endom volt :(,gondolhatod,h beparáztam,így eldömntöttük,hogy jöhet a baba!Nem gondoltuk volna,hogy ilyen hamar összejön,de végül is mondhatni egyszerre összejött!!!

Neked nem volt alhasi fájdalmad az első trimeszterben,nekem sokat fájdogál a hasim???!!

2013. júl. 19. 21:52

műtét után 5 hónappal

bocsi, az lemaradt

5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Dina 24)
2013. júl. 19. 21:52

Én a műtét után estem teherbe és nem természetes úton, szóval nekem szednem kellett progeszteronpótlót. De, elég hasfájós voltam, szedtem is a magnéziumot a 37. hétig.

Gratulálok:)

Egyébként imádtam kismamának lenni.

4. dina 24 (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2013. júl. 19. 21:50

Szia Zebra!

Az lenne a kérdésem,hogy Te ,hogyan viselted az első trimesztert és,h a Dokid mit tanácsolt a terhesség alatt(mit kell szedni),nem voltak alhasi görcseid???

Nekem szokott fájni a műtét helye 3 hónapja volt!Folyamatosan nem tudok dolgozni,mindig le kell ülnöm vagy feküdnöm,mert kínoz a hasfájás!!!

2013. júl. 19. 07:14

Sziasztok! Én már 2 éve szültem, spontán terhesség után. A párom szerint folyamatosan fülig ért a szám abban az időszakban.

Amúgy gratulálok, tudom, hogy hatalmas boldogságban van most részed.

2013. júl. 18. 22:07
Én már túl vagyok a szülésen, de én is endós vagyok, kérdezhetsz nyugodtan.
2013. júl. 18. 16:59

Sziasztok!!!

Én egy 24 éves Endos Kismama vagyok,most járok 7+3-nál!!!Sok kérdésem lenne,ezért kérek mindenkit,aki érintett az ügyben,írjon!!!Kiváncsi vagyok,hogy kinek,milyen ez az időszak!!! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook