Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » EMI Hazugságészlelő program. Szeretnél egy teljesen őszinte világot? fórum

EMI Hazugságészlelő program. Szeretnél egy teljesen őszinte világot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. okt. 8. 16:21
Néha a nonverbàlis jelzéseimből úgy tűnik, hazudok. Pedig csak egy másik gondolatnál tartok, mint amiről éppen beszélek. De ennek eredményeként a testbeszédem és a mondandóm nincs összhangban. Ami ugye a hazugság ismérve. Nem hiszem, hogy ezt egy program kibogozza.
103. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. okt. 8. 16:16

Az emberek elsősorban nem az őszinteséget nem szeretik, hanem azt a stílust, amivel az arcukba nyomják. "Én csak őszinte vagyok". Ja, persze. Meg bunkó is.

De persze van nem kevés szituáció, amiben inkább a tudatlanságot választják. Ezt úgy hívják, hogy szándékos vakság. Például amikor az egyén elnyomja a lelkiismeretét a csoport kedvéért.

Valamint van az a szituáció, amikor a kérdező indirekt kérdést tesz fel, de a válaszadó nem hallja meg az igazi, mögöttes kérdést, így csak az elhangzottra ad választ, ami bár igaz, mégis kíméletlennek hat. Úgy sejtem az AI sem képes felismerni ilyen lelki mellékzöngéket.

102. PöttyösPanka (válaszként erre: 81. - Janszi)
2023. okt. 8. 15:59
A szakállas mukikkal és a botoxos pipikkel 😆
101. Titkoskert (válaszként erre: 99. - Timycat)
2023. okt. 8. 15:52
Erre írok privát példát, hogy értsd miért írtam.
100. timycat (válaszként erre: 97. - ,zumba)
2023. okt. 8. 09:19

Én is örülök, a Krétán és az arra adott reakciókon ledobja az agyam a láncot. Érkezik a rossz jegy, csóri gyerek még lehet nem is tud róla a szülő már hívja és leqrja, hogy ez mi. Ha jó jegy érkezik ugyanez a szülő, megnézi, tudomásul veszi és megy tovább, nem az az első hogy felhívja a kölykét dicsérni, meg beszéljünk róla milyen ügyes voltál. Úgy gáz az egész ahogy van. A környezetemben ezt a szülőtípust látom leginkább.


Ezt még fejeljük meg egy igazmondó appal és akkor a szülő már tényleg csak egy kütyü képernyőjén keresztül nézi majd a gyerek arcát, mert mi van ha sumákol 🤦‍♀️ agyrém

99. timycat (válaszként erre: 95. - Titkoskert)
2023. okt. 8. 09:11

Ha már a férjemet követnem kell rég megette a fene az egészet. Másrészt annyi esze lenne, hogy nem ott lenne ahol a telefonja. Persze nyomkevető chipeltethetnénk is egymást.


"De pl. egy kamasznál, gyereknél nem baj, ha be van kapcsolva a tudtával. (baleset, elrablás stb,)"


Miután nyugodt körülmények között, nem egy háborús övezetben élünk egyáltalán nem tartom fontosnak, pedig kamaszom van, de emlékszek rá milyen voltam én, kellenek a stiklik, hogy fejlődjön a személyisége, kell a jó tapasztalat és a rossz is. Az hogy egy szülő kénye-kedve szerint nézegesse merre van a gyereke az irreális túlterjeszkedése a szülői jognak. Kevés családban van egy Liam Neeson hogy értelme is legyen a dolognak. Ha gáz van akkor jogszabályi keretek között a hatóság látni fogja a cellainformációkat. Már így is többen figyelnek mint ami egészséges.


Iszonyatosan beteg, kontrollmániás világban élünk és sokaknak már fel sem tűnik hogy ez nem normális, sőt igényli kívánja hogy egysejtűként kezeljék 😕

98. tumbo2 (válaszként erre: 95. - Titkoskert)
2023. okt. 8. 09:07
mondjuk az nem is ártott,mert a sofőr piásan dicsekedett vele,hogy az első adag műtrágyát,pótkocsistól haza viszi.a traktorokon is volt.bár éjjel ne tudom kinél szántott volna feketén.tőlem is vettek ujjlenyomatot a személyi igazolványhoz.felőlem.biztos nem vénségemre fogok betörni valahova.
97. ,zumba (válaszként erre: 93. - Timycat)
2023. okt. 8. 08:48
Csak annyit: sokaknak igen, tovább sem gondolkodnak, minden szuper amit eléjük tolnak, rájuk tukmálnak...mint egy robot....örülök, hogy nem most vagyok "fiatal".
96. tumbo2 (válaszként erre: 76. - Titkoskert)
2023. okt. 8. 08:40
jó,hogy nincs számlám,legfeljebb agyoncsapnak a nyugdíjamért.na,ezt értelmezze valaki,számlám nincs is,a pénzem a lányom nevén.ami marad a hamvasztás után,az az övék.
95. Titkoskert (válaszként erre: 92. - Timycat)
2023. okt. 8. 08:22

Igazad van, beteg dolog, de néha a cél szentesíti az eszközt, az említett eset bizonyossá tett valamit.

És itt van pont az EMI szerepe, ez is az lesz, a követés, amíg csak a legfontosabbra pl. nyomozás céljából cellainformációkat nyertek ki, jól jött, de egy feleség, férj követése kinek belefér, kinek nem. De pl. egy kamasznál, gyereknél nem baj, ha be van kapcsolva a tudtával. (baleset, elrablás stb,)

Nálunk a sofőröknek szereltek a gépkocsikba nyomkövetőket, hogy ne használják magáncélra.

Amitől én frászt kaptam, hogy zombikká válhatunk, ha a gondolatainkat is kontrollálják. És nem a repülőtérre, nyomozásra gondolok, ahogy az írisz, ujjlenyomat kijött a lakossághoz, tuti egyszer ez is kifog, lehet butítottan, de mindig van egy zseni, aki tudja, hogyan kell használni.

A navigáció is katonai céllal jött létre, ez egy jó dolog, hogy megkaptuk mi halandók is.

De amiről nyitottam a fórumot, dráma szerintem.

94. Titkoskert (válaszként erre: 91. - Timycat)
2023. okt. 8. 08:04
Ebben biztos vagyok, hogy elbeszélünk egymás mellett.
93. timycat (válaszként erre: 92. - Timycat)
2023. okt. 7. 22:41

Sőt még a besugó Kréta rendszert is gáznak tartom, pedig én vagyok szülő pozícióban, de a gyereknek velem szemben is vannak jogai, ha valami nem úgy sikerül a suliban miért nem lehet rábízni a gyerekre, hogy mikor és hogy adja elő a farbát. Szerintem ez is hozzátartozik a személyiség fejlődéshez.


Ahogy az is hogy nem követek le senkit, mert hogy jövök én ahhoz és fordítva sem hagyom magam lekövetni, vagy turkálni a gondolataimban. Ez a népi hazugságjelző is csak még ostobábbá teszi az embereket, baccus már a megérzéseinket is el akarjuk nyomni? Sőt ezzel a cél az hogy ki se alakuljanak, mert majd valami A.I. megmondja kiben bízzak, kinek mit higyjek. Lényeg hogy gondolkodni nem kell, bármekkora répaság amit mondanak ha az A.I. azt mondja igaz, akkor jolvanazúgy? Komolyan? Ez olyan jó lenne?

92. timycat (válaszként erre: 87. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 22:35
Beteg dolognak tartom családon belül is a lekövetést még egymás tudtával is.
91. timycat (válaszként erre: 86. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 22:34
Nem érted mire gondolok, de nem baj.
90. vigyefene (válaszként erre: 89. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 21:34
Így van, be is fogtam.
89. Titkoskert (válaszként erre: 88. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 21:33
Politikát nem szabad említeni, mert a fejedre koppintanak.
88. vigyefene (válaszként erre: 87. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 21:09
Ez a telefon politikus lehet.
87. Titkoskert (válaszként erre: 85. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 20:52

Ismerősöm, a felesége telefonját állította be helymeghatározósra.

Felhívta merre jár, mit csinál, és jót nevetett, mikor mondta, otthon takarít, miközben az anyjánál volt.

Képzeld ezt el egy otthoni rejtett kamerával, megkérdezi szeretsz? A válasz igen, de a műszer meg mutatja, ki nem állhatja.

Ennyire őszinte világot nagyon nem szeretnék.

86. Titkoskert (válaszként erre: 80. - Timycat)
2023. okt. 7. 20:46
De abból van a kevesebb, az átlagembert nem veri át az elméje.
2023. okt. 7. 20:43
Ezután kevesebb bűnözőből kell kiverni az igazságot.
2023. okt. 7. 20:39
Nem szeretnék!!! 😱
83. Titkoskert (válaszként erre: 81. - Janszi)
2023. okt. 7. 20:35
A pupillát, az ajkakat a homlokot, egyszóval mindent elemez a kamera.
82. Panna.33 (válaszként erre: 78. - Timycat)
2023. okt. 7. 18:00
Pontosan.
81. janszi
2023. okt. 7. 17:46
És mi a helyzet a szakállas mukikkal,azoknak nincs arcmimikájuk,pókerarc az összes,na?
80. timycat (válaszként erre: 79. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 17:27
Fuuu persze, mert Józsi tudja hogy van nála drog csak tagadja. De amikor az elme vicceli meg a "gazdáját" azt nem mutatja ki semmi. Millióegy tanulmány van rá. De mindegy.
79. Titkoskert (válaszként erre: 78. - Timycat)
2023. okt. 7. 16:06

"De épp ez az, ott bukik a mutatvány, hogy az ember nem hazudik, mert amit mond meggyőződése, hogy igaz,"


A repülőtereken pl. amikor kérdezik van-e mondjuk Józsinál kábítószer, általában ezen ketyere nélkül is, jól meg tudják saccolni, igazat, vagy hamisat állít.

Egyébként meg, csak a jövő bizonyítja, lesz-e létjogosultsága ennek.

78. timycat (válaszként erre: 75. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 15:57
De épp ez az, ott bukik a mutatvány, hogy az ember nem hazudik, mert amit mond meggyőződése, hogy igaz, így elmaradnak az árulkodó jelek is.
77. Titkoskert (válaszként erre: 67. - Csemár)
2023. okt. 7. 15:38
Nem olvastam a könyvét, de Verne gondolatai is megvalósultak, a tengeralattjáró, búvárruha, elektromosság, holdra utazás stb......
76. Titkoskert (válaszként erre: 72. - ,zumba)
2023. okt. 7. 15:28
Ezzel úgy voltam, inkább nekik pislogjak, mint csak pislogjak, ha netán lenyúlják a számlámat. Persze megtehetik így is, de ha mégis megtörténne, abban nyugodt lehetnék, hogy mindent megtettem, ez ne következzen be.
75. Titkoskert (válaszként erre: 73. - Timycat)
2023. okt. 7. 15:26

"Van egy pszichológiája a dolognak, ha az ember sokat mondja, jól felkészül/felkészítik akkor emberünk tényleg elhiszi, valóságnak éli meg"


Ez nagyon jól fel van építve, visszaadni nem tudom, mert annyi újdonság volt benne. Ha megint látóterembe kerül a műsor, leírom mi a címe, kik és hol fejlesztették ki a technikát.

Én abban hiszek, hogy ez működik, az foglalkoztat, mi lehet ebből, ha a gondolataink sem maradhatnak szabadok bizonyos szervek, vagy később magánemberek előtt?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook