Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » EMI Hazugságészlelő program. Szeretnél egy teljesen őszinte világot? fórum

EMI Hazugságészlelő program. Szeretnél egy teljesen őszinte világot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. vigyefene (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
2023. okt. 7. 11:51
Ááááá, ez a csúnya/szép, nagyon relativ.
43. Titkoskert (válaszként erre: 38. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:51
Kifejtenéd bővebben?
42. vigyefene (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
2023. okt. 7. 11:50
Óóóóóhh, az kimaradt h 2-literes poharakról van szó.
41. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:50
szerintem a Psota kifejezetten csúnya volt,mégis odavoltak érte a férfiak.
40. Titkoskert (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
2023. okt. 7. 11:49
A gyerek remélem szép lett, és okos, de főleg egészséges.
2023. okt. 7. 11:48
Volt olyan valaha is?
38. vigyefene (válaszként erre: 36. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 11:48
Nem a tudásuk között van a különbség, hanem a viselkedésük között.
37. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:47
optimista vagy.egy csúnya nőhöz,legalább egy liter kell.de ő is kellhet valakinek.ilyet én is láttam,egy csúnya,harmincas nő beleszeretett egy 18 éves csinos fiúba,de nagyon.lett egy gyerekük,aztán egymáshoz öregedtek.
36. Titkoskert (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:46
Mit tudnak ők, amit a szépek nem tudnak?
35. vigyefene (válaszként erre: 34. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 11:45

Neeeem, én nem is iszok bort, hanem jagermeistert.

A csúnya nőket imádom, a tevékenységük miatt.

34. Titkoskert (válaszként erre: 32. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:37

Sokszor alkalmazod? :D

Igen szokták mondani, csúnya nő sincs, csak kevés ital.

33. Titkoskert (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
2023. okt. 7. 11:36
Erre írtam, hogy azért van a kegyes hazugság is. Persze az is mindenkinél más. Nem biztos, hogy jó valakinek megmondani, ha halálos beteg, mert ki tudja, esetleg csoda mindig történhet, meg is gyógyulhat, de amikor eleve bekódolja magának, hogy nem gyógyul meg, fel is adhatja.
2023. okt. 7. 11:35
2-3 pohár bor után, már igazabbat szoktunk mondani.
31. Titkoskert (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2023. okt. 7. 11:33
Ez annál sokkal kifinomultabb, van egy filmsorozat, a Hazudj, ha tudsz, ott figyelik a mimikát, testbeszédet, de ez játékfilm , de akkor is sok dologra felhívja a figyelmet, mit tesz, ha hazudik valaki.
30. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 11:23
Én nem bízom abban, hogy teljesen jogosan, bár nem lattam a műsort. A "hazugságvizsgáló" eredménye sem fogadható el önmagában bizonyítékként.
29. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Plavalaguna)
2023. okt. 7. 11:20
Ha ő maga is elhiszi a kofabulációt, akkor hiába van ez a rendszer, igaznak veszi, amit mond.
28. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 11:11
na jó,néha füllentek,de ki nem.ha azt kérdeznék,loptam-e valaha.mondanám,hogy nem.de pár tollat,ceruzát,kötözőzsineget elhoztam.mindenkinek ez legyen a legnagyobb bűne.
27. vigyefene (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
2023. okt. 7. 11:05

Kedves Tumbo Kisasszony.

A kijelentéseinkel nagyon óvatosnak kell lenni, mert itt a mi játszóterünkön, már van hazugsámérő, ami csak áramszünetkor nem működik.

26. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. okt. 7. 10:59
szintén.és hazudni sem tudok.utoljára ujjlenyomatot vettek tőlem a személyihez.mondom nyugodtan,én már sehova sem akarok,tudok betörni.bár soha nem szoktam.
25. Titkoskert (válaszként erre: 24. - Timycat)
2023. okt. 7. 10:57
Igazad van.
24. timycat (válaszként erre: 20. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 10:55
Semmi, 1-2 nap alatt újra "olvasható" lesz az ujjad, addig meg kóddal nyitod a telefont. Legalábbis én így csináltam, mikor leégettem az ujjbegyeimet.
2023. okt. 7. 10:54
Elég paranoiás világkép 😂
22. Titkoskert (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. okt. 7. 10:53

Hála az égieknek, titkot nagyon tudok tartani, még előnyökért sem mondom tovább, ha valaki rákérdezne. Nem hazudok, hogy fogalmam sincs, csak elmondom, tudod én nem adom tovább.

Egyszer a főnököm járt el etikátlanul, behívott és egyik kollégáról szeretett volna információt. Azóta sem kedvel, mert mondtam, kérdezze meg tőle, neki, hogy esne, ha kimennék és elmondanám miért hívott be?

21. vigyefene (válaszként erre: 20. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 10:52

Hasonló ez a régihez, de távirányítóval.

Telefon zsinór nélkül, mobil.

20. Titkoskert (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 10:48

Ez teljesen más, itt nincsenek kütyük az emberekre kötve, csupán a teljes arc, a szem mozdulatait figyeli.

Tegnap volt attól is szó, hogy a beszkennelt adatokhoz, kevesebb nőt és feketét használtak, inkább európai , vagy fehér USA-ban élő férfiakat tápláltak be. Persze attól működik.

Pl. Egyik bankom a szemem alapján azonosít be, vagy 2 percig kellett pislognom, hogy elfogadja, régebben ezeket sem halandók használták, vagy ujjlenyomattal nyitom a telefonom, illetve hagyom jóvá a tranzakciót.

Pont a minap gondoltam rá, mi lenne, ha mondjuk megégetném, elvágnám az ujjbegyen? :)

2023. okt. 7. 10:47
engem picit sem zavarna. de szerintem sokan küzködnének. nem a kicsit füllentőkre gondolok, hanem akik automatikusan torzitják a valóságot, a hazugság a lételemük, de ők maguk nem is érzékelik kb, emnnyit kamuznak. na nekik lenne meglepi
18. Channa* (válaszként erre: 16. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 10:44

Én is túl őszinte vagyok és nem tudok hazudni. Titkot sem tudok tartani, mert ha konkrét kérdést tesznek fel, akkor tuti, hogy rávágom amit tudok:DDDD

Pl. Mari megosztja velem, hogy ki fog lépni és megy külföldre dolgozni. Nyugodtan megteheti, mert senkinek nem mondom el, de ha Jenő megkérdezi, hogy Mari kilép? Akkor én rávágom, hogy igen, mert nem tudok hazudni:DDDD


És az én arcomon is látszik minden...

2023. okt. 7. 10:41
Nem tudom, nem szoktam ilyeneken gondolkozni. Az emberek többsége mindig minden technikai vízvmánytól tartott, a repülőgéptől is pl. Majd hozzászokunk, más lehetőség nem nagyon van. Szerintem bűncselekményeknél tökre hasznos, de aki betegesen nem bízik a párjában, az a jelenlegi repertoárral is megoldja a párjában való kételkedést, ez már csak hab lesz a tortán...
16. Titkoskert (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. okt. 7. 10:40

"Az emberek azt sem szeretik, ha a másik őszinte, csak mondják, hogy szeretnék,"

Én azon ritka állatfajok közé tartozom, hogy jobban szeretem az igazságot, még akkor is, ha időnként fájó.

Szokták is mondani élőben, hogy nem tudok hazudni, az arcomra van írva a véleményem. Ez egyedül a főnökkel szemben nem jó mindig, de aki ismer, így fogad el.

2023. okt. 7. 10:39

Régi technika. Vagy talán inkább továbbfejlesztett?

[link]

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook