Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teljesen integrált mosogatógép esetén valóban úgy van, hogy ha megállítom a gépet a program futása közben, akkor újra indul? fórum

Teljesen integrált mosogatógép esetén valóban úgy van, hogy ha megállítom a gépet a program futása közben, akkor újra indul? (tudásbázis kérdés)

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2016. júl. 19. 23:45
Bocs, rákerestem: már látom, hogy miről írtál: a kezelőpanel az ajtó tetején van és becsukva nem látható.
2016. júl. 19. 23:43

Az enyémet (szabadon álló) akárhányszor kinyithatom. Én ilyen utólag-bedobálós típus vagyok :) Szerintema msoogatás hatékonyságát nem befolyásolja.


Viszont azt nem értem, hogy érted azt, hogy a beépítetteknél nem látszik semmi a kezelőpanelből??

2016. júl. 19. 23:39

Nem nagyon szeretik a gépek, ha program közben kinyitogatod az ajtót. (hacsak nincs erre külön gomb)

Az enyém pl tökre összezavarodik, nem csinálja végig a programot. Nem is nyitom már ki közben soha.

2016. júl. 19. 20:05

Teljesen integrált mosogatógép esetén valóban úgy van, hogy ha megállítom a gépet a program futása közben, akkor újra indul? A szabadon állókat meg lehet állítani, bedobod, amit kint felejtettél, visszacsukod és megy tovább, onnan, ahol abbahagytad. De a teljesen integráltról találtam ilyen említést (tudjátok, ahol nem látszik semmi a kezelőpanelből), és ez többek között a döntésem alapja. Nem mintha az lenne a szokásom, hogy utólag teszek bele mindent, mivel tisztában vagyok vele, hogy a hatékonyságát is befolyásolja.


A másik kérdés. A teljesen integráltak esetén sok esetben van a program végén hangjelzés. Akinek van ilyen, milyen hangos ez a jelzés és mennyi ideig tart? Ugyanis mi sokszor késő este indítjuk el a gépet, és az 2-2,5 óra múlva jár el, amikor már alszunk. Nem szeretnék rá felébredni...És a többség már ilyen a teljesen integrálhatóakból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook