Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Emelt történelem érettségire mennyit kell tanulni? Elég lesz rá az időm? fórum

Emelt történelem érettségire mennyit kell tanulni? Elég lesz rá az időm? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 18. 08:32
Sokat, rengeteget.
6. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 03:04
Es utana az egyetemi tanagyag sokkal tobb lesz. De nincs lehetetlen.
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 17. 18:07
Simán. Fogj hozzá.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 17. 15:09
Azért fogjál hozzá, mert kell néhány hét ennyi kihagyás után, mire az agy ismét "megtanul" tanulni! :))
2022. febr. 17. 15:08
Szerintem munka és gyerek mellett csak és kizárólag nagyon pontos tervvel tudsz felkészülni. Gondold át, hogy hetente mennyi időt tudsz ráfordítani: jelöld ki a napokat, a napokon belül, hogy mikor fogsz tanulni.Ha ez megvan, akkor oszd fel a tananyagot. Ha pl. minden szombat délután 15.00-19.00-ig lesz rá időd, akkor erre az ütem-terve oszd fel a teljes tananyagot! Látni fogod hogy azalatt a 4 óra alatt meg tudod-e tanulni azt a mennyiséget, ami arra a "tanulós alkalomra" volt meghatározva. Ha több idő kell, akkor valahonnan még fel kell szabadítani időt a tanulásra. Ha nem tudsz, akkor jó eséllyel nem fogsz tudni felkészülni ennyi idő alatt. Nyilván vannak könnyebb és nehezebb témakörök, de ezek leginkább tanulás közben derülnek ki (mármint hogy neked melyik a könnyebb és melyik a nehezebb.) Illetve tényleg vannak olyan események, amik előre nem láthatóak, viszont jól felborítják, az amúgy is feszes tervet. Szerintem kezdd el tanulni és egy-két hónap múlva látni fogd, hogy októberre fel tudsz-e rendesen készülni. Nem lehetetlen, de nem is lesz könnyű! Sok sikert!
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 17. 15:03
Van. Sok sikert!
2022. febr. 17. 14:31
Sziasztok! Kb 15 éve tanultam utoljára. Történelemből emelt érettségizni szeretnék ami az egyetemhez kellene. Van esélyem megtanulni az októberi érettségi időpontig munka és gyerek mellett? Köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook