Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emeletes ágy? Szerintetek mikortól? fórum

Emeletes ágy? Szerintetek mikortól? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 27. 10:27
3 évesnek lehet már venni emeletes ágyat?
2010. márc. 19. 21:07
Az emeletes ágyak felső szintjéhez általában van fogó korlát:D Legalábbis az én unokahugaim olyanon alszanak még sosem estek le róla:D
2010. febr. 13. 08:42
Köszönöm szépen mindenkinek! MINDEN TÖKÉLETESEN MENT!!!!KICSIKE NAGYON ÜGYESEN ALSZIK FENN! KÖSZÖNÖM!
2010. jan. 29. 17:31

Szerintem ha már lent ügyesen alszik és minden ok akkor mehet fel.

Az én öcsém 5 éves múlt, de még mindig annyit forgolódik.... Direkt ilyen lapos ágya van mert mindig legurul...... Magas ágyon meg csak is belül alszik.!!

13. pumukli75 (válaszként erre: 12. - Gavrilo1)
2010. jan. 29. 16:44
értem hát nálam ez még csak elméleti még nem néztünk egyet se..köszi azért..hát a praktikusságból pedig ez lenne jó..na mindegy majd jól szétnézünk..
12. Gavrilo1 (válaszként erre: 11. - Pumukli75)
2010. jan. 29. 16:32
Itt most nekünk ilyen van- hát ezzel mi sajna nem igazán vagyunk megelégedve. Max a legkisebb fiam tud kényelmesen leülni, hogy ne verje be a fejét a felső ágyba. És nagyoooon nyikorog. Lehet hogy csak mi kaptunk ki ilyeneket (két emeletes- azaz 4 ilyen ágyunk van). Pesten sima emeletes, nem szétszedhető, de az valahogy sokkal jobb, minőségibb.
2010. jan. 29. 16:24
mi is emeletes ágyba gondolkozunk de én olyat szeretnék majd venni ami szétszerelhető..tehát a rácsoságy után külön használjuk aztán majd ha picit nagyobbak lesznek utána rakjuk egybe..
2010. jan. 29. 16:23
Nálunk a nagy annó 3 évesen került fel az emeletre, mert jött a harmadik és a kicsi ment alulra. Sose volt vele gond, mindig ügyesen lemászott és nem is esett le sose.
9. koppanya (válaszként erre: 8. - Koppanya)
2010. jan. 29. 16:19
mármint vándorolt éjszakánként
2010. jan. 29. 16:18
nálunk is így volt, már az első éjszakától fogva tudta
2010. jan. 29. 11:05
ő már most fenn aludna, mondja is. azért félek egyedül, mert éjszakánként van, hogy átjön hozzánk. mennyi idő alatt tudatosodik benne, hogy nem lent van és van egy lépcső, amin le kell jönnie?
2010. jan. 29. 11:00
szia a nagylkányunk 4,5 éves most került fel az emeletes ágyra, azt hozott a jézuska
2010. jan. 29. 10:56
igen miis 3 évesek voltunk sosem esett le de 7 évesen ki is nőttük!!
2010. jan. 29. 10:53

tavaly áprilisban szereztük be az emeletes ágyat, akkor még úgy volt hogy a nagylány (5 és fél volt akkor) alszik fenn, a kicsi akkor volt 3, kis idő múlva mégis helyet cseréltek, azóta is a kicsi alszik fenn :)

ha ügyes és nem idegenkedik tőle, nyugodtan altathatod a felső ágyon

2010. jan. 29. 10:52
a mi fiúnk is 3 évesen költözött fel az emeletre, most 7 éves lesz és sose pottyant le
2. Violetv (válaszként erre: 1. - H.Gyopár)
2010. jan. 29. 10:52
Szerintem ha rendes ágyból nem esik le, akkor mehet az emeletre. Bár én biztos feltennék egy alacsony korlátot kezdetben legalább, míg megszokja az új ágyat.
2010. jan. 29. 10:44
Szerintetek mikortól, hány éves kortól lehet az emeleten altatni a babácskát? Ti mikortól mernétek fönn altatni? Jön a következő kicsi babánk és arra gondoltam törpénket föl költöztetem /ő júniusban lesz három éves, már nagyon régóta rendes ágyban alszik nagyon ügyesen,nap közeben is fönn alszik/ a kicsike meg majd alatta a kiságyában alszik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook