Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ember az ilyen? fórum

Ember az ilyen? (beszélgetős fórum)

26. garamond (válaszként erre: 24. - Elszabadult hold)
2011. aug. 11. 20:36

Nagyon sajnálom tényleg, még egyszer. Ma nem néztem híradót, most tele van a fejem még a tegnapival is.

Felfoghatatlan, én nem lennék ügyvéd soha, nem tudnék ilyen szemetet védeni, inkább éhen halnék!

2011. aug. 11. 20:15
Amúgy meg ma reggel volt a Mokkában ennek a mocsmodék apának az ügyvédje. Rossz volt hallgatni, ahogy mentegette ezt a elvetemültet. A társadalom szemete. Dögöljön meg amiért ezt tette a gyerekével.
2011. aug. 11. 20:12
Ez a szegény gyerek az én fiam sporttársa volt a bokszklubban. Nem rég volt a "Heller Gábor Emlékverseny" a tiszteletére.
23. CILUSKA (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 20:09

Vissza kéne ezeknek hozni a szibériai kényszermunkát a bányában.

Ellátás: száraz kenyér és víz, élete végéig.

22. vberni01 (válaszként erre: 20. - E705905164)
2011. aug. 11. 19:43
A pics@t!!! Még én fizessek az adómmal az ő jómódjáért!!!! Napi háromszori étkezés, meleg hely, tető a feje felett, tv, konditerem... ez nem büntetés.
21. vberni01 (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 19:42
Van ettől rosszabb is, nézd meg a nemzetközi médiát: saját lányát évekig erőszakoló apa, vagy szex-rabságban tartott gyerekek, szüzességet áruló anyukák (lányukét vagy fiúkét)..... szörnyű dolgok ezek. Főleg anyaként most már inkább megérint. Igaza volt az előttem szólónak, hogy szemet-szemért... Amit tettek, azt tegyék velük is!!!!!
2011. aug. 11. 14:16
nem ember !egy állat aki ennyire elvetemült!! a saját gyerekével..életfogytig tartó büntetés kell az ilyeneknek ,majd bent lenne idejük megbánni a tettüket!
19. andi6020 (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 14:01

Nem, nem ember.

Ráadásul aki a kicsi gyerekét ütötte, harapta, dobálta, úgy, hogy csontja tört, meg agyzúzódása lett, kaphat 1-5 évet! Bazz! Nagyon komoly!!

18. garamond (válaszként erre: 16. - D0b7178f40)
2011. aug. 11. 13:43

Sajnos nem csak ilyen téren, hanem más ügyben is sztem túl alacsony a büntetés. Szinte nevetséges, hogy milyen vétkekért kapnak csak pár évet, ez nem visszatartó erő!

Alig merem ide írni, de lassan megéri leülni azt a két-három évet? Kaja, fedél van, otthon meg nem biztos, hogy van...

17. d0b7178f40 (válaszként erre: 9. - E6c78291c6)
2011. aug. 11. 13:15

én a fajét a helyéről. és le van a gond az ilyen emberről.

az ilyenér kár volt letolnia az apjának annó a gatyát. vagy mehetett volna a levesbe, és egy hülyével kevesebb.

2011. aug. 11. 13:11

hát igen. mi kinnt fizetjük az adót a tandilyat és egyebet, Ők meg bennt szakmát meg diplomát szereznek a mi pénzünkön.

Ja és mi tartjuk el őket. Miért nem dolgoztatják őket???Pedig sztem lehetne mit dolgoztatni velük. Aki meg ölt, és egyértelmű a bizonyíték ellene az kapja meg a jutalmát. Visszahozhatnák a halálbüntetést. Félre ne érten senki. Nem lázítani akarok. De ez azért tényleg duva, hogy az agyonvert kisfiú azért kapott haláláig tartó verést mert nem sírt meg nem tiltakozott. Ez brutális nagy baromság. Mert az apa ügyvédje ezt nyilatkozta. Miért?? addig kell verni egy gyereket amíg nem sír???tény és való, néha ésn is aseggére verek a fiamnak. Na de kérem. miért kell agyonverni? HA nem kell neki a gyerek akkor adja be intézetbe vagy adja örökbe. Mert szerintem egy brutális apánál még az is jobb. Lehet, hogy az anya sem véletlenül lett öngyilkos?


A máik nagy baj, hogy a média már szinte csak ilyenekkel van tele.Szinte ha a napi híreket ha végiggondolja az ember. úgy kezdik. nőtt az árfolyam, meghalt, kigyulladt, árvíz, lelőtték egymást.....

hol itt a jó?? ritkán hallgatom a híreket mert csak felbosszant.vagy görcsbe áll a gyomrom, mint ezen a gyerekek verésén is.

15. Muraja (válaszként erre: 13. - Garamond)
2011. aug. 11. 13:05

Az irelvant , BANTALMAZAS ! es kesz !

nincs semi köszte ugyaniyg megalazas ugyanigy faj mind testben mind lelekben .

De igenis vannak orszagok hol ezt szigoruan tiltjak es börtönre itelik söt meg eröseben nem szabad ra szolni ! ez igy jo igy helyes ki nem tud gyereknek szeretet adni ne is valalja .

14. garamond (válaszként erre: 13. - Garamond)
2011. aug. 11. 13:03
az élettárs pedig végig nézte, jó mozi lehetett, fúúúj hányingerem van!!!!!!!!!!
13. garamond (válaszként erre: 12. - Muraja)
2011. aug. 11. 13:02
Nem egy pofonról, vagy egy fenékre ütésről van szó, néha az elcsattan szinte mindenhol. Talán ez belefér, de egy mozdulatlanul fekvő, agyonvert gyereket még ütni-ütni, nekem ökölbe szorul a kezem...
12. Muraja (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 12:59

Nem reg volt itt egy felszolito forum hogy azonnal tiltjak be mind a fyzikali es a psychikai bantalmazast !

Forum inditoja le lett rohanva , ocsmany eliteles erte ezert !

Igen az orszag maradi ebben, amedig " egy fulest " valaki kived avval az argumental hogy az ö annya is anno öt valaha igy nevelte ! enyit a eröszak felfogasrol , itt nincs semi hatar itt csak zero tolerancia lehet a többi mind csak ERÖSZAK !

2011. aug. 11. 12:58
Én szigorítanék a büntetésen, mert ami itt van az elég enyhe... Abszolút nincs visszatartó ereje. Rémisztő, ami itt folyik.
2011. aug. 11. 12:58
Leírni sem tudnám, hogy milyen büntetés tudnék rájuk kiszabni..szörnyű, milyen emberek vannak a világon..:-( Engem is ledöbbentett a tegnapi híradó, és még belegondolni is rossz, hogy naponta mennyi kisgyermek esik áldozatul.
2011. aug. 11. 12:57
Én levágnám a jobb kezét. Sőt! Levágnám mindkettőt!
8. garamond (válaszként erre: 2. - Bella 13)
2011. aug. 11. 12:57
Szerintünk is ez kellene, nap, mint nap jól elverni, csak úgy ahogy ő tette, de hát MI emberek vagyunk...
2011. aug. 11. 12:57

Sajnos, nap, mint nap van ilyen. A hogyanra talán csak az tudna válaszolni, aki tett már ilyet. Ha ráverek a lányom fenekére vagy kezére, utána már bűntudatom van, nem tudom, hogy képes valaki ilyenre. És olyan rosszat nem tehet, hogy halált érdemeljen...

Nem, nem elégséges a büntetés. És, nyilván, akinek elborul az agya, annak mindegy, hogy mi a büntetés...

6. nikletty (válaszként erre: 2. - Bella 13)
2011. aug. 11. 12:57

Néha én is így godnolom, főleg mikor valami nagyon brutális...

csak akkor gáz, mikor ártaltan ítélnek halálra... ilyen is volt ugye... s akkkor lenne is, mert aki olyan, lehet olyan okosan elvetemült hogy másra keni...

5. d8e82b94f7 (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 12:56

Nem elégséges a büntetés.

Felháborító,hogy vannak ilyen emberek.

Aki ilyet csinál,annak minimum életfogytiglanit adnék,plusz vele is ugyan ezt csináltatnám amit ő követett el egy védtelen gyermekkel szemben.

Vagy jó lenne ha vissza vezetnék a régi szokást,azzal aki ilyet csinál nem életfogytiglannal kellene büntetni mert manapság már a börtönben is jó dolguk van a férgeknek,hanem kötél általi halálra kellene ítélni!!!!!

2011. aug. 11. 12:56

szia

én szerintem a mai világba ebben a bizonytalanságban, ahogy egyre több ember érzi azt hogy kicsúszik a lába alól a talaj, senkire em számíthat stb. több lesz az akinek elpattanik valami agyban, és pszichológiailag kicsit bekattan és már nem tudja mit tesz, s lehet egy ártatlan csínről van szó, vagy kicsit csak sír mert éhes...

3. 0d968f6820 (válaszként erre: 1. - Garamond)
2011. aug. 11. 12:56
Erre nincs mentség, ahogy az állatkínzásokra sincs. Én nagyon nagyon támogatnám a szigorúbb szabályozást és főleg a kusza bürokrácia kerüléssét is. Sokat azért ússzák meg, mert nem elegendőek a bizonyítékok.
2011. aug. 11. 12:55
óóóóóóóóóó, én bevezetném a régi jól bevált szemet-szemért, fogat fogért büntetést. Csak azt kapják, amit ők adtak......
2011. aug. 11. 12:53

Egyre több hír jön gyerekek elleni erőszakról és egyre durvább erőszakról. Ilyen mindig volt, de a média által széles nyilvánosságra kerülhetnek a brutális dolgok.

Hogy lehet úgy megverni egy kisbabát, hogy kiesnek a fogai, eltörik a karja? Hogy lehet halálra verni egy 11 éves kisfiút kézzel, fakanállal és nadrágszíjjal? Mi bűne lehetett? És ez csak a tegnapi hírek.

Szerintetek Magyarországon elégséges a büntetés? Van visszatartó ereje, ha már a józanság elveszett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook