Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elutasítás kezelése? fórum

Elutasítás kezelése? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:57
Nem lehet, hogy te olvasod, érted félre ezeket a jeleket? Mert így akarod érteni?
2018. nov. 24. 20:55
Vagy ha valaki olyan gesztust tesz feléd, amiből az jön le, hogy nyit feléd és kedvel, de aztán kiderül, hogy mégsem.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:54

El kell fogadni, hogy nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak. Minden bizonnyal neked is van olyan ember a környezetedben, akit nem kedvelsz, kerülsz.

Lehetsz te is nem kedvelt vagy érdektelen mások számára.

Fogadd el, hogy így van, és ne zaklasd, mert ezzel csak lejáratod magad (kuncsorogsz más figyelméért), és csak fokozod az ellenszenvét.

6. Nyamitörp (válaszként erre: 5. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:51

Ha mindenkivel falakba ütközöl, akkor kell tartanod egy alapos önvizsgálatot.

Nem kell mindenáron nyitni mások felé. Sok embernek idő kell ahhoz, míg megszokja pl. egy új kollega jelenlétét. Amikor kedved tartja beszélgess másokkal, ha eleinte ellenségesek is, majd hozzászoknak, hogy te is a csapat része vagy. Persze ez mellett nem árt, ha jól és szorgalmasan dolgozol.

Nem kell minden csúnya pillantást vagy barátságtalan megjegyzést mellre szívni, mert akkor sose lesz bátorságod beilleszkedni.

2018. nov. 24. 20:46
Csak rossz ám, ha amúgy is önbizalomhiánnyal küzd az ember és mindig csak falakba ütközik. Így még nehezebb nyitni mások felé.
4. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:44

Általában érzem, ha valakinek nem vagyok szimpatikus. Ha nincs semmi oka, tehát nem tettem semmi rosszat (vagy legalábbis én így érzem), akkor egyszerűen, ez van.

Nekem se mindenki a szívem csücske és van akivel nincs semmi bajom, csak egyszerűen képtelen vagyok egy hullámhosszra kerülni vele. Ezt csak tudomásul venni lehet. A legrosszabb amit tehetsz, ha ennek ellenére erőlteted a jó viszonyt.

3. malacbefőtt (válaszként erre: 1. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:35
Nem veszem annyira zokon. :) Közel kerülni pedig általában nem szeretek senkihez sem, de miért is kellene? Utána ha úgy alakul, ne lehessen elszakadni tőle? :)
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Hollipop)
2018. nov. 24. 20:33
kapcsolódik az elözö fórumodhoz? nos fogadd el, legyen máltóságod, tartásod, büszkeséged, ha fáj akkor is.
2018. nov. 24. 20:32
Hogyan teszitek túl magatokat azon, ha szeretnétek valakivel jó viszonyt ápolni, közelebb kerülni hozzá, de csak az elutasítást kapjátok? Vagy megvisel egyáltalán?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook