Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltörlik valaha az oltási igazolványt? fórum

Eltörlik valaha az oltási igazolványt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
109. Muraja (válaszként erre: 107. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 23. 13:19

Utolso argument a gramatika ! szolgaltato nem erdekel bele ertve amit irtal . Ha majd te beszelsz legalab egy nyelvel többet akkor oki , soha nem voltam oda gramatikaer es azt be is valaltam !

Mas problemad ?

108. Muraja (válaszként erre: 105. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 13:17

Na hat , na meg celebeket is ... Iba a lanyom szomszedja es itt senki - kutyat nem erdekli es a sok bubu baromsag !" tiszteletem a nagy okosaganak "

Nem erted ? ne foglakozal avval miröl semit nem tudsz ! es ne adj eg a sok sajto baromsagaot belertve ....

Jo van ti oki vagytok tapsikoljatok egymasnak bravo !

107. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 102. - Muraja)
2021. ápr. 23. 13:12
Nem vagyok egy nyelvtan n..i, de legyünk már annyira igényesek, hogy a messzi-messzi Svédországból is, legalább egy wordbe bemásoljuk amit írunk, nagy szolgálatot tud tenni a helyesírás javító.
106. Muraja (válaszként erre: 82. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 23. 13:12

Mert a sved tarsadalomban van egy bizonyos tisztelet es emberi jogok betartasa .

Oltasok itt mins szabad akaratbol törtenek , gyerekim sem az unokaim nincsenek beoltva . Tehat 2 generaciot csak nem lehet ignoralni.

Aztan az hogy teljes statarium lenne nevetseges , most a feher ejszakak vannak es az azt jelenti hogy 4 indulok halaszni . Hat kerdem ki kiknek art avval hogy eli a sajat elet csendesen ? ne mar megszabjak masok ...

105. vivo44
2021. ápr. 23. 13:11
104. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 102. - Muraja)
2021. ápr. 23. 13:11

Rossz a szemed na :)


Itt a fórumon jobban tudják mekkora a szigor a svédeknél. Borzasztó lehet ott. Diktatúra :)

103. vivo44
2021. ápr. 23. 13:05
Itt véget is ért ez a kellemes fórumozás....
102. Muraja (válaszként erre: 38. - Channa*)
2021. ápr. 23. 13:03

Azt a mindenit ! hat ez ujdonsag ! nahat .. itt van ket percre tölem a city hol az ismert Nobel dijat osztjak ( Koncerthus ) hogy lehet semit sem veszek eszre ? legyszives szeditsetek oda at magatokat de ne mar ott hol semi közötök az egeszhez( mocskolason kivul )

Se szajkosar nem kell ha viszik sajat döntesre . Unokaimal vagyok minden nap az elet normal. Senki nem panikol !

Ja az uzletek is nyitva vannak detto konditermek is.

Itt szabad vagy hogy döntsel , es semi fele birka oltas igazolvany nem lesz . Ahogy mar emlitettem itt mar egy generacio nöt föl oltas nelkul ! gyerekeim es unokaim beleertve .

Kis privat kerdesem lenne , miert vagy ennyire rosszmaju ? miert kell hogy ennyire " bezsongjal " masnak a arara ? valaszt ellöre is köszönöm .

101. Guruljka (válaszként erre: 98. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 12:58

Sajnos ez az előbb is érthető volt.

Még nagyobb kár, hogy az ő eltávozásukkal az ostobaság és a korlátoltság még nem fog kihalni.

100. vivo44 (válaszként erre: 98. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 12:56

Csak mikor ilyeneket olvas az ember, eszembe jut, hogy egy 8 éves barátság azért szakadt meg, mert olyan dolgok törnek felszínre, amik addig nem voltak. Amikor egy barátnő azért haragszik, mert oltásra regisztrálsz, amikor egy barátnő mindehol azt hangoztatja, hogy chip és génmanipuláció, majd ugyanaz a volt barátnő már nincsen többé és elgondolkodik az ember, hogy nem-e tehetett volna többet, nem-e lehetett volna nagyobb befolyással, hogy megformálja a téves képzeletét.

Hát nem! Mert minden ember maga dönt!

99. ariana (válaszként erre: 74. - Aszparagusz)
2021. ápr. 23. 12:56
48 óra múlva van eredmény?
98. vivo44 (válaszként erre: 97. - Guruljka)
2021. ápr. 23. 12:50
Én tudom és tisztában is vagyok vele, de vannak továbbra is ilyen megnyilvánulások. S az általam megemlített chipet terjesztő emberek munkát adtak a sírkövesnek...
97. Guruljka (válaszként erre: 96. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 12:46

Ez a hülye chip-ezési ötlet...

Kutyatartóként tudom, hogy a chipet meglehetősen vastag tűvel adja be bőr alá az állatorvos.

Az oltást olyan szuper vékony tűvel adják be, hogy egy sűrűbb oldat is elakadna a tűben, nemhogy egy chip. És izomba adják az oltást, nem bőr alá.

96. vivo44 (válaszként erre: 93. - Jucus43)
2021. ápr. 23. 12:40

Hát nem tudom...

Engem speciel senki nem zsarol, nem tart sakkban, hogy adassam be az oltást vagy sem. Az pedig, hogy egy másik embertársam azért acsarkodik, hogy oltassam magam, vagy éppen azért, hogy ne, hát letojom, őt minősíti. Felnőtt emberek vagyunk, mindenki dönthet, hogy mit szeretne és hogyan.

Abban van igazság, hogy akár Covidos is kaphat oltást, de azért úgy gondolom, hogy ha valaki komolyan volt Covidos, azt a házi orvos tudja és nem hívja be oltásra 3 hónapon belül. (feltételezem)

S az utolsó mondatodra: Nem egy ismerősöm volt sajnos, aki úgy gondolta, hogy chip, hogy génpanipuláció az oltás, ezért nem regisztrált, nem vette fel. 5 ilyen ember, akinek ma már egészen biztosan soha nem kell oltást adni....

Szóval ez oda-vissza igaz lehet.

2021. ápr. 23. 12:39

Engem (mint oltott) egy dolog zavar őszintén. Azok, akik nem oltatnak (ez nem zavar) mit várnak? Én bevállaltam az oltást minden kockázatával együtt, azért nem kell diploma ahhoz, ha nincs átoltottság akkor "előnyt" fognak azok élvezni az élet bizonyos aspektusában, akik oltanak, ez így is lett.

De azért Ti, akik nem oltatnak egy dologról tudjátok minden fórumon a jogokat követelni, de Ti egyelőre 0 rizikót vállaltatok be, monjuk pl. velem szemben. Elhiszem, én is sokkal boldogabb lennék, ha úgy mehetnék ide-oda, hogy nem oltatom be magam, de egyelőre kellett az a 3,5 millió hozzám hasolnó "buta ember", hogy bármilyen nyitásról egyáltalán beszélhessünk. Sőt, továbbmegyek, lehet, hogy fertőzök majd, de jó eséllyel nem kerülök kórházba, amivel szintén a Ti, oltatlanok és még nem megbetegedettek esélyeit javítom, mert nem veszek fel felesleges erőforrásokat az egészségügytől.

Én sem azért oltattam be magam, mert annyira bízom benne, én is félek, nekem a mérlegene ez az egész megért ennyit. Elfogadom, ha valakinek nem, de az akkor várjon otthon, üljön ki az étterem teraszára, igyon egy limonádét, és várjon addig, amíg nem lesz még több hozzám hasonló "buta" ember. De ha már én bevállaltam ezt, nekem legyen annyi jogom, hogy elmegyek uszodába, vagy ide-oda.

94. Lávli* (válaszként erre: 87. - Ba7da9cfc0)
2021. ápr. 23. 12:35

Igen, igazad van!

Viszont az is igaz, hogy az állandó hőbörgés nagyon sokaknak már valami lelki táplálék, kielégülés, így se jó, úgy se jó, sehogy se jó, miért hol lehet hőbörögni, csak a saját dolgukat és felelősségüket nem nézik.

93. Jucus43 (válaszként erre: 86. - Ba7da9cfc0)
2021. ápr. 23. 12:33

Hát ez az.

Ezzel zsarolja az embereket. Mindenki oltassa be magát, hiszen nekik abban van a nagy üzlet.

Ha bárki azt hiszi, hogy fontos nekik akár egy emberélet is, az nagyon el van tévedve.


Ami nekem már az elején nem szimpi ebben az oltás-dologban, hogy azt a személyt, aki covidos, az nem kaphatja meg az oltást. Kérdem én: oltás beadása előtt tesztelik az embereket? Elképzelni sem lehet, hány éppen covidos embert oltottak be. Mi van, ha pont ők azok, akik az oltás után x idővel meghalnak? Az ismeretségi körömben nem egy ilyen van, ráadásul a munkahelyem profilja miatt (sírkő forgalmazás) rengeteg ilyet hallunk.

Úgyhogy lehet itt hülyézni az idézőjeles oltáselleneseket, lehet nemsokára pont ők fogják gyászolni az oltottakat....

92. unom (válaszként erre: 82. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 23. 12:30

Egészségügy színvonala, általános egészségi állapot. Például ezek miatt hülyeség az összehasonlítás.

Érdekes, hogy a svédek se értenek veled egyet.

91. brandy85 (válaszként erre: 13. - Bözsi néni)
2021. ápr. 23. 12:30
Mit korlátozzanak a gyerekeken? Oltassa magát aki akarja,de nem kell bántani azt aki nem oltat!!!
90. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 82. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 23. 12:29
Azért, mert tudod Svédországban "békeidőben" sem állnak bele a fenekedbe a boltba, nem keresik a kiskapukat mindenhol, ott az elektromos rolles nem ősellenség, hanem múzeumba állítják ki, mint a jövő közlekedési eszköze...stb.
89. brandy85 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2021. ápr. 23. 12:27
Ez nagyon rossz indulat a gyerekek felé,hiszen ők döntésképtelenek.
88. ,zumba (válaszként erre: 39. - Channa*)
2021. ápr. 23. 12:22
"dehogy tünet nélkül"-pedig a szakemberek mondják, akikre hallgatnom kellene, hogy tünet nélkül gyerek, felnőtt átesett rajta vagy hordozó. Tehát ellentmondások sokasága figyelhető meg a kommunikációban.Akkor ők mind gyógyszerrel tünet mentesek?
87. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 77. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 12:21

Az a baj, hogy lassan az ország 80% szívesebben átköltözne Ausztriába vagy bárhová máshová, csak ne itt legyen...

Ami azért elég szomorú...

86. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 79. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 12:16

Igazad van, hogy lehetne különbséget tenni, de Orbán már megtette, csak az mehet a jövő héten kinyitó helyekre (mozi, szálloda, állatkert, fürdők), akinek van igazolványa!

Tehát emberi jogokat sért, még is megteheti, nem szól senki semmit!

85. andi6020 (válaszként erre: 79. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 12:15

Hova? Normálisan külföldre, és onnan karanténkötelezettség nélkül haza. Én erre várok.

Meg arra, hogy Görögország és Horvátország után Egyiptom is elfogadja az oltási kártyát PCR teszt helyett.

84. szőkelédi (válaszként erre: 81. - Globus)
2021. ápr. 23. 12:15

Utálok mást kibeszélni,de faluhelyen már csak így megy ez .

Még csak nem is egy paraszt mint én ,hanem 2 diplomás az illető hölgy :) Szerintem engem is megfertőzött, na mindegy ,csak eszembe jutott az igazolványról.

83. ,zumba (válaszként erre: 15. - Pasionella)
2021. ápr. 23. 12:14
Egyetértek veled. Majd később kiderűl ki a h.lye.Nem mindenki ugrik rögtön a kútba.
82. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 78. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 23. 12:08

A lakosság száma szempontjából érdekes a svéd párhuzam. Hasonló nagyságrend, csak ott alig

volt szigor, és ennek ellenére a covidos számaik sem igazán mások mint pl itt.


Egyébként miért ne lehetne bármi más témában is összehasonlítani a svédeket másokkal???

Sokan megteszik. Legyen az adóterhelés, közbiztonság, oktatás vagy bármi.

81. globus (válaszként erre: 80. - Szőkelédi)
2021. ápr. 23. 12:05
Emberi hülyeség határtalan.
2021. ápr. 23. 12:02
A lényeg az igazolvány ! Az nem számít,hogy pozitív teszttel karantén alatt még bulit is tartunk huszonpár fővel,sőt járjuk a falut naponta. Most meg rajtam röhög ,mert neki van kártyája.. hát most na :D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook