Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eltiltva a csúzdázástól?! fórum

Eltiltva a csúzdázástól?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
8. salabakter (válaszként erre: 6. - B99048cdfc)
2011. szept. 13. 12:13
Hát most beszélgerni,vagy csúzdázni? Ez a szülő(már bocsi)soha nem hordta a gyereket játszótérre,hogy megtanulhatta volna a csúzdázás szabályait?
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. szept. 13. 12:13

Én viszont nem értem a nevelő hozzá állását.Miért kell kiemelni a gyereket,megszégyeníteni őt az ovistársai előtt,hogy ő egyedül az oviban nem csúszdázhat,egy meggondolatlan cselekedett miatt.

Miért kell az önbizalmát letörni emiatt.Arra nem gondol,hogy ezzel lelki törést okoz a gyerekednek?

Az óvónők azért vannak,hogy rendet tartsanak az udvaron,jó tény,hogy nem egy gyerekre kell figyelniük,de szerintem nem fog maradandó kárt okozni a fiad,ha 2x csúszik egyet a csúszdán,miközben az óvónő figyeli,vagy ott áll mellette,hogy ne rosszcsontkodjon.

2011. szept. 13. 12:11
Hát igen . Az én gyerekemet is majdnem lelökték egyszer. nagyon ideges lettem. Viszont ez az ovónő hibája is,már nem azért. Miért nem áll ott a gyerekek mellett?? Az én gyerekeim azt mesélték,hogy csak akkor mehettek a csúzdára amikor valaki felnőtt ott állt velük.Jó lehet elkapni nem tudja a zuhanó gyereket:O( de talán szépen beszélgetve elkerülhető lett volna ez a baleset is:O)
5. netlady (válaszként erre: 3. - Cel)
2011. szept. 13. 12:09
És ha próbából újból letaszít valakit,akár bosszúból is?
2011. szept. 13. 12:08
Ovónő lennék,én sem vállalnám érte a felelősséget,tehát nem engedném!
3. cel
2011. szept. 13. 12:08
Egy próbát azért ki kellene harcolnod az óvónőnél. Nagy fiú már a fiad, beszélgessen vele az óvónő, mondja el neki, hogy amennyiben úgy látja, hogy betartja a játékszabályokat csúszdázhat, ha esetleg lökdösődik, türelmetlen, akkor sajnos továbbra sem játszhat rajta.
2011. szept. 13. 12:06
Nekem az a véleményem, hogy ez a tulajdonság nem mentség a fiadnak, lelökni nagyon rossz dolog mást a csúszda tetejéről, életveszélyes konkrétan, a nyakát törhette volna a másik, vagy lebénul ha rosszul esik, az Én gyerekemmel csinálnának ilyet, hát borzasztó mérges lennék. Megértem az óvónőket. De gondolom elmagyaráztad neki h nem jó amit csinált. Csúszdázzon máshol, nem dől össze a világ, ha nem csúszdázhat az oviban, nálunk csúszda se volt. :-D
2011. szept. 13. 12:02

Sziasztok Kedves Forumozok !


Problemam a kovetkezo: Van egy rosszcsont fiam aki jelenleg 5 eves, masfel eve az evzaro unnepely utani ovodai kerti bulin, le lokott egy masik kisgyereket a csuszda tetejerol, es azota nem szabad neki csuszdazni az oviban. Hazajon a gyerek es tobbszor serelmezi, hogy a tobbiek csuszdazhatnak de o meg mindig nem. Na most marciuaban megkerdeztem az ovonot mikor engedelyezik neki is a csuszdazast, a valasz erre "szeptemberben" volt. Szeptemberben pedig azt a valaszt kaptam, hogy az ovono nem kivan bortonbe kerulni a fiam miatt, es ezert nem engedi csuszdazni.Hozza teszem nem egy alom gyerekrol van szo, de azt is hozzateszem hogy o soha nem jar panaszkodni es arulkodni az ovoneniknek ha bantjak, sot inkabb vedelmebe veszi azt aki ot bantotta. ( Erre a tulajdonsagara buszke is vagyok, de neki ezt nem arultam el.) Kivancsi lennek a velemenyetekre. Hogyan tovabb ?

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook