Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elsősorban művészek, otthoni festegetők:milyen festéket vegyek a művészellátóban ami vászonra jó és nem mosódik el ha eső/viz éri? fórum

Elsősorban művészek, otthoni festegetők:milyen festéket vegyek a művészellátóban ami vászonra jó és nem mosódik el ha eső/viz éri? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 12. 17:12

Vászonra akarom festeni de oly módon,hogy van egy nagy vászon (2m*2m)és ezzel lenne beboritva egy szobor és azon kéne megfesteni és mivel félig van csak zárt helyen, ezért esőben pára és viz érheti.

Ebben az esetben az akrilt vagy az olajat javasolnátok?

2009. szept. 12. 15:44
Az akrill is jó, de a vászonra a legjobb az olajfesték.Nem fakul annyira, szépen megtartja a színét.Én az olajat sokkal jobban szeretem.
2009. szept. 12. 15:36
Én akrill festékkel festek.Vízbázisú,de ha megszárad akkor már csak a hígító oldja.A víz nem tud kárt tenni benne.
2009. szept. 12. 15:34
Elsősorban művészek, otthoni festegetők:milyen festéket vegyek a művészellátóban ami vászonra jó és nem mosódik el ha eső/viz éri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook