Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Első találkozáskor letegeznél egy ismert embert? fórum

Első találkozáskor letegeznél egy ismert embert? (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 20. 01:05
igen,mert nalunk ez a szokas ahol en elek!
febr. 19. 12:28
színészeket nem rockzenészeket igen
30. globus
febr. 18. 07:56
Nem hiszem, hogy ez a probléma fenyegetne valaha. Kis halak vagyunk, kérem.
29. csemár (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
febr. 18. 07:53
Ha csak rajtam múlna, "kapásból" - nem.
febr. 18. 00:55
en gondolkodas nelkul,de nalunk ez termeszetes,de tudom nektek otthon nem!
27. megi04 (válaszként erre: 13. - Timycat)
febr. 17. 23:55
Oké..Most felsírtam a gyereket a röhögéstöl...😂😂😂😂😂😂
26. Utolsó betyár (válaszként erre: 25. - Anyagi)
febr. 17. 21:18
Zoli is. Unokahúgom kislánya együtt forgatott vele egy magyar filmsorozatban és elmondásuk szerint egy nagyon normális közvetlen fickó.
25. Anyagi (válaszként erre: 18. - Utolsó betyár)
febr. 17. 21:12
A Csótány mindenképpen!!! :)
24. Enissa (válaszként erre: 18. - Utolsó betyár)
febr. 17. 21:11
Győzivel találkoztam már üzletben 2x , tahón viselkedett. Olyan essen mindenki hasra előttem.
23. Anyagi (válaszként erre: 22. - Anyagi)
febr. 17. 21:09
Illetve a megszólítás módja az : ÖN !
22. Anyagi (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
febr. 17. 21:09
Azért magáznám, mert nőként elvárnám, hogy ő is megfelelő formában szólítson meg!
21. Anyagi (válaszként erre: 5. - Katt2)
febr. 17. 21:07

Igen! Így kell! :))


Ha az ember megfelelően viselkedik, a környezete is alkalmazkodik.

20. Anyagi (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
febr. 17. 21:05

Mindig is tudtam, hogy határozottan konzervatív vagyok...


De NEM!!!!!!!!!!!


Hogy jönnék én hozzá????

Megadom és el is várom a tiszteletet és az alap illemtan tudását és használatát!

19. katt2 (válaszként erre: 18. - Utolsó betyár)
febr. 17. 19:47
Lehetséges. Akkor a "pénzért mindent" szindrómában szenvednek. És az egyikük a szájából s....t csinált. Nekem mindkettő verzió antipatikus.
18. Utolsó betyár (válaszként erre: 15. - Katt2)
febr. 17. 19:40
Szerintem mind a kettő közvetlen személy és jóval értelmesebbek, mint amilyennek magukat mutatják.
17. katt2 (válaszként erre: 16. - Enissa)
febr. 17. 19:32
Van még néhány... :(
16. Enissa (válaszként erre: 15. - Katt2)
febr. 17. 18:52
Győzike sem piskóta.
15. katt2 (válaszként erre: 13. - Timycat)
febr. 17. 18:12
Meg van egy ennél is prominenseb személy: a nemzet csótánya.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Timycat)
febr. 17. 17:39
🤣🤣🤣🤣
13. timycat (válaszként erre: 7. - Libikóka)
febr. 17. 17:27
Jó estét Döglégy Úr! 😂
12. timycat (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
febr. 17. 17:26
Szerintem jó a módszered. Színészekkel nem találkozok, könnyű zenészekkel régebben, ott általában mindig a tegezés ment, "közméltóságokat" magázni kell, mert úgy illik, de olyanokkal se volt pechem összefutni mostanában.
febr. 17. 17:07

Én nem szoktam ismert emberekkel találkozni szerintem.

Bár ez nálam nem biztos, mert én senkit nem ismerek fel (rossz az arcmemóriám), így simán lehet, hogy sokszor találkoztam már ismert emberrel, csak nem tudtam róla;)


Ha színházba vagy bárhol tudom, hogy ott lehet ismert ember, akkor meg nem szoktam velük beszélgetni. Sőt! nem tudok elképzelni olyan helyzetet sem, hogy odamenjek hozzá, akár csak gratulálni is a szereplése miatt.


Ez nem az én világom. Egyszerű emberekkel is 3 lépés távolságot tartok, az ismertek alá meg nem teszek lovat, hogy nagyobbat képzeljen magáról;) Nem kérek autógrammot és semmi beszéd témám nincs velük, így nem szoktam őket sem tegezni, sem magázni.


Olyanra volt már példa, hogy beszélgettem ismert emberrel, csak fogalmam se volt róla, hogy ismert:DDDD

10. Utolsó betyár (válaszként erre: 9. - Panna.33)
febr. 17. 15:04

Metál és rock vonalon én is tegezek mindenkit. Ott, ahogy az előttem hozzászóló is írta, hülyén hangzana egy ,,jó napot!"

El szoktam járni a környékbeli színházak nyílt napjaira, vagy egyszer-egyszer összefutok valamelyik színésszel a városban, ahol dolgozom. Én sem vadászom rájuk, nem állok egyik színház művészbejárójánál sem. :))

febr. 17. 14:48
Igazából én rock és metál vonalon mozogva nem hiszem, hogy magázófnék, de nemigen szoktam az ismert emberek társaságát keresni.
8. Utolsó betyár (válaszként erre: 7. - Libikóka)
febr. 17. 14:32
Őt nem magáznám. :)
febr. 17. 14:30

Azért a Gangsztának egy combos "jó napot"

De jól tetted,,érzi azt az ember mikor helyénvaló a tegezés.

febr. 17. 14:08
Nem! A tegeződés már egy közelebbi kapcsolatot jelent, első találkozáskor senkit sem szoktam letegezni. Főleg ha magam-korú, vagy még nálam is idősebb.
febr. 17. 13:34

Én sosem, csak ha mondjuk 12 évesnél fiatalabb.


Amikor 32 éves voltam, a cégünkhöz felvettek egy 16 éves csajszit valami adminisztrátori munkakörbe. Letegeztem, ő meg kikérte magának, kb. úgy, hogy nem emlékszik, hogy mikor őriztünk együtt disznót...nem volt egy butuska, vágott az agya...


Persze, aztán telt az idő és kellemesen összemelegedtünk...


Egyébként, utálom, ha telefonba letegeznek, teljesen ismeretlenül. Senkit nem tegezek le és önöző formát használok. Érdekes módon, a partnerek nagy többsége észbe kap és tényleg nagyon udvarias formát ölt a beszélgetés. Személyes kontaktnál pedig nem is mernek letegezni, én választhatom meg, hogy tegeződjünk, vagy nem. Én azt hiszem, ez azt jelenti, hogy megadjuk és elvárjuk a partnerektől a tiszteletet.

febr. 17. 13:20
nem
3. globus (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
febr. 17. 13:02
Teljesen helyénvaló a köszönésed.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook