Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randik fórum

Első randik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 4. 16:30
sziaztok.nem igazán tudom hogy mivel is kezdjem igy belevágok a közepébe.tanácsokat szeretnék kérni első randikra.a párommal külön mntünk,és van egy közös kislányunk aki még elég kicsi.2és fél éves.nemrég elkezdtem ismerkedni egy oldalon,és eljutottam két fiuval is odáig hogy találkozni fogunk.mind a kettönek pont az az idő felel meg,és nem tudok dönteni hogy kivel is menjek.a másik dilemmám az hogy ha megyek is stranmdra mennénk kettecskén.nekem van tangás fürdőruhám,ami szerintem jol áll.viszont nem tudom mennyire kihivó lenne ez egy első randin.nem akarok könnyüvérünek tünni.szerintetek?mit tegyek.az egyik fiu külföldön dolgozik,hetente jár haza hétvégekre.a másiknak két melohelye is van.külsőre mindkettő megfogott.belső értékeikről sokat még nem tudok,mert irni sokmindent lehet.a találkozás lenne mérvadó.de sajnos nem tudom melyikkel találkozzak.ha van ötletetek segitsetek,adjatok tanácsot.nincs nagy tapasztalatom ilyen téren.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook