Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randik fórum

Első randik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. júl. 8. 08:54

sziasztok,már egy éve hogy irtam ide,és ugy gondoltam megosztom az eddig ttörténteket.az a bizonyos randi amiröl irtam most ott tart hogy az első közös babánkat várjuk és jövö honapban össze is házasodunk.nagyon boldog vagyok,és végre kerek az életem.a tangás bikinit megkérdeztem már töle jo idő után és azt válaszolta nekem erre hogy mindegy lett volna neki miben vagyok még sza..os gumicsizmában is tetszettem volna neki,mert nem minden a külső.rengeteg mindenen mentünk keresztül albérletben laktunk biroságon voltunk a kislányom apja miatt...és ö mindvégig lelkesen kitartott mellettem.még akkoris mikor én elvesztettem az állásomat és eléggé pénz szükében voltunk.mára ezek a dolgok rendezödtek.bár én most itthon vagyok a pocaklakónkkkal és a kislányommal.saját házunkban élünk amit ugy örököltam :( .szoval kerek minden.novemberre várjuk a kicsinket.de sajnos ez a része nem teljesen felhötlen mivel kislányomnál kiderült egy születési sziv rendellesség és most zajlanak a vizsgálatok a pocaklaknkkal is.eddig minden rendben van.de a pont az i-re majd most csütörtökön kerül fel amikoris pesten végeznek egy nagyon ráészletes uh-ot a magzat szivét vizsgálva.

de hozzásolásom lényege talán az inkább hogy nincs recept ténylegh arra hogy első randin lehet-e szexelni vagy sem.én tettem vagyis tettük,és mégis együtt vagyunk.vannak iztos akik nem ilyen szerncsések mint én.de izni és reménykedni kell hogy ez nem mérvadó,és nem lesz ettől valaki könnyüvérü a másik fél számára.

2012. júl. 17. 15:18
Mindenesetre ezzel egy motivációval kevesebb van a pasiban azt leszögezhetjük:)
89. Zsuu:) (válaszként erre: 88. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 16. 20:42
Igen,kivétel mindig van!:)
88. 74f8c12b8e (válaszként erre: 87. - Zsuu:))
2012. júl. 16. 20:34

Persze,értem,mire gondolsz:)Ezzel együtt az,hogy ki mit akar..azt sosem lehet tudni,főleg egy férfinál..sem abből,amit csinál,sem abból,amit mond.

Szerintem erre nem érdemes hagyatkozni.(persze vannak kivételek biztosan)

Én úgy tapasztaltam,hogy az,hogy mi lesz egy ismeretségből,az közben dől el,és igen furcsa variációk is gyakoroak:pl.szexpartnerségből lett tartalmas kapcsolat,nagy szerelem

87. Zsuu:) (válaszként erre: 86. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 16. 20:28
Ez így van,de csak abban az esetben ha "csak szex és más semmi" kapcsolat van a 2 ember között.:) De ebben az esetben elvileg többet akarnak mind2en:)
86. 74f8c12b8e (válaszként erre: 84. - Zsuu:))
2012. júl. 16. 20:11
A szex nagyon jó tud lenni mély érzelmek nélkül is,ha van szimpátia,nagy vonzalom,és szándék mindkét részről arra,hogy namostaztán odateszik magukat.Persze 2 teljesen ismeretlen ember közt ez valószínűtlen,jóismerősök között előfordulhat:)
85. Zsuu:)
2012. júl. 16. 20:08
Félreértés ne essék,én se hónapokról beszélek,csak pár hétről...nekünk például 3 hét volt,pár nap híján egy hónap...nekem ez pont ideális volt...dehát kinek mi:)
84. Zsuu:) (válaszként erre: 81. - Lolika74)
2012. júl. 16. 20:06
A szex nagyon jó dolog,de csak akkor,ha 2 ember között már vannak kialakult,mély érzések...amik pár óra után aligha vannak...szerintem minden nőbe kell,hogy legyen annyi,hogy ne adja be a derekát idő előtt...és azt kell mondjam,hogy egy valamirevaló,komoly szándékú férfiban is...de ez a te életed,a te döntésed,én csak a véleményemet mondtam el ;)
83. 74f8c12b8e (válaszként erre: 81. - Lolika74)
2012. júl. 16. 20:05

Én sem hiszem,h túl soká kell várni az első szexszel.Ha tényleg jó lesz együtt,akkor mindketten örülni fognak,hogy találtak egy jó partnert,és eszeébe sem lesz férfinak elrohanni azért,mert nem kellett várnia.

Persze van egy romantikája annak,ha az ember vár,és felcsigázódik..de ha ebből a nagy várásból nem lesz jó szex,az nagyobb csalódás.

82. e2e3dd6eca (válaszként erre: 81. - Lolika74)
2012. júl. 16. 19:57
bűzlik...:(
2012. júl. 16. 19:50

na igen a tangás bikinit megkérdeztem töle,és neki azért nem tetszene,mert más is láthatná amit csak neki kellene.

amugy pedig megint eljött hozzám és voltunk strandon.nekem ilyenben még nem volt nagyon részem hogy valaki udvarol.de ő annak ellenére hogy hamar pár ora után beadtam a derekam még mindig udvarolt.dicsért és odafigyelt rám.nem utolsó sorban a kislánykám is megkedvelte.jokat mokáztak együtt.szerintem nem lehet a szex téma fekete vagy fehér.ha megkivánjuk egymást nem várunk honapokig,hetekig.derüljön ki az elején hopgy passzolunk-e ott is.ha várunk sokat és jol megértjük egymást lehet hgy nemmüködne a szex,és akkor ez miatt szakitanánk.nekem nagyon fontos részem ez.és nem csak a gyönyör miatt,hanem mert igy is ki lehet fejezni a másik iránti szerelmet,szeretetet.lehet engem ezért elitélni.de nézzen magába az aki pár találkozo után akarná,de nem engedi meg...miért fosztanánk meg magunkat a jotol?bün a szex?szerintem ez a prüdség....bocs ha sértő voltam.

80. Zsuu:)
2012. júl. 16. 10:56
Szép történet és sok sikert nektek!Viszont meg lehet engem ezért kövezni,de számomra a szexre többet kell várni pár óránál...legalább egy hónapot...nem is az idő a lényeg,hanem az érzések...hiszen ha valakivel egy párt alkottok,akkor szeretnéd sokáig magad mellett tudni és szeretnéd,hogy értékeljen,megbecsüljön...és szerintem ehhez hozzá tartozik az,hogy ne adja magát oda egy nő ilyen hamar...persze lehet,hogy neked ő az igazi,de a nagy többségnél nem tart sokáig az udvariasság és a törődés...de remélem ez nálatok nem így lesz:)
79. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 77. - Balageee)
2012. júl. 16. 10:39
Akkor egyetértünk!:)
2012. júl. 16. 02:57
Szép történet. Lehet, olvasta a fórumot 2eske
77. balageee (válaszként erre: 62. - 14d5e9b9a1)
2012. júl. 16. 02:47
Hát szerintem egyátalán nem divat, max aki szégyelli a a lökháratót. Meg az a 2.? jó hogy nem nagykabátban:) Nem néznek ki rosszul, de nem ezek szerepelnek az első helyen a férfiak véleményét tükröző tetszési listán, egy felmérés szerint.Strandos randi elsőre, hát nem tudom, nudistastrandrtól visszafogottabb az biztos...
2012. júl. 11. 09:01
köszönöm nektek!!!!
75. 9f86e86d50 (válaszként erre: 73. - Lolika74)
2012. júl. 11. 05:41
Sok boldogságot, hasonló folytatást. Miegymás! :)
74. Beautykiss (válaszként erre: 73. - Lolika74)
2012. júl. 11. 04:17
Orulok,h igy egymasra talaltatok kivanom,h sokaig tartson:)
2012. júl. 9. 09:58
vége a hétvégének,és találkoztam a kettes számú pasival.nagyon tetszett és udvarias volt.a kislányom is ott volt,mivel nem tudott rá senki sem vigyázni.ezt a tényt a fiu is nagyon jol fogadta.eleve csokit hozott neki.a kicsi is szimpatikusnak találta mert megfogta a kezét és ugy sétáltunk 3an.fagyiztunk és rengeteget beszélgettünk.elhivtam magunkhoz,mert aludnia kellett a kicsimnak.elsőre ez kicsit fura lehet hogy elhivom magunkhoz legelső találkozásunkkoor.de teljesen inteligens maradt.perze a kicsi nem aludt,mert uj volt a szitu neki.ennek ellenére a fiu még mindig kitartott.kideült hogy van a testvérének aki vele él egy hasonlo koru kisfia.ez azt jelneti hogy hozzáértése is van.olyan jol eljátszottak,hogy a kicsim el sem akarta engedni.hozzáteszem én sem,mert ahogy megláttam elfogott egy fura érzés,ugy éreztem megtaláltam azt akit keresek.igy megkértem hogy ha neki nem gond maradjon még.szivesen maradt azt mondta.de persze az utolsó buszt is lekéste.igy maradt az hogy vagy nálam alszik,vagy kivesz egy szobát valahol.mire én mondtam neki hogy maradjn nálam,van plusz ágynemüm és hely is..itt maradt.a kicsi azért csak elaludt nagy nehezen.elmentünk felváltva zuhanyozni,majd kimentünk az udvarra tovább folytatni a beszélgetést.a furcsa de jo érzésem még mindig ugyanaz volt.talán ezt hivják első látásra szerelemnek.miikor már mi is fáradtak voltunk ledöltünk az ágyra és majdnem elaludtunk.nekem akkor fordult meg a fejemben hogy szeretnék vele együtt lenni.ő nem kezdeményezett mivel irtam neki hogy elsőre nem az a célom hogy intim helyzetbe kerüljünk.de nem birtam magammal azt akartam hogy egyek legyünk.és meg történt.ez nagyon furcsa és megmagyarázhatatlan érzés.jo volt a szex ,de nem az volt a szép benne hanm a bánásmódja.végre nőnek éreztem magam.udvarolt ,és figyelmes volt.beleszerettem!!!!!!!!másnap szinte könnyek közt bucsuztunk egymástol.sajna jövö hétvégét a kislányom az apukájával tölti.de jön a fiu.kicsit igy kettesben is tudunk lenni.szerintem jöhet a strand,de a tangás fürdőrucim itthon marad.!!köszönöm az eddigi hozzászólásokat,és bocs ha ez egy kicsit hosszura sikeredett.de boldog vagyok.tudom hogy ez csak egy találkozás volt,és ilyenkor mindenki a szép oldalát mutataja de az a megérzésem hogy hosszabb távon is jol sőt nagyon jol meglennénk.puszi nektek.és legyen szép hetetek.
72. e2e3dd6eca (válaszként erre: 71. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 11:45
Szoktam, de ma tényleg nincs hozzá hangulatom. Nem ezért írtam.
71. 358c1fe04e (válaszként erre: 70. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 7. 11:44
miért? szeretnél?:DD
70. e2e3dd6eca (válaszként erre: 69. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 11:42
Dehogy is, most nincs kedvem kötekedni. Ha lesz megkereshetlek? :)
69. 358c1fe04e (válaszként erre: 66. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 7. 11:41

Bocs, de ha beleköthetnéked van-akkor azt mással, én nem vagyok vevő rá.

Értelmezd úgy ahogy akarod, és legyen nagyon szép a napod:D

68. e2e3dd6eca (válaszként erre: 67. - 130454e42d)
2012. júl. 7. 11:41
Lehet ez sem lesz jó. Bár szerintem egyet fog érteni akkor is, ha nem. ;)
67. 130454e42d (válaszként erre: 66. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 7. 11:36
Én úgy értelmeztem, hogy a tökéletességbe a kerek is beletartozil Azt nem írta, hogy az elég hozzá.
66. e2e3dd6eca (válaszként erre: 65. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 11:30

Te írtad: lapos fenekű nő ne hordja.


Én úgy vettem ki a szavaidból, neked az a tökéletes ha kerek. Szóval az mindegy, hogy narancsbőrös, és reng a hájtól. Vagy tévedek?

65. 358c1fe04e (válaszként erre: 64. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 7. 11:25
A válaszaid nem ezt mutatják:D
64. e2e3dd6eca (válaszként erre: 63. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 11:24
Aha én igen, vajon te is amit írsz?
63. 358c1fe04e (válaszként erre: 61. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 7. 11:17
Te olvasod és látod és értelmezed is amit írok?:D
62. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 54. - 15a0a0ede7)
2012. júl. 7. 11:11
Divat, nem divat, ezek közül egy sem tetszik!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook