Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi fórum

Első randi (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Első randi

1 2
19. f3000dc5ef (válaszként erre: 18. - Krisz42)
2012. nov. 28. 15:09
? hoppá ---férj? válás? Andor?
2012. nov. 28. 14:44
Mivel rátaláltam korábbi írásaidra,ûgy gondolom ezek már nem mai emlékek-már ha mindent magadról írtál.Ha igen,ès az Andor nevezetűvel vagy,akkor a viselkedéséből az tűnik ki,h nem tudom miért,de nem nagyon akar veled együtt élni.Főleg,h az derül ki,a gyerekeivel is nagyon jòl kijössz.Gondolom a férjedtől már elváltál.Te megosztod velük az életed,nem tudom ő miért nem akarja,de ez engem biztos gondolkodóba ejtene,tênyleg igazán szeret-e.
2012. nov. 28. 14:22
Bár én már nem vok 20éves,én is ìgy ismerkedtem össze a mostani férjemmel.Először irogattunk,utána felhívott és esténként,mikor már lefektettem a gyerekeim,órákon át beszêlgettünk.Bár mi az Állatkertnêl talâlkoztunk először,már akkor elvarázsolt.Az írásod jó,ráadásul fiatalon én is ilyen voltam,viszont én a helyedben elvártam volna,h ő utazzon miattam először,főleg ilyen helyzetben,mert ő a ffi,először ő bizonyítsa,h megbízhatsz benne,te kiszolgáltatottabb helyzetben vagy.Remélem azért minden szép és jó lesz és a kora ellenére ő is képes alkalmazkodni.
16. 090716
2012. nov. 28. 13:42
Nagyon jó írás! Ügyes vagy!
2012. nov. 28. 13:25

Ha a lányom lennél szívbajt kapnék :D


Egyébként meg megértelek...a pasit is :D


Egy ilyen párt ismerek, akiknél ekkora a korkülönbség, és kb. ilyen idősek voltak amikor összejöttek. vidáman és boldogan élnek azóta is :) két gyerekkel :)

2012. nov. 28. 13:21
:D
2012. nov. 28. 13:10

Tetszett nagyon és várom a folytatást:-)


Hajrá, hajrá és szép is a szerelem:-)

12. Regin_a (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2012. nov. 28. 12:15

Semmiség, még "fiatal"ember az öreg hippi

Hajrá Anasztázia!

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2012. nov. 28. 11:56
Anasztázia húsz éves a korkülönbség 21 év:)
2012. nov. 28. 11:48

Nem érzem rózsaszínűnek

DE

idegennel még ha sokat beszéltetek is, elsőre nem bújnék ágyba/ha lány lennék/, ha nem ismerem jobban a körülményeit, főleg nem egy idegen városban


De hajrá

Érdekelne mennyire öreg hippi a barát


Mert ha 40es vagy fiatalabb , hiába lehetne az apád, semmiesetre sem öreg hippi

2012. nov. 28. 11:39

Nagyon jó hangulatú írás!:)

Most lehet azt mondani, hogy elcsépelt a téma, meg rózsaszín és miegymás, és mégis tök jó, lendületes, választékos, ízletes...:))

Szóval szerintem bátran írj még és főleg tedd fel ide:))

2012. nov. 28. 10:53
Nagyon jó írás!! Nagyon tetszik!
2012. nov. 28. 10:49

Nekem eddig minden vakrandim jól sikerült :-)

A mostani párommal is így ismerkedtünk össze, nagyon nagyon izgalmas volt :-)

6. jeva
2012. nov. 28. 10:26
Hát nekem vak randi még nem sikerült.. Mindig aberrált állatokkal hozott össze sors, bármennyire is volt szimpatikus a telefonban.. Abba is hagytam olyan 10 éve :-) De várom a folytatást!
5. last
2012. nov. 28. 10:05

Rengeteg szép emléket idéztél fel ennem a vak randijaimről.... :)

Várjuk a folytatást!

4. kedd-este (válaszként erre: 1. - Donna Juanna)
2012. nov. 28. 09:58
Szuper a cikk, írd tovább!!!!
3. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Donna Juanna)
2012. nov. 28. 09:50

Engem is érdekelne a folytatás, mert ez alapján több dologban erős kétségeim vannak!

Sajnos jók szoktak lenni a megérzéseim, elég öreg vagyok hozzá!

2012. nov. 28. 09:40
Klassz! :) Várom a folytatást!;)
2012. nov. 28. 09:08
Holnap???

Olvasom a szót a monitoron, amiket az én vén hippim írt. A kurzor villog az utolsó kérdőjel mögött, és én nem tudom, hogy mit válaszoljak. Megakadok, mint mindig, amikor róla van szó. Az érzéseim a boldogság és a félelem közt úgy változnak, akárcsak az árnyék. Néha úgy érzem, hogy a tenyerén hordoz ez a férfi, máskor meg eszébe se jutok. Persze mit is várhatok valakitől, akivel még sosem találkoztam? Mégis, ez a lassan, hónapok alatt kialakult ragaszkodás időről-időre mindkettőnket megriaszt. Ő össze van zavarodva, én pedig meg vagyok rémülve. Sosem gondoltam, hogy ez megtörténhet velem. Mindig lenéztem azokat, akik az interneten kerestek maguknak társat. Csakhogy én nem kerestem őt. Egyszerűen csak beszélgettünk... azután lassan valami megváltozott. Kialakult. Fellobbant. Mennyivel másabb ez, mint az eddigi, viharos kapcsolataim. Még sosem éreztem, hogy valaki ennyire figyelmes lenne velem. Talán a korkülönbség miatt van, nemhiába, pontosan huszonegy évvel idősebb nálam. Csak csodálkozom magamon, mert sosem volt apakomplexusom, hogy miért vonz mégis. Talán, mert éppen olyan szeretni való rosszaság, mint akikhez mindig is vonzódtam. Egy veszélyes férfi, ezt érzem a zsigereimben. Engem pedig vonz a veszélyes. Engem, azaz Schauspieler Anasztáziát, akiből soha senki nem nézte volna ki, hogy milyen merészségre készülök. Hiszen randit szerveztem egy vadidegen, apám korabeli férfival...

Ugrás a teljes írásra: Első randi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook