Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elrontott szájfeltöltés fórum

Elrontott szájfeltöltés (beszélgetős fórum)


12. xoxo91 (válaszként erre: 11. - Annie1130)
2013. okt. 22. 01:45
Írtam privit,mert megörültem az irásodnak,de most látom az utolsó hozzászólást,hogy régen olvastad.Azért köszönöm és ,ha valakinek van valami ötletete írjon nekem mindenképp! :/
11. Annie1130 (válaszként erre: 10. - Beu23)
2013. okt. 21. 22:29

Nem házilag, hanem orvos csinálta. Úgy botlottam az írásba, hogy kerestem a szilkonolajjal kapcsolatos dolgokat pro és kontra, de ez már régebben volt, így nem tudom sajnos, hol olvastam.


Házilag semmiképpen ne kísérletezz!Fordulj orvoshoz minél előbb! Én sem gondolom, hogy feltétlenül el lett rontva. Elvégre csak egy idegen anyagról van szó, ki tudja, ki hogyan reagál rá!

10. Beu23 (válaszként erre: 8. - Annie1130)
2013. okt. 21. 21:08
Hát az gondolom le van tapadva a szájba és hát mire azt kinyomja az ember...hát azt megnézném. aztán lehet hülyeséget mondok.
2013. okt. 21. 21:08
Én nem nyulnék hozzá tuti ha nem is látszik lehet még nagyobb kárt csinálsz :S a fene kockáztatni csak az arcodon van a szád.
2013. okt. 21. 20:18
Olvastam már olyat a neten, hogy a szilikonolajjal problémák voltak, és kisebb-nagyobb csomók alakultak ki. A doki egy pici vágást ejtett, és mint egy pattanást, kinyomta belőle az anyagot. Nem irigylem azt, akinek ezt át kellett élnie... Remélem, találnak neked valami kíméletesebb megoldást!
2013. okt. 21. 20:14

Túl vékonynak találtam.Mondjuk így sem lett sokkal vastagabb,csak azok tudják,hogy fel van töltve,akik ismertek már előtte.

Beu nem látszódik meg semmi,csak a nyelvemmel érzem,ha belül a szám szélének egyik oldaláról a másikra "megyek".

2013. okt. 21. 19:44
ki akarod szedetni? :O csinálnál képet? én nem tudom hogy milyen a csomo, de szerintem nekem nem az van.
2013. okt. 21. 19:18

Ahhoz menni vissza, aki csinalta.

A szervezet reagalasa legtobbszor nem kiszamithato.

Ez nem feltetlenul "elrontott" kategoria!

2013. okt. 21. 17:45
Engem sem az érdekelt, hogy túl fiatal vagyok e mégis oda írtad, kedves andrea... :)
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2013. okt. 21. 17:39
Szerintem nem ez érdekli.
2013. okt. 21. 17:38
Miért töltetted fel a szád? Szerintem mindenki úgy gyönyörű ahogyan megszületett, természetesen.
2013. okt. 21. 16:57

Sziasztok!

Szeretném,ha valaki,akinek van ebben tapasztalata / esetleg ismerőse átesett SZILIKONOLAJ szájfeltöltés ELTÁVOLÍTÁSÁN segítsen! Ugyanis van 2 csomó az alsó ajkamban, amik néha fájnak és szeretnék tőlük megválni.... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook