Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordulhat hogy visszajön miután elhagyott? fórum

Előfordulhat hogy visszajön miután elhagyott? (beszélgetős fórum)


1 2
27. 24af5bf008 (válaszként erre: 26. - F7040a3a1e)
2009. okt. 11. 23:29
az jó! :))
2009. okt. 11. 23:24

Én sem arra gondolok, hogy rögtön visszatalál e. De például tudok olyat akik évekig voltak külön, volt közben partnerük de nem voltak boldogok. És végül egymásra találtak.

én most olvastam el a Titok című, könyvet és nem tudom igaz e de én hiszek benne és próbálkozok a pozitív gondolatokkal.

25. 24af5bf008 (válaszként erre: 23. - 2a033963fa)
2009. okt. 11. 23:10
Igeb, de látod, itt is egy évig voltatok külön, annyi idő alatt azért sok minden változik, de egy-két hét, esetleg egy-két hónap alatt nem annyira és a kezdeti kibékülés után "lámúr" hamar elmúlik, és visszatér a régi állapot. (tapasztalat)
24. 24af5bf008 (válaszként erre: 3. - 7fb8501abf)
2009. okt. 11. 23:08

Egyetértek!

Nekem is volt hasonló élményem és csak idejig-óráig volt újra jó, aztán előről kezdődött minden rámálom...:S

Amúgy tényleg igaz,h. ha nem keresed, vissza talál,ha megőrzöd a méltóságod...már ha igazán szeret, de ennek persze nem mindig van értelme...

2009. okt. 11. 16:50

1 évig voltunk együtt,majd jött ugyanannyi külön.5 éve vagyunk megint együtt,tehát nagyjából 6 éve,bár nálunk ezt már elég nehéz így követni :)


És az első egy év tipikus se veled-se nélküled volt,azóta meg jól megvagyunk,együtt élünk,és nagyon sok közös tervünk van.Én áldom a sorsot a külön töltött időért,mert nagyon jó tett a párom felfogásának.

22. f7040a3a1e (válaszként erre: 20. - 2a033963fa)
2009. okt. 11. 16:35
Igen ezt már én is hallottam hogy ha visszajön csak akkor szeretett igazán.Mennyi ideig voltatok együtt amikor bekövetkezett a szakítás? És mennyi ideje vagytok újra együtt?
21. 85055abb64 (válaszként erre: 14. - 6807d7b8bd)
2009. okt. 11. 12:04

Encsesz,


Ez most vicc lesz: mi azzal szoktun viccelődni a barátnőmmel, hogy amíg szeretnéd, hogy visszajöjjön a pasi, tuti nem jön

viszont olyan remek orruk van hozzá, hogy amikor már tényleg lesz..rod, akkor megjelenik, de akkor már tényleg már magadon is mosolyogsz, meg a régi érzelmeiden, hogy miva'?, eztkőőőő'csinálni-e'? :D

20. 2a033963fa (válaszként erre: 16. - F7040a3a1e)
2009. okt. 11. 11:02

Rosszul látod!!!!

Mikor engem elhagyott,vagyis közölte akkor higgadtan fogadtam.Persze pityeregtem előtte is,de mondtam hogy ne érdekelje,inkább az érzés a szar.Elment,normálisan puszival váltunk el,egy pillanatig nem voltam rá dühös.

Belevetettem magam a bulikba,próbáltam minnél hamarabb túltenni magam rajta.Sikerült is.Nem gondoltam rá másként csak egy szép emlékként,hogy ő volt az első.1 év után ő keresett meg,én hezitáltam.Egyetlen nője volt az 1 év alatt azt is kidobta két hét után.Megpróbáltuk,működik!

De nem várd,és ne gondolj arra hogy visszajön,mert ha nem akar akkor nagyon fájni fog.Hagyd hagy élje az életét,éld te is a magadét.Ha még van dolgotok,úgyis összehoz a sors,ezt hidd el.


Drága nagyim mondta a szakítás után:Lányom,ha szeretett visszajön hozzád,ha nem jön,soha nem is szeretett!

Akkor ezt butaságnak tartottam,de bejött :)

Sok sikert a felejtéshez.Kitartás!

2009. okt. 11. 10:21

Tudom hogy elkéne de nem tudom. Amíg nem volt ő nekem addig szinte semmilyen volt az életem.

Az én hibám hogy vége lett mert szörnyen ragaszkodó voltam. Mindig vele akartam lenni (miután az esküvőről is beszéltünk még jobban) Állandóan hivtam hogy mit csinál, mikor jön.

Utólag tudom már mekkora hülye voltam és szörnyen bánom, de ez nem fogja vissza hozni. Talán én is meguntam volna egy idő után ha ennyire rám száll valaki.

Van aki azt mondta hogy mivel kis faluban lakunk és szembe szomszédok vagyunk és ő nem is jár sehova ismerkedni, inkább a munkájával és az ügyfeleivel foglalkozik, rajtam kivül nincsenek lány barátai sem, és egésznap a gép előtt ül, talán van esélyem.

Az életem attól megy tovább mert ha sokat vagyok a csajokkal akkor jól érzem magam és már az éjszakák sem olyan szörnyűek. Azért gondolatban még mindig azt várom hogy jöjjön.

18. stuxx (válaszként erre: 16. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 23:57

Szerintem a pozitív gondolatokat inkább a saját jövőd "újratervezésére" fordítsd.

Ha visszajön, még mindig ráérsz dönteni.

Ha nem, akkor meg nem fecséreled az idődet, energiádat.

A korábbi idézetedhez még annyit fűznék hozzá - minden szakításba "belepusztul" egy részünk. És bármennyire is fáj, közben újjászületünk, és megváltozunk.

Lehet, pont ezért történik az, ami történik? Miért akadályoznád magad ebben?

Tudom, ha benne van az ember, akkor nem így érzi az önsajnálattól, fájdalomtól, csalódottságtól. De ne engedj ennek, csak lehúznak.

Szedd elő a női önbecsülésedet! Könyveld el lezártnak az ügyet, és kész.

Mint mondtam: ha netán majd mégis előkerül, és visszasírná magát, még mindig dönthetsz.


Én egy olyan mondást is hallottam, miszerint: "akit igazán szeretünk, azt el tudjuk engedni".

2009. okt. 10. 23:32
Elhagyott a régi barátnőjéért... Aztán fél évig könyörgött, hogy kezdjük újra. Az eszem tudta, hogy nem kellene, de a szívem nem. 15 éve vagyunk együtt. Néha úgy érzem, jobb lett volna, ha az eszemre hallgatok... Most sokan kérdezhetik, hogy akkor miért vagyunk együtt... Két gyerek és az adósság nagy úr! És azért akkora gond nincs... De nem vagyok 100%-ig boldog. Ha most menni akarna, elengedném. De vissza már nem!
16. f7040a3a1e (válaszként erre: 15. - 2a033963fa)
2009. okt. 10. 23:21

Ennek nagyon örülök, hogy hallok ilyenről, hogy újra boldogok vagytok.

Nekem valaki azt mondta hogy a gondolatnak hatalmas ereje van és csak annyit kell tennem hogy pozitívan kell hozzá állnom a dologhoz. Képzeljem azt el ahogy visszajön és gondoljak sokat rá.

Hát nem tudom ez igaz e. Gondolom a titok című könyv miatt mondta. Apróbb dolgok nekem is beváltak már, de ez egy nagy dolog.

2009. okt. 10. 21:47
Engem a párom anno elhagyott,és ő akarta megint újrakezdeni.Majdnem 1 évig várattam mire belementem,pedig tök normálisan,korrekten váltunk el.Ennek már 5 éve,és nagyon boldogok vagyunk.Én nem hiszem hogy ne lehetne újrakezdeni.Miért ne?Az ember rájöhet hogy hülye volt.
2009. okt. 10. 18:26
Nekem volt egy parom,aki amikor egyutt voltunk nem ugy allt a dolgokhoz ahogy kellett volna.Szakitottunk....uj kapcsolatom lett,es mielott az eskuvom volt elkoszont tolem....es sirt.Akkor mar kellettem volna neki.Keso banat.Mai napig baratok vagyunk.Nagyon szerettem...de mar csak mint baratkent.
13. 816fca07b8 (válaszként erre: 6. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 18:19

én is átéltem ezt.. de én 2és fél évig ültem az ablakban.. mi majd 4évig voltunk együtt.. :/ inkább ne nézd,mert előbb-utóbb nem egyedül megy haza és az pokoli..


írj neki levelet,írd le mit érzel,legyél nagyon őszinte,és kérj őszinte választ..


de ami a kérdést illeti: előfordulhat,de h mi lesz belőle? ha szeretitek egymást bármit helyre lehet hozni,csak akarni kell de mindkettőtöknek. ha viszont olyasmi volt a baj ami bármelyikőtöknek elfogadhatatlan, nem sok értelme van.


hozzám visszajött de másodjára sem lett igazi kapcsolat,másfél évig sevele-senélküle,meg az ablak :/


aztán én leléptem. viszont tanulásnak tökéletes volt: abban az időszakban taláéltam rá önmagamra,majd az igazira

2009. okt. 10. 14:57

Mi is külön mentünk tavaly ilyentájt a párommal.Úgy,hogy ő hagyott el és 1 nap múlva már felhivott.

Egy hétig voltunk külön!Azóta minden okés!Szeretjük egymást!Esküvőt és babát szeretnénk!

11. eddit (válaszként erre: 8. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 14:45

És azt ismered, hogy "Ami nem öl meg, az megerősít" ?

Ez a szakítás nem fog megölni, de majd észreveszed, hogy sokat fogsz tanulni belőle.

10. eddit (válaszként erre: 6. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 14:44

Ha majd "elengeded" magadban, akkor fog betoppanni az a szerelem, amit megérdemelsz.....

Tudom,hogy most nehéz nem gondolni rá, de próbáld meg: tereld a gondolataidat, légy sokat társaságban és tényleg hagyd azt, aki menni akar.....

2009. okt. 10. 14:33
Az én családomban már fordult elő ilyen este.Több év járás után szakított az unokabátyám az akkora bnőjével.Külön mentek,de 1 év múlva újra össze jöttek.Ennek már több mint 23 éve.Úgy hogy előttem van arra példa,hogy igenis lehet újra kezdeni egy régi kapcsolatot!
8. f7040a3a1e (válaszként erre: 7. - 99279bb06f)
2009. okt. 10. 12:08

Már 3 hét alatt megváltoztam.

Van is egy mondás erre:

"A bánat új embert farag belőled, ha közben nem pusztulsz bele"

Újnak már új vagyok, mert nagyon megkomolyodtam és a világot is más szemmel nézem.

Egyenlőre még nem pusztultam bele, amíg reménykedhetem. És a remény ha meg utoljára.

7. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 11:59

Igen előfordulhat.

De mi értelme lesz? Ideig-óráig kedvesek lesztek egymáshoz, megváltoztok a kedvéért, de ne feledd el, hogy egy FELNŐTT ember már nem változik. Hiába akarja, nem fog sikerülni, mert akkor előjön nála mindenféle lelki betegség, mert kényszernek érzi, hogy neki máshogy kell viselkednie ahhoz, hogy együtt maradjatok.

2009. okt. 10. 11:57
Én 20 vagyok és próbálok várni már három hete szenvedek annyira hiányzik. Csak ülök az ablakban és nézem mikor megy haza vagy el, mivel szembe szomszéd vagyunk. Még mindig nagyon szeretem. Négy évig 4 hónapig voltunk együtt.
2009. okt. 10. 11:54

De amikor az ember szerelmes...akkor nem gondolkozik racionálisan...

azt tudom nem jó érzés várni, reménykedni...

4. 7fb8501abf (válaszként erre: 3. - 7fb8501abf)
2009. okt. 10. 11:52

Én egy pasi miatt 2 évig harcoltam..

naponta írtam a leveleket, alázkodtam...és végül elfáradtam....rájöttem aki menni akr az megy...és semmivel sem lehet....erőltetni.

Persze amikor ez történt velem 21 éves voltam....ma már nem tennék ilyet.

3. 7fb8501abf (válaszként erre: 1. - F7040a3a1e)
2009. okt. 10. 11:50

Szia!

szerintem ha újra összejön két ember,ideig-óráig működik csak a kapcsolat.

felmelegítve csak a töltött káposzta jó!!

Nekem volt hasonló estem, de sajnos nem lett jó vége még nagyobbat csalódtam.

Ha vége akkor kár újra kezdeni...ha valami elromlott azt helyre hozni nem lehet...de biztos vannak kivételek...

2009. okt. 10. 11:49

Ha nem keresed és passzív vagy, fogaidat összeszorítva változtatsz és nő maradsz, keresni fog, de lehet, hogy arra már rádöbbensz, hogy ő nem érdemel mneg Téged...

Fizikából tanultuk régen a "hatás-ellenhatás" törvényét, na most ezt az életben, konkrétan a párkapcsolatokban is érdemes alkalmazni!

2009. okt. 10. 11:46

Több helyen olvastam már hogy ott hagyta a férfi és mégis ő tért vissza hozzá.

Érdekelnének ilyen esetek, és hogy milyen lett utána a kapcsolatotok, mit csináltatok amig külön voltatok. Próbáltátok keresni vagy sírtatok, és vártatok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook