Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Élnél olyan házban, ami nem tetszik kívülről? fórum

Élnél olyan házban, ami nem tetszik kívülről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. ápr. 2. 14:33

Úgy érzem, hogy sokan itt megint könnyen beszélnek a magas lóról.


Ha azt mondjátok, hogy ti aztán nem laknátok ilyenbe, akkor még is mit tennétek?


- Laknátok tovább FI anyukájával?

- Vagy akkor inkább albérlet, ami kidobott pénz úgy, hogy ott van anyuka, illetve egy másik üres ház?

- Vagy verjék magukat hatalmas házvásárlási hitellel adósságba?


Hát nem tudom...

sokszor úgy érzem, hogy itt mindenki királylány, vagy csak nagyravágyó, vagy játsza az eszét a semmire, vagy csak egyszerűen nem tud logikusan gondolkodni...

2021. ápr. 2. 14:33
Én biztosan nem venném meg. Nem szeretnék olyan ingatlanban élni, ami nem tetszik. Ha vennék akkor inkább kisebbet de olyat, ami megfelelő. Vagy ha kellene akkor inkább spórolnék tovább, de biztosan nem ölném a pénzem egy olyan házba, ami nem tetszik. E mellett még ikerház is, ami nálam ki van zárva és nektek is sok problémát okozhat a jövőben, ha új szomszéd költözne oda.
13. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2021. ápr. 2. 14:21
De mondjuk ha 5 év múlva terveznek egy gyereket, nem biztos, hogy kell 3 szoba, amit ki is kell fűteni.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2021. ápr. 2. 14:17
Milyen lehetőségről beszélsz?
11. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 13:59

viccelsz?

kapva kapnék rajta,mit érdekelne engem,milyen kivül,ekkora lakás????

az enyém talán feleekkora,imádom,de ha ti családot terveztek ,gondolom még ilyen fiatalon,akkor nagyobb kell,az árak meg a csillagos egekben.Gondolkodj el ezen,lesz e még ilyen lehetőségetek az életben!

2021. ápr. 2. 13:58
Nem. És neked is azt tanácsolom, hogy ne tedd. Ahogy írod, nem csak az a baj, hogy kívülről nem tetszik. Először csak ebben kell megalkudnod, aztán már észre sem veszed, hogy minden másban is. Éljetek ott néhány évig csinosítgassátok, óvjátok az állagát, hogy könnyen el tudják majd adni.
2021. ápr. 2. 13:48

Mérlegeljétek mi éri meg jobban nektek. Mennyibe kerülne maga a ház változtatásokkal, felújításokkal együtt. Illetve nézzetek nektek megfelelő, eladó otthonokat is. A döntés rajtatok áll.

A címre válaszolva: Én élnék ilyen házban nekem a beltér fontosabb. Mi most vagyunk felújításokban, de még így úgy sem mondanám olcsó mulatságnak, hogy sok dolgot megcsinálunk magunk.

2021. ápr. 2. 13:39

Én igen. Végül is nem kell milliókat felvennetek (ha egyáltalán sikerülne), és egy ilyet is meg lehet szépen csinálni.


Nem tudom mi nem tetszik rajta. Falakat lehet bontani, illetve odarakni, ahol nektek teszik.

A lépcsőt is meg lehet úgy csinálni, ami nektek megfelel.

2021. ápr. 2. 13:38

Nekem még az is beleférne, ha nem tetszene a csempe, vagy a padló, és ki tudja, mikor tudnánk kicserélni, de a rossz elrendezésen nehez, és nem is biztos, hogy lehet segíteni.

Lakni laknek benne, de meg nem venném.

6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 13:27

Igen, élnék.

De ha neked ennyire problémás, akkor élhetsz a szabad ég alatt is....szép kék, tágas és lépcső sincsen.

2021. ápr. 2. 13:13
Csak a címre reagálva, igen. Anno, mikor lakást kaptunk, a külső vakolat sötét barna volt. Persze nem tetszett, mint a mostanában sötét szűrkére festettek sem. Örültünk, hogy lakáshoz jutottunk.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 13:13

Neked anyukád, neki meg az anyja. Mindegy is, lehet, hogy csak nekem olyan izé.


A kérdésre válaszolva igen, élnék egy ideig olyanban, ami nem tetszik, de venni nem vennék olyant, ami nem tetszik se kívül, de főleg belül.

3. globus (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2021. ápr. 2. 13:06

Azért nem egészen így van. Átalakíthatják, de az olyan sokba kerül, inkább vegyenek olyant, ami alapból tetszik.

Mondjuk úgy, átmenetileg jó, de nem érdemes költeni rá. Mi eppen mot cserélünk egy ilyen házat lakásra.

2021. ápr. 2. 13:02
Hmm! Más a két kezét összetenné ha ölébe hullana ilyen lehetőség. Ha folt van a gatyátokon örüljetek neki. Van aki jó dolgában veszik meg.
2021. ápr. 2. 12:59
A párommal nem születtünk milliomos családba, magunknak kell megteremteni mindent de nincs pénzünk annyi, hogy olyan házunk legyen amire vágyunk. A szülői háza üres lett, az anyja elköltözött onnan. A ház egy ikerház, a másik épületben a nagyija él. Külsőleg nagyon nem tetszik, emeletes és rossz az elrendezése is. Gyűlölöm a lépcsőt. Én is emeletes házban nőttem fel és pont nem ilyet akartam. Fürdő, konyha, wc, 3 szoba, nappali. Az anyjának ki kell fizetnünk ezt is, de nyilván valamivel kevesebb pénz lenne, és lehet nem is azonnal kell fizetnünk. A kertje hatalmas, ez jó. Nem tudjuk ha a nagyija egyszer nem él, az ő épületébe a család mit tervez, kinek adnák el. Most az én anyukámnál lakunk, de azért ez sem életcél sokáig. 26 éves lány és 30 éves férfi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook