Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlt szerelmet vissza lehet fordítani? fórum

Elmúlt szerelmet vissza lehet fordítani? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 29. 20:03
Egyik részről lehet, hogy igen, de mindkettőnél....
2008. máj. 29. 20:02
Lehet ,talán ,de vajon mi értelme?
23. spinneli (válaszként erre: 20. - Monika1225)
2008. máj. 29. 20:01

ó erre nők sem szoktak rájönni, ne izgulj

:)

2008. máj. 29. 19:57
szerintem nem lehet
2008. máj. 29. 19:54
nem
20. monika1225 (válaszként erre: 18. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 29. 19:13
Mert FÉRFI!!!!!!
2008. máj. 29. 17:57
NEM
18. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 6. - 7004ca251b)
2008. máj. 28. 15:54
De miért nem jön már rá végre, hogy mekkora barom volt??? :)
17. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 16. - Monika1225)
2008. máj. 28. 15:36

Szia!

Köszönöm az ötleteket. Tudom, hogy nekem kell döntenem, hogy a nyugodt életet választom-e, vagy belevágok a nagy "harcba". Csak olyan kíváncsi vagyok rá, Ő hogyan reagálna, ha írnék neki. Olyan rosszul esik, hogy kibírja, hogy nem keres, hogy nem érdekli, mi van velem és a babával.

2008. máj. 27. 22:21

Nem elvem ezt mondani de ha te valaki mással jól érzed magad akkor tényleg jobb ha túl lépsz rajta !

Nem tudom lehet hogy más oldalán könnyebb felejteni , de ezt neked kell érezni !

2008. máj. 27. 16:26

Sziasztok!

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Hát, egyre több szavazat szól amellett, hogy inkább felejtsem el az egészet. Lehet, hogy most utálni fogtok, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy nagyobb "szünet" után, mivel én akkor elfogadtam, hogy vége, lett egy komoly kapcsolatom. Mivel Ő egy "külföldi" katona, mire újra keresett, már 3 hetes terhes voltam. Találkoztunk, borzasztóan bántotta, de ennek ellenére azt mondta, nagyon szeret, de így nem tudja ezt vállalni, hogy kinn szolgál háborúban, nem teheti sem velem, sem a babával, és már én sem mertem kockáztatni a komoly páromat. Tehát előtte inkább a munkája miatt utána miattam nem jött össze. Tehát a dolgokat én kavartam össze, mivel előtte nemigen mertem vállalni Őt a hivatása miatt. Bár az is igaz, hogy többet is tehetett volna... De lehet, hogy inkább én...

Ugye innen már tényleg nincs visszaút... mert lehet, hogy ha újra komolyra fordulna, elgondolkodnék a jövőn. Vagy inkább maradjak csendben és éljem az életemet nyugalomban és úgy, hogy tudom, Ő ott van valahol és ráadásul bármikor még meg is halhat úgy, hogy nem is tudok róla.

14. monika1225 (válaszként erre: 10. - KIRA7)
2008. máj. 24. 18:55

én is tudom a teljest de nekem bizonyos esetekben annyi épp elég amit a barátnőm küldözgetett



ennyi

13. o.andi
2008. máj. 24. 15:37

igazábol vissza szerintem,de azon kéne elgondolkodni van-e értelme..

ami egyszer elmult,annak vége.Ezt kéne tudomásul vennünk!

12. KIRA7 (válaszként erre: 6. - 7004ca251b)
2008. máj. 24. 15:24

Szia!


Tökéletesen egyetértek veled és szerintem már így is volt némi "alázat" ebben.

Az én véleményem az-az,hogy (most utálni fog mimi)azok a szünetek és ujrabékülések már csak a "halálhörgések" voltak.Én nagyon kevés esélyt látok eme a kapcsolat boldog jövőjére.

11. j357 (válaszként erre: 8. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 24. 15:18
Szorítok neked, remélem megkeres.
10. KIRA7 (válaszként erre: 9. - Monika1225)
2008. máj. 24. 15:15

Bocsika de ez így szól!


Aki elakar menni azt hagyni kell.

Ha visszajön hozzád a tied,ha nem, akkor sosem volt az.

(Na semmi másért csak mert így jobban hangzik.)

2008. máj. 24. 14:24

Mimi!

Néha a csend oldja meg a dolgokat!

Van 1 mondás a barátnőm hónapokon keresztűl küldte nekem smsben:

"Aki nem jön vissza hozzád az sose volt a tiéd!!!"


Gondolkozz el ezen!

És VÁRJ!!!! lépni fog ő magától ami neked egy örökkévalóság az neki "csak pár hónap"

Férfinak van kódólva!

2008. máj. 24. 13:15
Köszönöm a válaszokat! Mindenki azt írja, hogy ne fussak utána, de legalábbis most semmiképp ne. Igen, lehet, hogy az idő sokat jelent, de már sokszor próbáltuk a "szüneteket", de valaki mindig lépett eddig, csak most nagy a csend.
7. monika1225 (válaszként erre: 5. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 24. 08:01

Ne irj többet! ne lássa mennyire fontos neked, s hidd el ha őszinték voltak az érzések idővel ( na jó ez náluk több hónap) Ő fog keresni! azt az időt meg túl kell élni valahogy!

Baromi nehéz, de megéri! Ők lassabban jutnak el odáig hogy hiányzik a másik!

Én 3 hónapig próbáltam keresni aztán "feladtam" . majd kb 6 hónap után mindent 1 lapra tettem fel s megkérdeztem nem e találkozhatnánk. de az a találkozás is csak a jéghegy csucsa! De hogy mifog a vége lenni az még nagyon a jövő titka!


Sikerűlhet előlről kezdenetek ha hagysz időt neki! még ha te abba az időbe majd belepusztulsz is!

Várj az ujra irással!

6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 23. 19:44
eleget harcolt?nemismerem a kapcsolatotokat,de akárhogy is értette,ami igazán fontos,azért az utolsó vérünkig harcolunk,legalábbis én így vagyok ezzel...ha pedig a harc alatt az uvarlást érti,akkor meg szintén valami hasonló a válaszom,akit szeretek,azért sem energiát,sem időt nem sajnálok,hogy boldogaá tegyem,hogy kedveskedjek.Ha ő ezt fáradtságos "munka"-ként éli meg,akkor ezzel sajnos már nem lehet szerintem mit kezdeni.Te pedig nő vagy,megtetted azokat a lépéseket,amiket meglehetett,neki kéne férfinek lennie!ha többet teszel,csak megalázkodsz...egy nőben legyen tartás,büszkeség!többet ne tegyél,mert az már ezeket a tulajdonságaidat veszélyeztetné szerintem.Megakartad menteni a kapcsolatotokat,tettél érte,ha ő ezt nem fogadja,akkor töb célzás sem fog nagyon segiteni,csak tényleg cikis helyzetbe hozod magad.Ami meg azért sem jó,mert későb ha esetleg mégis rájön mekkora barom volt,már nemfog rád úgy tekinteni mint az elején,mert azt fogja gondolni,hogy "hát ez a csaj bármire képes értem,mazt csinálhatok amit akarok,ő úgyis teper majd értem"...
5. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. máj. 23. 19:39
Köszönöm a válaszod! Sajnos volt már ilyen, az utolsó 2 lépést én tettem meg, de elég árnyalt a helyzet, Ő azt írta, eleget harcolt már, én pedig már nem tudok egyszerűen lépni. Nem válaszolt. Én meg szenvedek, mert újra írni ciki, pedig szeretnék...
4. Virág3 (válaszként erre: 1. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 23. 19:39

Szerintem így akarattal nem. Nálunk azt hittem sikerült, de kiderült,hogy csak próbálkozás volt részéről. Hihetetlenül boldogok voltunk együtt, mindketten olyat éltünk át, amit azelőtt soha, de véget ért.....

A sors dönt, de hiszem, hogy irányíthatjuk a sorsunat. És bízok, hogy egyszer egymásra találunk és leéljük az életünket boldogan, szeretve...

Ez éltet, bízom, hiszem, tudom!

2008. máj. 23. 19:35
Elütöttem, nem itt akartam feltenni a kérdést...:)
2008. máj. 23. 19:31
ha monjuk újra udvarolnátok egymásnak?talán egy újab szerelmes levél,vagy vers,választ is vonna maga után.Ha meg nem,az is egyértelmű válasz a kérdésedre...
2008. máj. 23. 19:29
Szerintetek ha egy szerelem lassan "leépül", van esély a visszafordítására? Ha csak úgy elmarad egymás mellől szépen lassan két ember. Olyan szép, romantikus kapcsolatról van szó, versekkel, levelekkel. Sok érzéssel, legalábbis az egyik részről, de látszólag a másikról is... Lehetne tenni lépéseket anélkül, hogy kellemetlen lenne és tolakodó?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook