Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aspirin plusz C pezsgőtablettát mivel igyam meg, hogy ne akarjon rögtön visszajönni? Elmúlt-e a náthád tőle? fórum

Aspirin plusz C pezsgőtablettát mivel igyam meg, hogy ne akarjon rögtön visszajönni? Elmúlt-e a náthád tőle? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 30. 00:34
Köszi a válaszokat. 1napig ittam,de meg is bántam,mert csak betegebb lettem töle. Totál kiszárította a torkom.
5. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Nyafa)
2011. jan. 28. 20:23
A szénsavtartalom csökkentése esetleg segíthet: egy-két ujjnyi vízben oldd föl a tablettát, majd miután a pezsgés befejeződött, hígítsd föl 1,5-2 deciliterre! Így nem lesz szénsavas.
2011. jan. 28. 13:47
En egy pohar vizbe teszem es egybol megiszom! Nem tul jo de szamomra hasznos. Terhesen is voltam lazas, de max 3-4 tabletta utan helyrejottem, engem meg nem hagyott cserben.Szerintem tok jo, a tablettat meg nem tudom lenyelni, nekem bejott!
2011. jan. 28. 07:24
Semmitől ilyentől nem múlik el, a nátha vírusára nincs gyógyszer (ahogy a legtöbb vírusra sincs). Ezek a készítmények arra vannak, hogy a tüneteket enyhítsék.
2. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Nyafa)
2011. jan. 28. 06:27
Én nem bírom meginni!Helyette a Rhinatiol Colt-ot szoktam használni,mivel azt csak lenyelem,és kész!Ja,és szerintem jobb is!!
2011. jan. 28. 03:27
Aspirin plusz C pezsgőtablettát mivel igyam meg, hogy ne akarjon rögtön visszajönni? Elmúlt-e a náthád tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook