Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit mondanátok neki a helyembe? Szerintetek normális ez a viselkedés a részéről? fórum

Ti mit mondanátok neki a helyembe? Szerintetek normális ez a viselkedés a részéről? (beszélgetős fórum)


29. grizus (válaszként erre: 25. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 13. 00:44
Így van. Szerelmedet és harcodat egyaránt elveszíted, ha más kezébe teszed.
28. grizus
2015. okt. 13. 00:43
Ott kezdődik, hogy Te mit akarsz? Mit szeretnél? Szeretnél dolgozni, vagy egyáltalán bármi mást, azon kívül, hogy vezeted a háztartást? Először erre a kérdésre felelj magadnak, aztán jöhet az, hogy együtt élsz-e olyannal, aki mellett ez kizárt. Szerintem. Te tudod, mi éri meg neked.
27. syria (válaszként erre: 24. - Krautmanno)
2015. okt. 11. 08:44
Tökmindegy. A fórumkiíró vagy csökött értelmű, vagy troll, vagy velünk van a baj. :D
2015. okt. 10. 14:43
Még mindig nagyon ostoba vagy.
2015. okt. 10. 14:10
Soha ne tedd más kezébe a sorsodat!
24. krautmanno (válaszként erre: 15. - Syria)
2015. okt. 10. 13:31

Lehet az üveges,aki kicserélte a repedt üveget.:)


[link]

23. viva70
2015. okt. 10. 13:08
Már megint egy újabb idióta fórumod.:XD
2015. okt. 10. 10:03
Kérjél havonta minimum 60 ezer konyhapénzt, és azt oszd be, de jobb lenne, ha elmennél dolgozni. Nem tudom, hogy mi a szakmád, de képezd magad. Azt munka mellett is megteheted.
21. 3d787b167a (válaszként erre: 20. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 10. 09:46

Nyugodj már meg!


Ez a csaj nem megy százzal, nem lett kitartott, csak kihasznált.


Ne légyél már olyan vaskalapos!

2015. okt. 10. 09:38
Gratulálok! Helyes fiatal nô létedre kitartott lettél. Moshatsz gatyát meg büdös zoknit!
19. moonlight13 (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. okt. 10. 09:21

Ez most akkor az "egyéjszakás" kapcsolatból kikerült pasi? Vagy egy harmadik?

1.) Ülj le, és beszéld meg vele, hogy neked is szükséged van zsebpénzre, amiből azt vehetsz, amit csak akarsz, fodrász, manikűr, egy új cipő, ruha, stb., ezért elmész dolgozni.

2.) Ha sokáig nem dolgozol, és megszakadna ez a kapcsolat, nem nagyon fognak a munkáltatók kapkodni érted, ugyanis semmiféle gyakorlatod nem lesz!

Ne rövid távra tervezz, hanem gondolkozz! Vagy ha ez a srác eltart, akkor menj, és tanulj valamit, addig is képezd magad (persze ahhoz is pénz kell).

2015. okt. 10. 09:01

Ingyen cseléd, ágymelegítô.

Ha neked ez kell?!

17. fehérke111 (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. okt. 10. 08:46

Hány éves vagy, királylány?!

Volt munkád, és lebeszélt róla?! Itt sem akarja - ő! - hogy te dolgozzál?! No és TE mit akarsz? Amit leírtál, abból csak arra lehet gondolni, hogy talán nem ilyen lovat...

Ha tényleg mindent feladtál, akkor legalább most kezdj el gondolkodni és igen, menj dolgozni!!! Ne csinálj már saját magadból áldozatot.

Bízom benne, hogy tényleg csak jó a fantáziád és unatkozol... :-)))

16. fehérke111 (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2015. okt. 10. 08:39
:-)))
15. syria (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. okt. 10. 08:33

Nem csak az ő részéről nem normális, hanem a tiédről sem. :(


Ez az egyéjszakás pasi, aki miatt otthagytad az öngyilkossággal fenyegetőzőt?


Amúgy melyik város az, ahol nem tudsz kiigazodni? Melyik országban van?

14. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2015. okt. 10. 08:24
:DDD
2015. okt. 10. 08:22
Veled mindig olyan érdekes dolgok történnek...vagy csak jó a fantáziád!
2015. okt. 10. 08:17
Pénz nélkül otthon ülni és vezetni a háztartást?És mondjuk az ilyen apróságok mint fodrász,kozmetikus?Nem hiányzik,hogy legyenek barátaid?Szerintem is azonnal keress munkahelyet!
11. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. okt. 10. 08:17

"Azzal még hogy össze költözünk nincs semmi rossz"


Nincs ebben semmi rossz valóban,de most te magad is beláthatod,hogy nem mindenkinek megy ez az ugorjunk egyből a sűrűjébe kapcsolat.

Ott hagyni mindent...ááá ezt nem kellett volna.

Nem áll jól a felnőttesdi,akármennyire is szeretnéd.

10. Misaki Itó (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2015. okt. 10. 08:14
Cukker Happy,most én LIkOLOK!:)
2015. okt. 10. 08:12

Én csak egy klasszikust idéznék:



"2. unom 2015-04-24 12:27

Törölném magam a Hoxáról.

(válasz :))))) 1. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet"

2015. okt. 10. 07:46
Ennek nagyon nem lesz jó vége.Sürgősen kezdj el dolgozni,és fedezd fel a környéket.Ne félj attól,hogy eltévedsz,majd útba igazít valaki.
2015. okt. 10. 07:40
Szia! Az anyagi függőség egy idő után nem tesz jót a kapcsolatnak. Egészen más a helyzet, ha régen együtt vagytok, vagy házasok vagytok és akkor valami miatt nem tudsz éppen dolgozni. Én ebben nem engednék, mert előbb vagy utóbb a pénz vitatéma lesz köztetek.
2015. okt. 10. 07:21
Én el akartam menni dolgozni,Sőt el is mentem az anyjával dogozni.De végül le beszélte, az anyját hogy inkább ne menjek.Meg azt mondta az ő fizetése bőven elég.
2015. okt. 10. 07:20
Totál hülyeség az egész. Miért nem járod be a környéket és ismered meg? Használd a GPS-t. Miért nem mégy el helyben dolgozni, ahelyett, hogy otthon várod, hogy zsebpénzt adjanak?
2015. okt. 10. 07:15
Igazatok van. Minnél előbb előbb leülök ezt vele megbeszélni.
3. ILI.
2015. okt. 10. 07:14
Valóban nem jó ez így. Muszáj lenne leülnöd vele ezt megbeszélni. A férfiak nem tudják, hogy mi kell egy háztartásba. Vagy hagy otthon neked pénzt, vagy elmész dolgozni. Ez meg kell, hogy értse, ha ennyire jóban vagytok, és tényleg harmonikus a kapcsolatotok. Mert ha már most az elején nem tisztázod ebből lehetnek még a jövőben problémák, és örökké vita forrás lehet.
2015. okt. 10. 07:13
Tipikus függőségi helyzet.Minél hamarabb húzz el onnan,mert a következő lépés a verés lesz,ha majd nem tetszik valami.
2015. okt. 10. 07:02
Meg ismerkedtem egy fiúval.Nem sokkal után rövid járás után úgy gondoltuk hogy össze költözünk.Mivel nagyon jól éreztük magunkat együtt és meg volt minden adta lehetőség is rá úgy gondoltuk miért is,ne próbáljuk meg.Azzal még hogy össze költözünk nincs semmi rossz hiszen azzal még nem megyek hozzá,vagy nem szülök neki rögtön gyereket. Csak meg,próbájuk az együttélést.Én oda költöztem hozzá.Egy számomra teljesen idegen városba ahol nem ismerek semmit és senkit.Ami eléggé kellemetlen mivel a boltig is alig tudok eljutni félek nehogy eltévedjek mivel eléggé nagy városról van szó.És eléggé kellemetlen hogy nem nagyon tudok tájékozódni.Sajnos a munkámat is fel kellett adnom mivel nem érte volna meg át utazgatni oda ahol én éltem sokba került volna az üzemanyag.Ő nem várja el hogy dolgozzak sőt szerinte elég ha otthon megcsinálom a dolgom.Dolgoztam ott is ahol most élünk és le beszélt róla.Most meg így eléggé kellemetlen hogy hiába nem várja el hogy melózzak.De minden pénz így nála van amit ő meg,keres és így a konyhát is eléggé nehéz vezetni.Mivel a főzéshez ugye mindig más kell.Nekem meg kellemetlen tőle pénzt kérni de így alig tudom vezetni a konyhát.Azt mondja ő nem válogat bármit megeszik de így hogy ha nem ad pénzt nehéz.Együtt elszoktunk menni bevásárolni mivel tudja ,hogy én nem igazán ismerem a környéket.De szinte minden pénz nála van.Meg ugye az nem elég amit veszünk,mert ugye mindig kell valami a háztartásba meg előbb utóbb elfogy ugye,bár minden.Meg hát néha én is meg kívánok valamit és nem értem ez hogy nem jut eszébe hogy nekem is kellene egy kis pénz.És ez az ami zavar amugy teljesen jó a kapcsolatunk minden szuper de nagyon kellemetlen ez a dolog hogy pénzt kérjek tőle.D így meg nem ,jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook