Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elment a lányom fórum

Elment a lányom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 09:55
Szárnyait próbálgatja, engedd el! Ha jól csináltad, úgyis visszatalál.
2022. jún. 4. 09:52

Szia fi!


Hát akkor itt az idő, hogy magadba nézz.


Előfordulhat, hogy te vagy a mindent is tudó anyuka, aki persze szeretetből, de leosztja a lapokat, aztán mindennek úgy kell lennie, ahogy te akarod, és netán az id előfordul, hogy kihasználod azt az erőfölényedet, hogy te vagy a szülő, ő meg a gyerek.


Ja és el se tudod képzelni, hogy lehet másképp is, mint ahogy te látod, hiszed, gondolod.


Az meg, hogy nem keresed: színtiszta ego játszma.


Gratulálok!

Első az ego....


Tudod, ahol szeretet van, onnan az emberek nem akaródznak elmenni.


Merülj csak el szépen, és nézz magadba.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. jún. 4. 09:51
Már kicsit az vagyok, de inkább csalódott. Igyekeztem beszélgetni vele, amivel nem értettem egyet azt nem engedtem. De akkor ezt kell tenni? Csak úgy itt hagy, rám már nincs szükség? Most lesz a ballagása, talán a leendő kollégista osztalytársakat irigyli, mert ők szabadok lesznek? Ki tudja mi jár a fejében. Úgy erzem erőn felúl melette álltam és igyekeztem boldog gyerekkora legyen. Ezek szerint rosszul csináltam.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 09:47

Ok nèlkül nem megy el.

Az meg hogy Te nem keresed akár sèrtettsèg miatt akár nagykèpűsèg miatt a legnagyobb hiba!

De Te tudod!

Èn nem akarnám,hogy mègjobban gyűlöljön a saját gyerekem.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 09:41
Vajon mi lehetett az oka? Kicsit Te is durcás lehetsz.
2022. jún. 4. 09:38
A 14 éves lányom az apjájoz költözött. Össze vagyok törve nagyon. Annyira szabadságra vágyik, hogy átgázol rajtam simán? Már azt se tudom, ha vissza akarna jönni mit szólnék. Annyira fáj. Nem is keres, én meg nem fogom. Ő akart elmenni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook